GWINT - karcianka online

Moderator: Zaklinacz Kostek

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: GWINT - karcianka online

Post autor: Gokish »

Darmowa beczka darmowa beczka !! :D
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Co z nią :P

A mnie wypadl Geralt Igni i astronom z nilgardu, z 17 beczulek :P
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
JarekK
Bothunter
Posty: 5100
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: JarekK »

Ktoś wie kiedy się sezony kończą? I jak wgl wygląda terminarz sezonów?
Stone pisze: 16 gru 2019, o 13:36Żeby dobrze rosły, o warzywa trzeba dbać.

Awatar użytkownika
Eltharion
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3684
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Eltharion »

Ooo to miałeś farta Qc wypadła ci fajna grywalna złota karta. Igni w sensie.
Ja pamiętam na 47 beczek z zamkniętej bety dostałem jedną jakaś chujową złotą kartę
Mówi się trudno i idzie się dalej ...

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Ja tam chcialem te fajne comba na nilgaardzie z letho francesco itd itp :D Ale to drogie decki trzeba by scrafcic wszystko :(

2 meisiace = sezon AFAIK
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

To kiedy konczy sie obecny - koniec czerwca czy lipca ?

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Znowu legendy i znowu dylematy, używam pliku od nox:

https://docs.google.com/spreadsheets/d/ ... 2073408469

I mam: Lugosa szalonego (t1) Ducha Lasu (t1) ale.... nilfgardzka legenda! Rainfarn (t2). Niby nizszy tier, ale w nilfgaard najbardziej celuje, Lugos wydaje mi sie zbyt straiforward (no swing o 17 ja kumam ale jednak...) a potwory nie wiem. Woodland wydaje sie spoko.

Animowane karty lepiej sie pyluje?

I czekam na wasze opinie nie spieszy mi sie gra mzoe elciec w tle :D
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

-Qc- pisze:Znowu legendy i znowu dylematy, używam pliku od nox:

https://docs.google.com/spreadsheets/d/ ... 2073408469

I mam: Lugosa szalonego (t1) Ducha Lasu (t1) ale.... nilfgardzka legenda! Rainfarn (t2). Niby nizszy tier, ale w nilfgaard najbardziej celuje, Lugos wydaje mi sie zbyt straiforward (no swing o 17 ja kumam ale jednak...) a potwory nie wiem. Woodland wydaje sie spoko.

Animowane karty lepiej sie pyluje?

I czekam na wasze opinie nie spieszy mi sie gra mzoe elciec w tle :D

Animowane karty mówią, że zostawiać. Skrawki za nie dostaniesz i tyle. A pyłu już nie.
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Zalezy jaka nacja chcesz grac - Lugos jest w skellige bardzo czesto grany i skellige jest uwazane, za jedna z najsileniszych. Nie masz zadnej neutralnej legendy wiec ciezko tez doradzic co pod wszystko bedzie gralo. Natomiast jesli chcesz grac niflgard to sie nie zastanawiaj :)

Mi legendy lepiej spadaja niz w HSie zdecydowanie.

Animowanych nie psuj - zero pozytku, tutaj nie ma jak w HSie.

Awatar użytkownika
Żaba
Masakrator
Posty: 2957

Post autor: Żaba »

moje uwagi do opinii Noxiusa

Tier 1
Geralt: Igni - nie aż tak tier 1 ale neutralny więc spox, można włożyć wszędzie :O
Ciri* - po paczu już raczej nie grana ale neutralna i dość skliowa - zostawić - spox
Renew* - mega, wiele deków
Villentretenmerth* - po paczu raczej nie grana ale j.w. - do kontrolnych deków
Avallac'h - mega, w b. wielu dekach
Caranthir - spox - do pogodynki (obecnie tier 2)
Caretaker spox - uniwersalny
Succubus - spox, tech pod axmenów skelige - wygrywa 80% pojedynków Lifecoacha :P
Woodland Spirit - spox - pododynka
Vattier de Rideaux - WTF ???? - Nilf pod odkrywanie nie jest topowym dekiem, on i LEO nie są uniwersalni działają tylko pod jeden archetyp w jednej nacji
Leo Bonhart - jak u vatiera
Stefan Skellen - :O to jakieś jajka
Tibor Eggebracht - mega, must have w nilf
Vilgefortz - spox, bardzo go lubię
Vernon Roche - spox
Shani - spox
Dandelion - spox
Zoltan Chivay - spox
Saskia - w każdym deku wiewiór :)
Ithlinne - spox,
Coral - mega
Hjalmar - mega OP
Madman Lugos - spox

pozostałe tiery
absolutnie nie zgadzam się do Ge'els* - jest w prawie każdym deku potworów

Regis: Higher Vampire - warto zrobić - neutral - o wysokim potencjale, często używany - głównie w pożerce

Schirrú - must have to spell wiewiór - i to jest lepszy dek niż nilf

Xarthisius - WTF - co to jest ???

Cerys - podstawa queens guardu, b. dobry dek mimo nerfa.

Kambi* - wbrew pozorom całkiem spox jako tech pod metę - nie pyłować

Rainfarn - b. dobry w deku Calveita - który był i wciąż jest najlepszym dekiem nilf :P

podstawowy Geralt - jest używany w spell Wiewiórkach

reszta ocen jest w miarę ok.

mam nadzieję że pomogłem :P

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Ciri po paczu spylowalem i zrobilem coral :)
Z S5 imho nie jest warta swojej ceny - wole wziac zdecydowanie cos innego.

Ostatnio zastanawiam sie nad geralt:igni - jest bardzo dobre ale sytuacyjne, dobrzy gracze wokol tego graja i ciezko to wepchnac, jak uzbieram to zrobie chyba hjalmara, bo to pewne 25 sily.
Kambi tak samo bym powiedzial, ze na pewno nie jest T4, to gowno wygralo przeciwnikowi nieraz przegrana gre co doprowadzilo do tego ze wlozylem kajdany do deku. (podobnie jak glupi succubus co mi morkvarga kradl)

Awatar użytkownika
JarekK
Bothunter
Posty: 5100
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: JarekK »

Właśnie dlatego Kambi nie jest takie super już, bo każdy w decku ma kajdany z dwimerytu.
Stone pisze: 16 gru 2019, o 13:36Żeby dobrze rosły, o warzywa trzeba dbać.

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Ja mam w decku tarasa to sami wiecie :D

Ten najlepszy deck nilfgardu to jaki? ten na fringilli i duzym letho :D ?
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Żaba
Masakrator
Posty: 2957

Post autor: Żaba »

https://www.youtube.com/watch?v=F4btLTLVrpA

coś takiego - tyle tylko że nie robiłbym specjalnie Leto - to tech karta - można zastąpić czymś innym :)

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Ja widzialem na fringilii, ze wymuszasz pass w 1, cisniesz 2 x 40+ jednostki i potem wsysasz je leto po tym jak przesaperowales je do 2 rundy :P
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Gralem z tym duzy leto dostal kajdany z dwimerytu i koles sie poddal (nie mial szans, mialem coral na reku i duzo shootingu ;)

Rzygac mi sie chce od ilosci skellige gram nimi od poczatku i meczace jest teraz granie samych mirrorow.

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

Ziemko pisze:Gralem z tym duzy leto dostal kajdany z dwimerytu i koles sie poddal (nie mial szans, mialem coral na reku i duzo shootingu ;)

Rzygac mi sie chce od ilosci skellige gram nimi od poczatku i meczace jest teraz granie samych mirrorow.

Bo przyjebane? :D

Jak dobrze, że nawet rankedow jeszcze nie zacząłem póki co dalej for fun. zdobywam 18 winów i dziękuje kończę :D
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

No ja gdzies poczytalem ze nilgard spy jest bardzo skillowy i warto tym grac bo potem mozna sie techowac do mety :D

Btw, fajnie ze na bp czytam juz tylko karciankowe topici, bo te battlowe merytoryczne sa martwe :P
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
michal
Chuck Norris
Posty: 554
Lokalizacja: Wroclaw/Krakow

Post autor: michal »

Czy to normalne że w gwincie legendy wypadają dużo częściej niż w HSie?

Po przeprowadzce nad polskie morze gdzie battla ciężko uświadczyć przerzuciłem się z realnych ludzików na wirtualne karty. Po 2 miesiącach grania w HS'a średnio circa pół godz. dziennie wypadły mi raptem 3 legendy, a w gwincie mam póki co ten sam efekt po 3 dniach gry (jakieś 10 beczek otworzyłem).

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

michal pisze:Czy to normalne że w gwincie legendy wypadają dużo częściej niż w HSie?

Po przeprowadzce nad polskie morze gdzie battla ciężko uświadczyć przerzuciłem się z realnych ludzików na wirtualne karty. Po 2 miesiącach grania w HS'a średnio circa pół godz. dziennie wypadły mi raptem 3 legendy, a w gwincie mam póki co ten sam efekt po 3 dniach gry (jakieś 10 beczek otworzyłem).

No lepszy drop jest w gwincie :P hs zmienia drop więc tam też posypie się więcej
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

ODPOWIEDZ