Warhammer 40000: Conquest LCG

ODPOWIEDZ
Xeratus
Wałkarz
Posty: 69

Warhammer 40000: Conquest LCG

Post autor: Xeratus »

Dla zainteresowanych:

http://wh40kconquest.pl/index.php
https://www.facebook.com/groups/694989360543027/

1Obrazek2Obrazek3Obrazek4Obrazek8Obrazek9Obrazek10Obrazek11Obrazek12Obrazek16Obrazek17Obrazek19Obrazek20Obrazek24Obrazek26Obrazek30Obrazek35Obrazek38Obrazek53Obrazek
54Obrazek59Obrazek63Obrazek80Obrazek81Obrazek86Obrazek87Obrazek91Obrazek106Obrazek123Obrazek170Obrazek171Obrazek174Obrazek

1-7 karty dowódców, Space Marines Captain Cato Sicarious, Imperial Guard Colonel Straken, Orks Nazdreg, Chaos Zarathur

Awatar użytkownika
PiotrB
Maruda
Posty: 5732

Post autor: PiotrB »

wiemy ,wiemy... i czekamy z niecierpliwością. Po sukcesie Inwazji i jej niezrozumiałym dla mnie końcu praktycznie wszyscy jej gracze czekają z wielką niecierpliwością na conquesta...
Lidder pisze:Nie kłopocz się. Miarkę i kostki też zostaw w domu, zbędny balast i trud z Twojej strony.
Obrazek

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Tez zaczne najprawpdobniej, zastanawiam sie tylko czy wersja polska czy angielska. Wolalbym angielska, ale nie wiem jak duze problemy bedzie galakta robila na turniejach...

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

Ziemko pisze:Tez zaczne najprawpdobniej, zastanawiam sie tylko czy wersja polska czy angielska. Wolalbym angielska, ale nie wiem jak duze problemy bedzie galakta robila na turniejach...

No chyba nie powinni. (jakieś problemy na turniejach WHI większych w kraju Galakta robiła?)

Bo jak planują robić to odpuszczę temat
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

Awatar użytkownika
PiotrB
Maruda
Posty: 5732

Post autor: PiotrB »

Galaktę mam pod nosem i dopóki były tam turnieje to byłem co tydzień więc się wypowiem. Oni wymagają polskiej wersji bo tylko z takiej mają kasę. Marże za sprzedaż wersji angielskich są jakieś żałosne. Chodzi więc o kasę. Jeśli mają wspierać scenę i dawać kasę na nagrody oraz organizować eventy to muszą zarabiać- co za tym idzie my musimy kupować POLSKĄ WERSJĘ. Dla mnie to normalna sprawa - choć tłumaczeń czasem nie rozumiałem w Inwazji i wolałem czytać kartę angielską to - wydaje mi się że my też musimy wspierać Galaktę i kupować POLSKI PRODUKT :)

Edit: rozmawiałem z kimś z Galakty - ma być tak że ma być ranking turniejowy w którym premiowani nagrodami Galakty będą tylko osoby które grają tylko polskimi kartami. Tyle... możesz grać kartami angielskimi ale nie dostaniesz wtedy nagród od Galakty jak mata czy karta ze specjalną grafiką.
Lidder pisze:Nie kłopocz się. Miarkę i kostki też zostaw w domu, zbędny balast i trud z Twojej strony.
Obrazek

Awatar użytkownika
Afro
Postownik Niepospolity
Posty: 5678

Post autor: Afro »

Trochę słabo, dosyć rasistowskie podejście ;) Ja zawsze wolałem angielskie wersje, bo nie ma problemu z jakimiś babolami, które powstają przy tłumaczeniu na inne języki. No i angielskie wersje za kilkanaście lat łatwiej upłynnić :D
"You either die a cyka or live long enough to become a blyat"

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Na 80% wezme polska wersje, a jak gnoje przestana wydawac dodatki po polsku w polowie to jak nic ich bede cisnal.

Awatar użytkownika
Marks
Falubaz
Posty: 1492

Post autor: Marks »

Ziemko pisze:Na 80% wezme polska wersje, a jak gnoje przestana wydawac dodatki po polsku w polowie to jak nic ich bede cisnal.
Te "gnoje" to tak profilaktycznie?
Puszka Pandory, o immersji w grach
http://polygamia.pl/Polygamia/1,94534,1 ... .html?bo=1
Nosił Wilk razy kilka, czyli inaczej o grach TellTale Games
http://polygamia.pl/Polygamia/1,94534,1 ... .html?bo=1

Awatar użytkownika
PiotrB
Maruda
Posty: 5732

Post autor: PiotrB »

Galakta do końca wydała Inwazje . Błędy w tłumaczeniu zawsze się znajdą. Problem z upadkiem Inwazji leżał po stronie GW który położył WFB w USA co za tym idzie spadło zainteresowanie zakupem "Inwazji" i FFG zdecydowało o zakończeniu serii. Bardzo szkoda - bo gierka zacna a po wyjściu Kataklizmu - multiplayer był bardzo emocjonujący. Przed Conquestem ja osobiście jednak przestrzegam. To będzie zupełnie inna gra . Ja wiem że każdy kto grał w Inwazje na nią czeka jak na zbawienie ale może prozaicznie mechanika nie przypaść mu do gustu...

Edit : będzie trochę przypominała Star Wars - walka będzie na lokacjach...
Lidder pisze:Nie kłopocz się. Miarkę i kostki też zostaw w domu, zbędny balast i trud z Twojej strony.
Obrazek

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Marks pisze:
Ziemko pisze:Na 80% wezme polska wersje, a jak gnoje przestana wydawac dodatki po polsku w polowie to jak nic ich bede cisnal.
Te "gnoje" to tak profilaktycznie?

Troche tak, w koncu z paru tytlow wycofali sie w polowie, bo biznes is biznes, a tylko gracze na tym ucierpieli. Mam nadzieje, ze tym razem nie bedzie mialo to miejsca i pokaza jak mozna pieknie wspierac turnieje i graczy.
Z checia bede wtedy peany na ich czesc pisal i chwalil pod niebiosa.

Star Wars i lokacje - tak to byly czasy, tylko ja gralem w prawdziwego star warsa - ccg, wydawanego przez Deciphera - to byly czasy...

Awatar użytkownika
Afro
Postownik Niepospolity
Posty: 5678

Post autor: Afro »

PiotrB pisze:Galakta do końca wydała Inwazje . Błędy w tłumaczeniu zawsze się znajdą. Problem z upadkiem Inwazji leżał po stronie GW który położył WFB w USA co za tym idzie spadło zainteresowanie zakupem "Inwazji" i FFG zdecydowało o zakończeniu serii. Bardzo szkoda - bo gierka zacna a po wyjściu Kataklizmu - multiplayer był bardzo emocjonujący. Przed Conquestem ja osobiście jednak przestrzegam. To będzie zupełnie inna gra . Ja wiem że każdy kto grał w Inwazje na nią czeka jak na zbawienie ale może prozaicznie mechanika nie przypaść mu do gustu...

Edit : będzie trochę przypominała Star Wars - walka będzie na lokacjach...
Tak pobieżnie patrząc to mi to przypominało karciankę LOTRa z sajtami i kontrolą ich. W inwazję nie grałem, więc nie wiem jak jedno ma się do drugiego, ale czy to nie w inwazji były karty ze stolicami? Czy może mylę gry?
"You either die a cyka or live long enough to become a blyat"

Awatar użytkownika
PiotrB
Maruda
Posty: 5732

Post autor: PiotrB »

Ziemko żeby coś wspierać to trzeba zarabiać:).Ja też grałem w Star Warsy:) Tak Afro w Inwazji są stolice. Z tego co ogądałem w Galakcie to mam mieszane uczucia - kart bardzo ładne - ale na pewno nie ma możliwości grania multipleyera... dla mnie to spory minus.
Lidder pisze:Nie kłopocz się. Miarkę i kostki też zostaw w domu, zbędny balast i trud z Twojej strony.
Obrazek

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Z reguly jak gracze sa zadowoleni z podejscia firmy do nich to nie maja problemow z kupowaniem :)

Awatar użytkownika
Morsereg
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3080

Post autor: Morsereg »

PiotrB pisze:Edit : będzie trochę przypominała Star Wars - walka będzie na lokacjach...
Ziemko pisze:Star Wars i lokacje - tak to byly czasy, tylko ja gralem w prawdziwego star warsa - ccg, wydawanego przez Deciphera - to byly czasy...
star wars ccg :D
do tej pory mam decka na ciemna strone na bounty hunterach :D
PiotrB pisze:Edit: rozmawiałem z kimś z Galakty - ma być tak że ma być ranking turniejowy w którym premiowani nagrodami Galakty będą tylko osoby które grają tylko polskimi kartami. Tyle... możesz grać kartami angielskimi ale nie dostaniesz wtedy nagród od Galakty jak mata czy karta ze specjalną grafiką.
Piotr jak masz kontakt z czlowiekiem z Galakty to dowiedz sie prosze, kiedy przetlumacza dodatek do Eldritch Horror ;)
DragoMir pisze:
Vallarr pisze:Dopiero zobaczylem date pierwszego posta. Nekromancja krasi to zboczenie :evil:
Jaka kurna nekromancja? Krasie nie używają magii ogarze! To nie Dragon age!

Awatar użytkownika
PiotrB
Maruda
Posty: 5732

Post autor: PiotrB »

Będę tam w przyszły czwartek i zapytam... wczoraj wieczorem rozmawiałem jeszcze z gościem który brał udział w beta testach Conquesta. Mówi że fajna :) Bijesz się o lokacje - jak wygrasz to przejmujesz - każda lokacja ma znacznik i jak uzbierasz odpowiednią ilość takich samych (3) to wygrywasz - oprócz tego są 3 inne sposoby na zwycięstwo... zapowiada sie fajnie.
Drobny ukłon w stronę użytkowników BP ode mnie :)

http://www.fantasyflightgames.com/ffg_c ... ay-web.pdf

http://www.fantasyflightgames.com/ffg_c ... ce-web.pdf
Lidder pisze:Nie kłopocz się. Miarkę i kostki też zostaw w domu, zbędny balast i trud z Twojej strony.
Obrazek

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Morsereg pisze:
PiotrB pisze:Edit : będzie trochę przypominała Star Wars - walka będzie na lokacjach...
Ziemko pisze:Star Wars i lokacje - tak to byly czasy, tylko ja gralem w prawdziwego star warsa - ccg, wydawanego przez Deciphera - to byly czasy...
star wars ccg :D
do tej pory mam decka na ciemna strone na bounty hunterach :D
PiotrB pisze:Edit: rozmawiałem z kimś z Galakty - ma być tak że ma być ranking turniejowy w którym premiowani nagrodami Galakty będą tylko osoby które grają tylko polskimi kartami. Tyle... możesz grać kartami angielskimi ale nie dostaniesz wtedy nagród od Galakty jak mata czy karta ze specjalną grafiką.
Piotr jak masz kontakt z czlowiekiem z Galakty to dowiedz sie prosze, kiedy przetlumacza dodatek do Eldritch Horror ;)

Oba moje ulubione deki miałem na tatuinie - ciemny na bounty hunterach i objectivie court of the vile gangster, a jasny na proficie z mainami. To byly czasy ahhhhh ;)


Zdecydowalem, ze wezme 2 podstawki polskie jednak, mam nadzieje, ze Galakta nie zawiedzie.

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

Ziemuś co gadałem z Lemurem to musisz mieć dwie aby playsety mieć :D polityka FFG <3
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

Awatar użytkownika
PiotrB
Maruda
Posty: 5732

Post autor: PiotrB »

Lidder pisze:Nie kłopocz się. Miarkę i kostki też zostaw w domu, zbędny balast i trud z Twojej strony.
Obrazek

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Gokish pisze:Ziemuś co gadałem z Lemurem to musisz mieć dwie aby playsety mieć :D polityka FFG <3
No i 2 chce kupic takze nie ma problemu :)

PiotrB co to, nie moge w pracy wejsc na to.

Awatar użytkownika
PiotrB
Maruda
Posty: 5732

Post autor: PiotrB »

wszystkie karty do Conquesta
Lidder pisze:Nie kłopocz się. Miarkę i kostki też zostaw w domu, zbędny balast i trud z Twojej strony.
Obrazek

ODPOWIEDZ