Warhammer Invasion

ODPOWIEDZ
Świński
Wodzirej
Posty: 747

Re: Warhammer Invasion

Post autor: Świński »

Tak mogą oni posiadać bliżej nieokreśloną ilość młotków natomiast dużo lepszym combem sa pistolersi polaczeni z instant developmentem w kingdomie + ta karta co dodaje unicie mlotek za kazdego developmenta - i tu sie kreci takie cooomba ze imperium jest w stanie zaatakowac cie za 20+ w rundzie o ile tego nie powstrzymasz.

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

Vraith pisze:Tak mogą oni posiadać bliżej nieokreśloną ilość młotków natomiast dużo lepszym combem sa pistolersi polaczeni z instant developmentem w kingdomie + ta karta co dodaje unicie mlotek za kazdego developmenta - i tu sie kreci takie cooomba ze imperium jest w stanie zaatakowac cie za 20+ w rundzie o ile tego nie powstrzymasz.

I to boli bardzo :) ale decki kontrolne Delfów bardzo się cieszą z takich maszyn do mordowania :P bo fajnie je jest ukraść do obrony aby mordowały swoich :D

Świński
Wodzirej
Posty: 747

Post autor: Świński »

DElfy to wogóle jest inna bajka, najbardziej irytująca rasa chyba w całym invasionie. Sorcerki djace -1hp twojej jednostce, zabijanie rannej jednostki itd. masa ciekawych taktyk. Ktoś tez obliczył, że DElfy przy jakimś tam combie mogą wywalić jednorazowo z ręki + stosu ponad 25 kart co jest lekkim przegięciem. Fakt faktem muszą być spełnione wszystkie warunki ale mimo wszystko.....

pozdr

V

Awatar użytkownika
Eriks281
Chuck Norris
Posty: 538

Post autor: Eriks281 »

Kolejne pytanie. Na questy kładę żeton swój czy dobieram specjalnie pod questa?
- Klnę się na Sigmara - nigdy nie weźmiecie mnie żywcem, upadli słudzy ciemności!

- Nigdy nie zamierzaliśmy. Zastrzelcie go.

Takaris Fellblade, kapitan Czarnej Arki "Udręka"

Świński
Wodzirej
Posty: 747

Post autor: Świński »

Eriks281 pisze:Kolejne pytanie. Na questy kładę żeton swój czy dobieram specjalnie pod questa?

Z całej puli kładziesz, nie od siebie

Awatar użytkownika
Eriks281
Chuck Norris
Posty: 538

Post autor: Eriks281 »

Dzięki wielkie. :) Sorki, ale mam kolejne pytanie. Będę wdzięczny jak powiecie. :) Czy do walki(combat) jest zaliczane tylko starcie jednostek czy zwykły atak bez obrońców też jest liczony jako combat? Przepraszam, że was tak męczę.
- Klnę się na Sigmara - nigdy nie weźmiecie mnie żywcem, upadli słudzy ciemności!

- Nigdy nie zamierzaliśmy. Zastrzelcie go.

Takaris Fellblade, kapitan Czarnej Arki "Udręka"

Świński
Wodzirej
Posty: 747

Post autor: Świński »

Zapewne chodzi ci o scoutow i wyciaganie kart z reki?
Jesli jednostka atakuje w fazie combat a przeciwnik stwierdza ze nie bedzie bronil to coz to jest walka, obrazenia zadane i jesli atakujesz jednostka z wyciaganiem karty to przeciwnik ci ja niestety musi dac :)

Awatar użytkownika
Eriks281
Chuck Norris
Posty: 538

Post autor: Eriks281 »

Ooo jak miło. :twisted: Cienie się będą bardziej spłacać. :) Dzięki za odp. Mam jeszcze całą garść pytań. Nie obrazicie się jak zadam? :D
- Klnę się na Sigmara - nigdy nie weźmiecie mnie żywcem, upadli słudzy ciemności!

- Nigdy nie zamierzaliśmy. Zastrzelcie go.

Takaris Fellblade, kapitan Czarnej Arki "Udręka"

Świński
Wodzirej
Posty: 747

Post autor: Świński »

Dajesz tylko pisz w punktach i uwaga ja bardziej operuje na wersji eng niz pl

Awatar użytkownika
PiotrB
Maruda
Posty: 5732

Post autor: PiotrB »

Lidder pisze:Nie kłopocz się. Miarkę i kostki też zostaw w domu, zbędny balast i trud z Twojej strony.
Obrazek

Avallar
Warzywo
Posty: 18

Post autor: Avallar »

Eriks281 pisze:Jesteś w fazie stolicy, patrzysz czy cię stać i czy nie ma jakiś przeciwwskazań, płacisz i wkładasz junita do strefy. Polecam serie filmików instruktażowych zaczynając od tego:
http://www.youtube.com/watch?v=E8gWKEruKQs

Ja natomiast mam pytanie do Greatswordów:
Oni dostają młotek od każdej jednostki, która weszła w tej turze(2 jednostki- 2młotki, 3 jedn-3młot). Czy może 1 dodatkowy niezależnie od ilości kart, które weszły w tej turze?

EDIT: Mam pytanie jeszcze. Jak zabezpieczacie plansze stolic?
A dodam jeszcze, że Greatswordy wchodząc do gry dostają też młotka same za siebie.

BaQ
Warzywo
Posty: 12
Lokalizacja: Nowy Sącz/Bakubakowo

Post autor: BaQ »

jak by ktoś był zainteresowany to mam do sprzedania :
podstawka <ang>
assault on ulthuan <ang>
march of the undamned <ang>
The Corruption Cycle : cały oprócz "patch of zealot" <kieł i szpon pl reszta ang>
oferty na priv prosze słać :)

Awatar użytkownika
Eriks281
Chuck Norris
Posty: 538

Post autor: Eriks281 »

Pytanie : Quest po wykonaniu zostaje usuwany z gry? (kasa albo kasa)
- Klnę się na Sigmara - nigdy nie weźmiecie mnie żywcem, upadli słudzy ciemności!

- Nigdy nie zamierzaliśmy. Zastrzelcie go.

Takaris Fellblade, kapitan Czarnej Arki "Udręka"

Awatar użytkownika
wertyg
Falubaz
Posty: 1378
Lokalizacja: "Rogaty Szczur" Gorzów Wlkp.

Post autor: wertyg »

Nie. Po usunięciu żetonów z niego zaczynasz je zbierać po prostu od nowa, karty misji się nie ściąga ze stołu. :)
Solo "Rogaty Szczur"
Beast Herds

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

Mógłby mi ktoś powiedzieć, co robi karta Bright Wizard Apprentice?
Nijak nie jestem w stanie zrozumieć jej zasady specjalnej.

Awatar użytkownika
Grand Admiral Thrawn
Falubaz
Posty: 1258
Lokalizacja: Biała Podlaska

Post autor: Grand Admiral Thrawn »

Na mój rozum to jeżeli karta ta jest w polu Quest to możesz raz na turę unieważnić akcję przeciwnika jeśli zapłacisz 2 tokeny surowców, np. jeśli jakaś karta ma napisane, że może wrócić do ręki gracza czy cuś podobnego to niwelujesz ten efekt. Poprawcie mnie jeśli się mylę.
Remember, having fun and keeping to the spirit of the game is more important than winning at any cost.

Awatar użytkownika
Eriks281
Chuck Norris
Posty: 538

Post autor: Eriks281 »

Grand Admiral Thrawn pisze:Na mój rozum to jeżeli karta ta jest w polu Quest to możesz raz na turę unieważnić akcję przeciwnika jeśli zapłacisz 2 tokeny surowców, np. jeśli jakaś karta ma napisane, że może wrócić do ręki gracza czy cuś podobnego to niwelujesz ten efekt. Poprawcie mnie jeśli się mylę.
Nie mam karty przy sobie, ale z tego co pamiętam to chyba tak właśnie jest.
- Klnę się na Sigmara - nigdy nie weźmiecie mnie żywcem, upadli słudzy ciemności!

- Nigdy nie zamierzaliśmy. Zastrzelcie go.

Takaris Fellblade, kapitan Czarnej Arki "Udręka"

Targowo.Istore
Wałkarz
Posty: 91

Post autor: Targowo.Istore »

Ja mam cała grę przed sobą i potwierdzam to co napisał Grand Admiral Thrawn odnośnie tej karty,właśnie tak to działa.

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

Dzięki, do czegoś takiego dochodziłem z tym, ale w pewnym momencie gubiłem jej sens.

majk
Mudżahedin
Posty: 251

Post autor: majk »

Postanowiłem się rozstać z WI ze względu na brak czasu.
Zestaw zawiera: (i) WI - core set; (ii) Assalut on Ulthan; (iii) The Skavenblight Theat + Path of the Zealot + Tooth and Claw + The Deathmaster's Dance.

Stan bdb, wersja ang, kompletny, wszystkie karty (490) w koszulkach ochronnych.


OD 1 PLN na allegro: http://allegro.pl/warhammer-invasion-co ... 57136.html

ODPOWIEDZ