poszukiwane - główki w stylu WL

Jak "to" się robi? Tutaj uzyskasz odpowiedź.

Moderatorzy: Ziemko, Arbiter Elegancji

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Havelock
Kradziej
Posty: 919
Lokalizacja: Warszawa

poszukiwane - główki w stylu WL

Post autor: Havelock »

Poszukuję alternatywnych główek co by pasowały do White Lionów - półdługie rozpuszczone włosy, najlepiej jakieś zaplecione warkocze, bez hełmu. Przejrzałem bitsy GW i najbliżej byli łucznicy WE, ale mają jakieś dziwne placki na twarzach. Ktoś kojarzy coś pasującego tego lub innego producenta, czy jestem skazany na pojedynczą główkę z boxu WL i dwie główki z rydwanu?

PS. W Warszawie odkupię powyższe główki w dobrej cenie lub zamienię, mam masę fajnych bitsów.
Ludvik pisze:Wystawianie np. Black Knightów jako Blood Knightów uważam za osobistą obrazę

Robert Faber
Warzywo
Posty: 14

Post autor: Robert Faber »

Zapraszam jutro (6 lutego) do Księgarni Faber i Faber http://warfaber.pl/mapa.php na "Targi bitsów" może znajdziesz coś odpowiedniego.

Awatar użytkownika
Havelock
Kradziej
Posty: 919
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Havelock »

niestety, cały dzień w robocie :/
Ludvik pisze:Wystawianie np. Black Knightów jako Blood Knightów uważam za osobistą obrazę

Robert Faber
Warzywo
Posty: 14

Post autor: Robert Faber »

Jaka maksymalna cena jest akceptowalna 50gr? - złotówka? i ile ich ma być, jeżeli ktoś będzie miał z sobą to mogę je dla Ciebie kupić.

Awatar użytkownika
Havelock
Kradziej
Posty: 919
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Havelock »

jeśli chodzi o te główki które wymieniłem to nawet po 3zł od łebka w każdej ilości, byłoby naprawdę super z Twojej strony
Ludvik pisze:Wystawianie np. Black Knightów jako Blood Knightów uważam za osobistą obrazę

Robert Faber
Warzywo
Posty: 14

Post autor: Robert Faber »

ok poszukam

Robert Faber
Warzywo
Posty: 14

Post autor: Robert Faber »

Niestety z H/E były tylko resztki ze smoka. Mam nadzieję,że za miesiąc będzie lepiej.

Awatar użytkownika
Havelock
Kradziej
Posty: 919
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Havelock »

dzięki tak czy inaczej :)

rozumiem że nikt nie kojarzy nic podobnego?
Ludvik pisze:Wystawianie np. Black Knightów jako Blood Knightów uważam za osobistą obrazę

Awatar użytkownika
Matis
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3749
Lokalizacja: Puławy/Wrocław

Post autor: Matis »

Niektóre głowy errantów pasują do opisu "wymarzonej głowy"
M&M Factory - Up. 14.01.2017 Ostatnia trójka pegazów

Awatar użytkownika
Havelock
Kradziej
Posty: 919
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Havelock »

zwrócę uwagę, dzięki!
Ludvik pisze:Wystawianie np. Black Knightów jako Blood Knightów uważam za osobistą obrazę

ODPOWIEDZ