Mapet Show

Moderator: Ziemko

ODPOWIEDZ
Myth
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3126
Lokalizacja: Warszawa, 8 Bila

Re: Mapet Show

Post autor: Myth »

Jak zwykle - świetne wykonanie, z przyjemnością zaglądam do Twojej galerii :-) niezrównane wykonanie i dbałość o detale, a przy tym unikalny i spójny styl malowania całej armii. Mam wielką nadzieję, że kiedyś będziemy mogli zagrać na jakimś turnieju, żebym mógł się z bliska przyjrzeć całości. Jak wykonałeś podstawkę w tym przypadku? To jest korek, na którego powierzchni wyżłobiłeś wzory?

Jeśli miałbym coś zasugerować, to pazury na nogach i rogi zlewają się trochę z ciałem.

Faktycznie masz słaby aparat, jakoś wypaczył i zaokrąglił podstawkę, która miała być prostokątem ;-)
www.marnadrukarnia.com - druki 3D i turnieje.

Awatar użytkownika
Okoń
Masakrator
Posty: 2336
Lokalizacja: Oleśnica

Post autor: Okoń »

Twoja armia lizaczków to mistrzostwo. :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Mapet
Falubaz
Posty: 1177
Lokalizacja: Lidzbark Warmiński/SNOT Gdynia

Post autor: Mapet »

Myth pisze:... Jak wykonałeś podstawkę w tym przypadku? To jest korek, na którego powierzchni wyżłobiłeś wzory?
najpierw korek; podłubałem w nim. Potem wikol i drobny piasek. Jeśli chodzi o wzór to jest z GS - na plaski kawałek korka cienka warstwa GS i wycinanie w GS.
ogólnie podstawka licząc modelowanie i malowanie zajęła jakieś 12h :wink:
Myth pisze: Faktycznie masz słaby aparat, jakoś wypaczył i zaokrąglił podstawkę, która miała być prostokątem ;-)
AoS to jedyna przyszłość :mrgreen: Poczekam jakieś 2 lata, w tym czasie będę malował, potem pojawia się super zasady, a ja już będę gotowy :twisted:

Awatar użytkownika
Dancaarkiiel
Falubaz
Posty: 1038

Post autor: Dancaarkiiel »

Bardzo fajny, mimo że różowy. =D
Obrazek

ODPOWIEDZ