Gra planszowa Wiedźmin

ODPOWIEDZ
valuee
Plankton
Posty: 1

Gra planszowa Wiedźmin

Post autor: valuee »

Ma ktoś? Polecacie czy nie? Kosztuje koło 200 zł więc lepiej się dowiedzieć czy warto przed zakupem

Awatar użytkownika
MadMax
Wodzirej
Posty: 761
Lokalizacja: Pisz

Post autor: MadMax »

Ogólnie w grze strasznie wieje nudą. Jest strasznie monotonna. Jakość wydania jest na 5 - (szata graficzna, ilość i jakość elementów; minus za kilka błędów które są w grze).

Podsumowując jest to typowy średniak w który najlepiej pograć u kumpla a kasę przeznaczyć na inna grę.
"War. War never changes".

TRAYE MAGNETYCZNE / PCV / MAGNESY. Najlepsza jakość !!! Najtaniej !!!


Ekspresowa Realizacja !!!

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Nie gralem, aczkolwiek nie slyszalem chocby jednej pozytywnej opinii.

justynka1
Plankton
Posty: 1

Post autor: justynka1 »

ja tam wole komputerowe

Anamesh
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 123
Lokalizacja: Bytom

Post autor: Anamesh »

Moim zdaniem ładna, ale niesamowicie nudna gra, interakcja między graczami ograniczona niemal do 0, i serio jest ona teraz taka droga? kiedyś była chyba za 130 na stronie cd projekt i wtedy przynajmniej cena była spoko. Jeżeli ma to być twoja pierwsza planszówka - to w miarę spoko, ale na pewno da się znaleźć ciekawszy tytuł, jeżeli jesteś bardziej wkręcony w klimat - omijaj szerokim łukiem.

Awatar użytkownika
esgaroth
Falubaz
Posty: 1253
Lokalizacja: trójmiasto
Kontakt:

Post autor: esgaroth »

no to jest gra dla ludzi oczytanych książkami wiedźmina, można wtedy sobie dopowiadać tło fabularne wykonywanego aktualnie zadania, dla planszówkowych pożeraczy przerabiających takie gry na tony jest nudna, zrób to zrób tamto koniec, ładnie wykonana, interakcja niska z drugim graczem to fakt, można nawet razem zagrać jedną postacią wkręcają sobie jakąś historię jak w rpgu, na youtube są recenzje/gameplaye

w skrócie:
przeczytałeś wszystkie książki z mega zajawką - kup planszówkę
zagrałeś w w2 do połowy i wyłączyłeś kompa - ta planszówka nie dla ciebie jest xD

rozanna
Plankton
Posty: 1
Kontakt:

Post autor: rozanna »

Serio jest aż tak źle? Ja w sumie jestem zachwycona grami i boje się, że rzeczywiście zanudzę się grając w tą planszówkę :p

Gayah
Plankton
Posty: 1

Post autor: Gayah »

Bardzo ładnie zrobiona. Dla fanów książek i gier - gratka. Acz na początku ze znajomymi nie mogłyśmy za bardzo załapać zasad, chociaż mogło mieć to coś wspólnego z tym, ile piw zostało już wypitych^^. Planszówka jest niezła, acz są lepsze (osobiście wolę np. Ankh Morpork, Igranie z Gruzem albo Small World - ale to kwestia gustu).

Johar
Plankton
Posty: 2

Post autor: Johar »

Nie miałem przyjemności, ale raczej nie ma pozytywnych opinii
Nowoczesny rodzaj stropu to strop filigran, który znajdziesz u nas w zaskakującej cenie!

Zanterka
Pseudoklimaciarz
Posty: 20

Post autor: Zanterka »

szukam pomysłu na prezent, myślicie, że warto podarować tę grę?

Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6355

Post autor: Naviedzony »

Tylko dla absolutnych fanów Wiedźmina. Dla planszówkowych wyjadaczy nie ma w niej raczej nic ciekawego.

miszaa09
Plewa
Posty: 9

Post autor: miszaa09 »

Naviedzony pisze: 16 sty 2020, o 11:46 Tylko dla absolutnych fanów Wiedźmina. Dla planszówkowych wyjadaczy nie ma w niej raczej nic ciekawego.
w pełni sie z tobą zgadzam, dla fanów planszówek jest to za słaba pozycja

ODPOWIEDZ