Zombiecide Pytania

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Denis
Falubaz
Posty: 1351
Lokalizacja: ZKF Zabrze

Zombiecide Pytania

Post autor: Denis »

Witam

Chcialbym na urodziny sprawić sobie ta gierke jednak jest droga a niechcialrm wyrzucić kasy w błoto. Prosilbym o opinie graczy oraz o odp. Na pyt czy warto wydac tyle kasiorki na ta planszowke bo wszystkie jakie miałem szybko sie nudzily.
” Rozejrzyj się dookoła. Zobaczysz ludzi, bez których ten świat byłby lepszy.”

Death Note

Galeria :
http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=10&t=35349
Strona Malarska na Facebooku:
https://www.facebook.com/pages/Fallen-A ... 9393055688

Awatar użytkownika
dziczek
Mudżahedin
Posty: 301
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: dziczek »

Dość ciekawa. Po pierwsze: kooperacja, wiec nawet jak grasz z drugą połową która Ci zarzuca ze ciagle z nia wygrywasz w inne planszowki to masz dodatkowy atut :mrgreen: Z kolei jak gralbyś z synem to uczy pracy zespolowej. Po drugie: mega wykonanie po otwarciu pudełka wiedziałem za co tyle siana. Dużo figurek o wysokosci +/- 1 cala, ze sporą ilością detali. Po trzecie: klimat - ZOMBIAKI !!!!! Po czwarte: w najgorszym razie mozna zagrać samemu przeciwko grze. Motasz lustro obok dobry flakon :mrgreen: i grasz do rana. Na oficjalnej stronie i forum sa dodatkowe misje i karty bohaterów. Mozna wymyślić swoje misje i swoich bohaterów. Ja mam prison breaka a z tego co wiem to Fluffy ma pierwsze wydanie.
Nie jestem leszczem, jestem sandaczem :P

G'N'R
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 124
Lokalizacja: Łódź

Post autor: G'N'R »

Kumpel kupił tą grę poniżej 300 zł w UWAGA! Empiku. Spróbuj tam zobaczyć może jeszcze jest tania. Tak po za tym gra warta swojej cny. Polecam.

Awatar użytkownika
Fluffy
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3434

Post autor: Fluffy »

Tez mam Prison Breaka :mrgreen: Generalnie gra o prostym schemacie (przeszukuj, uzbroj się, walcz z zombie), jednakże gra ma kapitalny klimat, gracz ma poczucie zaszczucia przez stada zombich. Ponadto do samej gry jest sporo dodatków, a ja ją traktuję jako swego rodzaju sandboxa - jest bardzo podatna na mody, home rulesy, mozna bez problemu tworzyc własne scenariusze. Dla mnie świetna pozycja. Planuję zakup dodatku Toxic City Mall.

ODPOWIEDZ