Special Characters

Moderator: Ziemko

ODPOWIEDZ
Dawid
Chuck Norris
Posty: 608
Lokalizacja: Pomiechówek [*]

Special Characters

Post autor: Dawid »

Co prawda jest ich nie wiele, ale pogadać o nich warto. Najbardziej interesuje mnie kto wg was jest najlepszy, a kto plewny. Osobiście najbardziej lubię Kroq-Gara klimatyczny bohater, choć mogliby go trochę podpakować, dać mu lepszą broń i statsy.

PS. Trochę nudno na tym naszym forum :wink:

Awatar użytkownika
SlanesH
Falubaz
Posty: 1296
Lokalizacja: Warszawa KulT

Post autor: SlanesH »

Fajny jest nowy Nakai. Kroakiem jest ciężko ale może być gięty. Reszta imo plew :P
Moja galeria - klik!
Maluje za kasę - klik!

Awatar użytkownika
Bartas
Chuck Norris
Posty: 640

Post autor: Bartas »

gdyby tylko Nakai był oficjalny.. ale fakt na bitwy towarzyskie może być niezły :wink:

ja nie planuje grac żadnych z nich, Kroak może być silny, ale 1250pkt i remis po stracie go (chociaz ciezko by bylo co innego uzyskac) przeraża, Kroq-qar jest drogi i miękki moim zdaniem, tego Tehenhaina nie będe komentować bo nie znam jego zasad do końca :P

pozdrawiam

Dawid
Chuck Norris
Posty: 608
Lokalizacja: Pomiechówek [*]

Post autor: Dawid »

Tenhahuin to plewa nie z tej ziemi jeden z najgorszych speciali IMO.Ja tam kroq-gara lubie, a kroak jest swietny, ale tak od 3k, ja kiedys gralem nim na 4k i rozniósł pól armii WE :D

Awatar użytkownika
Bartas
Chuck Norris
Posty: 640

Post autor: Bartas »

Dawid pisze: PS. Trochę nudno na tym naszym forum :wink:
z jednej strony mało piszemy, ale zobacz jak konkretnie :) mamy objechane więszkość jednostek z armii, wszystko konkretnie i ładnie

ale fakt faktem marni z nas spamerzy

Dawid
Chuck Norris
Posty: 608
Lokalizacja: Pomiechówek [*]

Post autor: Dawid »

Co z tego jak nie możemy pogadać na wszystkie tematy na przykład o fluffie(zaraz pewnie ktoś się zapyta po co gadać o fluffie, ale niektórzy może chcą :wink: ), bo gdzie to zamieścić w taktyce? Albo o modelowaniu i malowaniu figurek, wiem, że jest o tym dział na ogólnym forum, ale chodzi mi tylko o lizaki, a nie o inne armie, bo zazwyczaj wiele tematów o lizardmenach jest olewanych :cry: .

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Gdzie pisac o fluffie ? Na glownym forum lizakowym , bo zadne subforum do tego nie pasuje ;) Pisalem w regulaminie - jak jakis temat nie pasuje do subforum to walic na glowne ...

Odnosnie speciali - to w porownaniu z innymi armiami jest u nas bieda... Kroak jest przegiecie mocny , ale tez przegiecie drogi... Crus potrafil nim grac i rzezal jak diabli !!! Najfaniejszy jest nowy Nakai - rzeznik z niego jak diabli :D

Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13990
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Shino »

no bieda... w porownaniu do:

tk
chaosu (mortal)
delfow (chyba, ze liczyc shadowblade'a ale on tez taki wspanialy nie jest)
empire
we


wiec jest co najwyzej srednio ale nie slabo :wink: przynajmniej macie grywalnych (i to nawet bardzo mocnego kroaka)

Dawid
Chuck Norris
Posty: 608
Lokalizacja: Pomiechówek [*]

Post autor: Dawid »

Spoko Ziemko. Ej, a jak jest z tym Nakaiem można go zobaczyć na GW, czy w nowym army builderze(albo i w tym i w tym), w ogóle wyszedł jakiś nowy Nakai? Sorry, że tak pytam, ale jeżeli chodzi o Nakaia to nigdy za bardzo mu się nie przyglądałem.

Awatar użytkownika
SlanesH
Falubaz
Posty: 1296
Lokalizacja: Warszawa KulT

Post autor: SlanesH »

Na gw w dziale konwersje jest download zasad do Nakaia nowego.
Moja galeria - klik!
Maluje za kasę - klik!

Awatar użytkownika
Bartas
Chuck Norris
Posty: 640

Post autor: Bartas »

nurtuje mnie tego "Nakai'a nowego" czy chodzi o tego co na gildii komentowaliśmy? bo innego nie widze

pozdrawiam :wink:

Awatar użytkownika
Bonczek
Chuck Norris
Posty: 436
Lokalizacja: W-wa/Lubartów

Post autor: Bonczek »

Tak ten którego komentowaliśmy na gildii :) Może ktoś podać linka do jego opisu? Bo kurza twarz nie mogę znaleźć... Ehh...
Pozdrawiam!

Awatar użytkownika
Bartas
Chuck Norris
Posty: 640

Post autor: Bartas »

Nakai

dla mnie ta konwersja jest zbyt kosztowna, ale fajna za wyjątkiem głowy :wink:

Awatar użytkownika
Jagal
Niszczyciel Światów
Posty: 4288
Lokalizacja: Gdańsk SNOT

Post autor: Jagal »

a poda ktos linka do jego zasad?
Kupię bretońskie modele z 5tej edycji:
Metalowi quesci,
French Games Day Knight 'L'Hermite De Malemont' !! ,
4ed rycerze na piechotę.


Snot Fanpage <<--- , klikać! ;)

Awatar użytkownika
Bartas
Chuck Norris
Posty: 640

Post autor: Bartas »

pod opisem jak go wykonac masz link do zasad w pdf :P

LINK

Awatar użytkownika
Bonczek
Chuck Norris
Posty: 436
Lokalizacja: W-wa/Lubartów

Post autor: Bonczek »

No może i droga ale przecież nikt nie karze Ci go robić z tego z czego zrobili go ludzie GW :) Na tym polega cala zabawa żeby zrobić go po swojemu:)

Awatar użytkownika
Bartas
Chuck Norris
Posty: 640

Post autor: Bartas »

Ja mam Nakai'a gotowego, lekko przerobiony model z reapera. jest moim lordem z gw, ale jest sporawy więc moze robic za kroxa też :wink:

zdjęcia mysle ze sobie podaruje

Awatar użytkownika
Bonczek
Chuck Norris
Posty: 436
Lokalizacja: W-wa/Lubartów

Post autor: Bonczek »

Matusz pisze:zdjęcia mysle ze sobie podaruje
Nie pierdziel głupot tylko wstaw fote :P Jak już się czymś chwalisz to pokaż to ludziom :) Ten Nakai może być potężnym masakratorem :) Muszę go wypróbować...

Awatar użytkownika
SlanesH
Falubaz
Posty: 1296
Lokalizacja: Warszawa KulT

Post autor: SlanesH »

Kurna czy mi sie wydaje czy jego zasady zniknely wraz z pojawieniem sie nowej chujowej stronki GW? :(
Moja galeria - klik!
Maluje za kasę - klik!

Awatar użytkownika
Jasif
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3016

Post autor: Jasif »

poszlo w PiSdu :-|

ODPOWIEDZ