Jak zatrzymac abominacje

Moderator: Ziemko

ODPOWIEDZ
Andrzej
Pan Spamu
Posty: 8217
Lokalizacja: Szybki Szpil

Re: Jak zatrzymac abominacje

Post autor: Andrzej »

lwieserce85 pisze:aha teraz rozumiem... czyli ten patent był stosowany nagminnie przeciw jednaką z random mowment i ktoś wpadł na ten pomysł by zablokować ten patent wprowadzając " wirtualny" obrót? dobrze kombinuje?
Nie. Po prostu Twoi znajomi nie znają zasad ;)
Lidder pisze:- Co się dzieje, gdy kawaleria normalnym ruchem, nie marszem, przechodzi przez murek?
- To samo co wtedy, gdy idziesz na imprezę poderwać jakąś dziewczynę.

Awatar użytkownika
Golonka
Masakrator
Posty: 2947

Post autor: Golonka »

Nie ma. 2 na 3 ataki mordują go na miejscu a pozostały 1 ma tylko 70 procent szans na to.
:D
Co do abomy to niech se ma ile chce. Nie ma takiej armi jak skaveny na obecnym euro :D
Furion pisze:
@nders9 pisze:
Can units deploy closer than 1" apart?
No, becouse no.

Awatar użytkownika
Hoax
Masakrator
Posty: 2011
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Hoax »

Golonka pisze:Nie ma takiej armi jak skaveny na obecnym euro :D
Smutna prawda...

Awatar użytkownika
lwieserce85
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3098
Lokalizacja: Czarne Wrony Sochaczew

Post autor: lwieserce85 »

Andrzeju zamiast trolowac powiedz lepiej na której stronie w podręczniku głównym jest napisane ze nie mogę w ten sposób blokować jednostek z przypadkowym ruchem.....czy jest to w uściśleniach sędziowskich jakiś? ja cały czas jestem zdania ze jednostki sobie wrogie muszą być cal od siebie no chyba ze któraś szarżuje... ale rzut o 3k6 nie jest jednoznaczny z szarża...
Obrazek

6+4+1=15
Nowy wymiar matematyki

Andrzej
Pan Spamu
Posty: 8217
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Andrzej »

lwieserce85 pisze:ale rzut o 3k6 nie jest jednoznaczny z szarża...
Jest, jesli może doprowadzić do kontaktu z wrogą jednostką.
Lidder pisze:- Co się dzieje, gdy kawaleria normalnym ruchem, nie marszem, przechodzi przez murek?
- To samo co wtedy, gdy idziesz na imprezę poderwać jakąś dziewczynę.

Awatar użytkownika
Byqu
Masakrator
Posty: 2724
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Byqu »

No proszę, zgadzam się z Andrzejem... :wink:
WELCOME TO ESTALIA GENTLEMEN

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

TG z flamingami sprawiaja, ze nie jest ona za bardzo chetna do walki z nimi. Rzuc na nich +1s +1T kiedy bedziesz widzial, ze chce szarzowac - mniej zabije w 1 ture, po czym dosc szybko spadnie.

Awatar użytkownika
lwieserce85
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3098
Lokalizacja: Czarne Wrony Sochaczew

Post autor: lwieserce85 »

dziekuje ziemko za informacje lecz niestety w rozpisce nie posiadam TG...
Obrazek

6+4+1=15
Nowy wymiar matematyki

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Jak nie TG to zapluc i dobic saurusami/herosem w CC, jesli nie uda sie od razu zapluc.

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Golonka pisze: Nie ma takiej armi jak skaveny na obecnym euro :D
Challange :P ?
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
lwieserce85
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3098
Lokalizacja: Czarne Wrony Sochaczew

Post autor: lwieserce85 »

A co myslicie o tym bastilidonie?
wiem ze jest słaby przeciw armatkom i dziadowsko się bije ale bonus do inicjatywy dla zaurusów możne być ciekawy ciekawe jak się walczy z ogrami albo zieloną hołota ( nie mam na myśli ekologów) a bonus w postaci czaru tez możne być ciekawy.... jutro 1 raz będę próbować tego wynalazku w walce ze skavenami...
Obrazek

6+4+1=15
Nowy wymiar matematyki

Awatar użytkownika
Golonka
Masakrator
Posty: 2947

Post autor: Golonka »

Qc wybacz, ale perspektywa bitwy upstrzonej twoimi bezmyślnymi komentarzami, wonią kału i wymiocin oraz ogólnie pojętej rudzizny nie wchodzi w grę.
Furion pisze:
@nders9 pisze:
Can units deploy closer than 1" apart?
No, becouse no.

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Lwie serce - nie ciagnij miliona tematow na raz. W innym topicu prosze pytaj o bazyla.

Awatar użytkownika
lwieserce85
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3098
Lokalizacja: Czarne Wrony Sochaczew

Post autor: lwieserce85 »

To zapytam czy bastilidon byłby dobry na abominacje i czemu nie.... tak lepiej:-P?
Obrazek

6+4+1=15
Nowy wymiar matematyki

Awatar użytkownika
Okoń
Masakrator
Posty: 2336
Lokalizacja: Oleśnica

Post autor: Okoń »

lwieserce85 pisze:To zapytam czy bastilidon byłby dobry na abominacje i czemu nie.... tak lepiej:-P?
W cc generalnie Bastiladon jest kiepski, tzn. z czymś lżejszym sobie poradzi, ale nie ma czego szukać solo w zwarciu z mocniejszymi zawodnikami (nie można zbyt wiele wymagać od potworka za 150 pkt, którego główną rolą jest support - do rozjeżdżania przeciwnika mamy dużo innych jednostek).

Rozumiem, że rozważasz opcję z Solar Enginem. Warto go mieć dla bound spella, który jest bardzo dobry na wszystko z regeneracją, w tym naturalnie abomkę. Wprawdzie można mu zarzucić losowość, ale potencjał ma spory. Dodatkowym atutem przemawiającym za nim jest fakt, że w proponowanej przez siebie rozpisce nie posiadasz magów, więc możesz spokojnie przeznaczyć wszystkie kości mocy (do max 6 ofc :P) na tegoż bounda i liczyć na irresistable force.

Z ciekawostek mogę podać, że w miniony weekend na masterze Crusader grał na Bastiladonie z Solar Enginem, i w walce z Wochem ściągnął w pierwszej turze z bounda Chimerę. :wink:
Obrazek

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

lwieserce85 pisze:To zapytam czy bastilidon byłby dobry na abominacje i czemu nie.... tak lepiej:-P?
Tak tak lepiej.

_reszka
Chuck Norris
Posty: 556

Post autor: _reszka »

Andrzej pisze:
lwieserce85 pisze:ale rzut o 3k6 nie jest jednoznaczny z szarża...
Jest, jesli może doprowadzić do kontaktu z wrogą jednostką.
Sporo pomógł ten link w którym wyjaśniane są ruchy abdomki, też nie wiedziałem ale zostałem całkowicie przekonany.

Ale co do komentarza, może się czepiam za słowa, ale czy ruch o 3k6 jeżeli prowadzi do kontaktu z wrogiem jest szarżą? Pytanie o możliwe reakcje oddziału szarżowanego, czy może strzelać/uciekać czy wyłacznie stoi. Bo z jednej strony impakty i CR są jak przy szarży a z drugiej jaki jest sens deklarowania reakcji, jak nie wiadomo, czy ruch będzie faktycznie szarżą?

Awatar użytkownika
Okoń
Masakrator
Posty: 2336
Lokalizacja: Oleśnica

Post autor: Okoń »

_reszka pisze:
Andrzej pisze:
lwieserce85 pisze:ale rzut o 3k6 nie jest jednoznaczny z szarża...
Jest, jesli może doprowadzić do kontaktu z wrogą jednostką.
Sporo pomógł ten link w którym wyjaśniane są ruchy abdomki, też nie wiedziałem ale zostałem całkowicie przekonany.

Ale co do komentarza, może się czepiam za słowa, ale czy ruch o 3k6 jeżeli prowadzi do kontaktu z wrogiem jest szarżą? Pytanie o możliwe reakcje oddziału szarżowanego, czy może strzelać/uciekać czy wyłacznie stoi. Bo z jednej strony impakty i CR są jak przy szarży a z drugiej jaki jest sens deklarowania reakcji, jak nie wiadomo, czy ruch będzie faktycznie szarżą?
Pewnie że jest szarżą, tak jak wspomniał wcześniej Andrzej. Na szarżę poprzez random movement przysługuje jedynie reakcja hold.
Obrazek

Awatar użytkownika
lwieserce85
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3098
Lokalizacja: Czarne Wrony Sochaczew

Post autor: lwieserce85 »

Jeśli kogoś interesuje co stało sie z Abominacja to opowiem będąc dumny ze swoich skinów:-D
najpierw dostała 2 kamienie na głowę od teradonow ( niestety płonące ataki nie weszły), następnie 2 javeliny w tyłek od moich morderczych skinów i dwie strzałki ze stegadona. niestety odrodziła sie na jednej ranie wiec zaszarżowałem stegiem na nią licząc ze nabije ja na rogi oraz skinami ( by mieć miejsce dla stegadona).... okazało się ze steg dostał 3 rany i uciekł a mężne skinki wytrzymały na 2x1 test paniki ...... po tym jak aboninaja uporała się ze skinkami a steg sie zebrał znów strzeliłem z wielkich plujek i aboma wreszcie padła. A teraz pytanie... gdy stegadon przechodzi test inicjatywy to zdaje inicjatywę własna czy tez skinkow ?
Obrazek

6+4+1=15
Nowy wymiar matematyki

Awatar użytkownika
Morog
Falubaz
Posty: 1318
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Morog »

chyba inicjatywę skinków, najwyższa na modelu
https://www.youtube.com/watch?v=m3pqEA5AXTE#t=33

posłuchaj tego islamofilu.....
http://www.youtube.com/watch?v=CMEwoGGL6dg

"nie dyskutuj z głupcem, sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem"

ODPOWIEDZ