GWINT - karcianka online

Moderator: Zaklinacz Kostek

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
jawor
Oszukista
Posty: 867
Lokalizacja: Animosity Szczecin, Poznań

Re: GWINT - karcianka online

Post autor: jawor »

Ale jest ograniczenie na ilość "lepszych kart". Poza tym chyba nie widziałem żadnego topowego decku w hsie bez legend.
Obrazek

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

jawor pisze:Ale jest ograniczenie na ilość "lepszych kart". Poza tym chyba nie widziałem żadnego topowego decku w hsie bez legend.

Zoo i patatataj do przodu :D
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

Awatar użytkownika
Infernal Puppet
Masakrator
Posty: 2937
Lokalizacja: Koszalin

Post autor: Infernal Puppet »

Nawet zoo bardzo lubi choćby leeeroya :P .
Mad Mike pisze:
kwaku pisze:nawet gdyby miał tam wjechać tort z Cezarym w środku.
To nie wypali. Zanim wjedzie, to sytuacja ulegnie odwróceniu i tort będzie w środku Cezara
Ach te uroki bycia ciągle głodnym ;) .

Awatar użytkownika
Żaba
Masakrator
Posty: 2957

Post autor: Żaba »

bez legend i w sumie epików spokojnie działa zoo (ew. można ale nie trzeba wrzucić Leroja/Gomroka), hunter (cała gama - secret, hybrid, face, midrange - tu ew. ragnaros), pirate warrior (sir Finleja nie liczę bo jest z przygody).

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Zoo, hunter, shaman (bo ta top wersja nie wymaga legend ani epikow), pirate warrior. 4 decki ktorymi spokojnie do legendy mozna zladderowac.

Poki co mam irytacje, bo na jakies 30 gier obecnie udalo mi sie wygrac 3 zeby questa zrobic. (zeby bylo jasne gwinta w wiedzminie ogarnialem na wysokim poziomie zrobilem wszystkie questy z nim zwiazane, brakowalo mi jednej karty zeby miec wszystkie i to tylko przez buga)

Niestety duzo duzo ciezej z wejsciem bez kasy niz w hsa. W hsie jak przegrywasz to spadasz w dol ladderowo wiec grasz sobie z ludzmi swojego poziomu, a tutaj gram z ludkami co maja zlozone sensownie talie i sypia epikami i legendami.

P.S. Zeby nie bylo, ze gra nie ma fajnych rzeczy - dwie sa super:

1. Mozliwosc wyboru rara posrod 3 kart - reewelacja brakuje tego w hsie.
2. Nagrodzenie przeciwnika po grze 5 zlota czy 5 pylu - tez super, dzieki temu uciulalem juz na 2xrary.

Awatar użytkownika
jawor
Oszukista
Posty: 867
Lokalizacja: Animosity Szczecin, Poznań

Post autor: jawor »

Ja nie miałem takiego problemu :/ jeszcze przed ostatnim update grałem na hybrydzie z trebuszami, gdzie w decku miałem dwie złote karty za 200fragmentów każda i do tego zrobiłem chyba jeszcze dwie karty, reszta wypadła z beczek. Wygrywałem 20 gier a przegrałem może ze dwie czy trzy.
Polecam wszystkim zrobić najpierw Ciri, 200 fragmentów a bardzo fajna karta.
Obrazek

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Gram polnocnymi krolestwami z przyzwyczajnia z wieska, ale mam wrazenie, ze sa totalnie najslabsze. Najmocniejsze wydaja sie potwory i skellige... Totalnie odwrotnie niz bylo w wiedzminie.
Dziwne ze niflgardu nie ma...

Ja ciulam na 80 na erki, bo mam wizje calkiem spoko, ale musze jeszcze 240 pylu na 3 erki zeby miec 6.

Poki co zaden epic albo legenda mi nie wypadla, jedyne co suprise to mialem raz dwie erki, a tak to standardowe hsowe 40tki (1 rare 4 commony)

Awatar użytkownika
Azgaroth
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3248
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Azgaroth »

Ziemko pisze:Gram polnocnymi krolestwami z przyzwyczajnia z wieska, ale mam wrazenie, ze sa totalnie najslabsze. Najmocniejsze wydaja sie potwory i skellige... Totalnie odwrotnie niz bylo w wiedzminie.
Dziwne ze niflgardu nie ma...
Nilfgaard będzie dodany, pewnie za jakiś czas, ale ma się załapać na betę :) Co do KP, też nimi głównie gram (moja ulubiona talia z Wiedźmina 3)...przed aktualizacją była naprawdę mocna, ale dostała sporo nerfów niestety. Da się jednak nimi wygrywać :)

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Nie kumam jednej rzeczy na cholere robia 2xobrazki tej samej jednostki? Myslalem, ze dzieki temu mozna miec 6 w decku (co w przypadku zwiadocow z cinford byloby cudowne bo kazdy wyciaga nastepnego i buffuje), na choelre to zrobili ? (a takie fajne kombo na 6 mialem wizje :(

Na co najlepiej dziala krolstwo polnocy, widze ze maja duzo synergii ze zlotymi kartami...

Awatar użytkownika
Azgaroth
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3248
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Azgaroth »

Ziemko pisze:Nie kumam jednej rzeczy na cholere robia 2xobrazki tej samej jednostki? Myslalem, ze dzieki temu mozna miec 6 w decku (co w przypadku zwiadocow z cinford byloby cudowne bo kazdy wyciaga nastepnego i buffuje), na choelre to zrobili ? (a takie fajne kombo na 6 mialem wizje :(

Na co najlepiej dziala krolstwo polnocy, widze ze maja duzo synergii ze zlotymi kartami...
Z tymi obrazkami też do końca nie czaję, może chcieli różnorodność jak w przypadku wiedźm ale za bardzo to miesza.

Ja obecnie gram KP na piechocie (redańska elita + zwiadowcy z crinfrid + niebieskie pasy), dwóch ziomków do kopiowania brązowych kart z talii + medycy - Shani, Nenneke i 3 medyków brązowych (czekam jeszcze na złotego Barona :P). W talii mam jeszcze Geralta, Filippę, Natalisa, Priscillę (choć obecnie jest mocno osłabiona), Jaskra i Odrina :) Fajnie mi się tym gra

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

No ale jak patrze jakie ty masz karty to omg :D Natomiast zlozenie wyglada solidnie. Dwoch ziomkow do kopiowania chodzi ci o tych co kopie wyciagaja z talii ?

Awatar użytkownika
Azgaroth
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3248
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Azgaroth »

Ziemko pisze:No ale jak patrze jakie ty masz karty to omg :D Natomiast zlozenie wyglada solidnie. Dwoch ziomkow do kopiowania chodzi ci o tych co kopie wyciagaja z talii ?
Dokładnie :) Do tej talii bardzo się przydaje jeszcze srebrna karta - posiłki...cudo :D

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Jak czesto wypadaja epiki lub legendy - na 10 paczek ani razu nie dostalem :(, w dodatku gra mnie trolluje - uzbieralem 80 golda na ostatnia medyczke i co bylo w nastepnej otwartej paczce ? :/

Awatar użytkownika
Żaba
Masakrator
Posty: 2957

Post autor: Żaba »

A ja dalej nie dostalem zaproszenia do bety gwinta :-(

Awatar użytkownika
Pitagoras
Falubaz
Posty: 1443
Lokalizacja: Okolice Warszawy

Post autor: Pitagoras »

kupowanie rarów jest ryzykowne jak w HSie, że wpadną z paczki prędzej czy później. Ja pierwszą kupiłem Ciri (złota, ale epic więc tania, mocna i do tego neutralna do każdego decka). Potem nazbierałem na dowódcę scoiatel Brouvera Hooga, a jak oddali mi pył po patchu to dalej tą samą taktyką, złotego mocnego, taniego epica kupiłem Shani i Zoltana. A jeśli blokuje cię sama ilość pyłu to ja dużo z potworów spyłowałem kart związanych z rojami (nie lubię masówek, za bardzo mi się z aggro w HSie kojarzą :) ) ponieważ raczej na 100% będzie reset więc lepiej teraz pokupować co się chce kosztem takim kart, a najwyżej po resecie celować w pełną kolekcję.
To z 3ema egzemplarzami to też nie rozumiem. O ile Scoiatel nie mają mniej kart od reszty to nie ma to sensu, że inne frkacje mają w swoich zestawach po 2 lub więcej martwych kart. Wygląda na jakieś najbardziej lazy design jakie widziałem, żeby frakcja miała swoja określona liczbę kart z czego z paru nie można korzystać :( .
Obrazek

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Jak czesto wypadaja epiki czy legendy w paczkach?
Talia zaczyna powoli dzialac na 3xzwiadowcach, 3xmedykach i 3xkomandosach.

Jak bedzie reset to wszystkie karty beda zrownane do startowych mam rozumiec, a liczba beczek ktore sie otworzylo bedzie zwrocona?

Wiadmo kiedy premierA?

Awatar użytkownika
Pitagoras
Falubaz
Posty: 1443
Lokalizacja: Okolice Warszawy

Post autor: Pitagoras »

beta miała chyba trwać minimum do lata 2017. Ja nie narzekam na wpadanie epiców ale nie mam pojęcia jak często innym wpadają, ani nie zwracam uwagi ile już otworzyłem beczek. Dostałem już z 4+ epiców, dwie legendy jednmocna (Iorveth) druga taka sobie (Elyas) i z nagrody za zwyciuęstwo może wpaść karta na takiej samej zasadzie jak pierwsze 4 w paczce i poleciał Ragh nar rog :D .
Ktoś jeszcze ma tak jak ja z pułapkami Scoiatel i Priscillą? Według to co zmienili w patchu ja rozumiem to tak, że pułapka jak zabije tym -5 to daje dwów nefitów a jak nie zabije to jednego. Ja mam tak, że jak zabije to daje jednego a jak nie to żadnego. A Priscilla powinna chyba tylo jednostki wyciągać, a moja nie dość, że wyciąga karty specjalne to jeszcze mogę ja zagrać po wybraniu :) . W takiej opcji to ona jest mocniejsza niż była :D .
Obrazek

Awatar użytkownika
Azgaroth
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3248
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Azgaroth »

Jak wyjdzie pełna wersja, nastąpi totalny reset a więc granie od zera. Z tego co wiem, to REDzi oddadzą tylko beczki, które podczas bety zostaną zakupione za realną kasę, tych kupionych za walutę gry (wygraną z gier) raczej nie dostaniemy po zakończeniu bety.

U mnie złote karty pojawiają się średnio raz na 7-8 beczek, srebrne tak w co czwartej :)

Co do Priscilli to obecnie wyciąga z talii 2 losowe karty (czy to jednostki czy specjalne) i wybiera się jedną...jak dla mnie w poprzedniej wersji była o wiele lepsza :D

Co do Scoiatael to do końca nie wiem, bo rzadko nimi gram ale "Fireball trap" powinno rzeczywiście dawać 2 neofitów jeśli pułapką zabijesz wrogą kartę albo jednego, jeśli tylko osłabisz ;)

Awatar użytkownika
jawor
Oszukista
Posty: 867
Lokalizacja: Animosity Szczecin, Poznań

Post autor: jawor »

Mój aktualny deck do królestw północy: http://tinyurl.com/z864n7p
Z ręki startowej wyrzucam wszystkich komandosów, zostawiam tylko jednego zwiadowce z crinfirdu, bombe wyrzucam przeciwko skelige i zawsze staram się zostawiać nobilitację na potwory. Ciri gram przeważnie dopiero w drugiej rundzie i staram się wygrać pierwszą.
Deck dosyć łatwy do opanowania i wydaję mi się, że tani, tylko 5 epików.
Obrazek

Awatar użytkownika
Eltharion
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3684
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Eltharion »

Fajny deckbulider. Dzięki
Ja bym czymś takim chciał spróbować tyle ze brakuje mi jeszcze smoka i tego gościa co se zwiększa sile za każdego neofitę :( (1600 fragmentów do zebrania #-o )
http://www.gwentdb.com/deckbuilder/3000 ... ;50125:4:1;
Mówi się trudno i idzie się dalej ...

ODPOWIEDZ