Dark Souls Board Game

ODPOWIEDZ
tiny
Chuck Norris
Posty: 453

Dark Souls Board Game

Post autor: tiny »

http://steamforged.com/dark-souls nie gram w planszówki ale jak to wyjdzie to kupię dla samych modeli ;D

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Nie bylo to tylko w kickstarterze, w zwiazku z czym juz pozamiatane ?

tiny
Chuck Norris
Posty: 453

Post autor: tiny »

no kupić teraz się już nie da, ale nie widzę problemu żeby kupić jak wyjdzie w kwietniu ;)

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Jesli sklepy zamowily na zapas to dostaniesz, natomiast z grami z kickstartera jest czesto tak, ze nie sa tak latwo do dostania, natomiast mysle, ze jak zapolujesz i bedziesz szybki to sa szanse.

Wiem jak ze Scythem bylo - to co sklepy na zapas zamowily to momentalnie zniknelo z polek.

Awatar użytkownika
Afro
Postownik Niepospolity
Posty: 5678

Post autor: Afro »

Tutaj akurat sklepy miały lepszy deal na kicku niż ktoś, kto kupował pojedynczą sztukę, więc będą pewnie w miarę dostępne(kupując jako sklep można było zamówić więcej pudeł w niższej cenie). Druga sprawa to to, że przecież gry wydawane dzięki kickstarterowi trafiają później do normalnej sprzedaży. Kwestia tego, czy znajdzie się lokalny dystrybutor, który je sprowadzi. Różnica między wersją kickowa, a sklepową to w większości przypadków te tony dodatków, które dostaje się w tej pierwszej, a w drugiej trzeba je osobno kupić. Mówię z doświadczenia, mam już z 5 planszowek tak zakupionych.
"You either die a cyka or live long enough to become a blyat"

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Afro roznie z tym bywa uwierz. Mam 75 planszowke i siedze w nich obecnie bardzo mocno (dzisiaj ruszamy na Essen) czesto jest ze planszowki sa po kickstarterze dostepne, ale jak sie ludzie rzuca to czasem masz oczeikiwania dlugie na dodruk.

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

Ziemko pisze:Afro roznie z tym bywa uwierz. Mam 75 planszowke i siedze w nich obecnie bardzo mocno (dzisiaj ruszamy na Essen) czesto jest ze planszowki sa po kickstarterze dostepne, ale jak sie ludzie rzuca to czasem masz oczeikiwania dlugie na dodruk.
No to masz tyle planszówek i nie zapraszasz? W uja nie leć :D zagrałbym coś nowego
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

Awatar użytkownika
Afro
Postownik Niepospolity
Posty: 5678

Post autor: Afro »

Ziemas, ale masz 75 z kickstartera? :D
"You either die a cyka or live long enough to become a blyat"

tiny
Chuck Norris
Posty: 453

Post autor: tiny »

bardzo niepokojące rzeczy tu mówicie, ja muszę mieć te modele! :!:

ODPOWIEDZ