Klejenie figurek do podstawek

Jak "to" się robi? Tutaj uzyskasz odpowiedź.

Moderatorzy: Ziemko, Arbiter Elegancji

Zablokowany
Awatar użytkownika
Twister
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 116

Klejenie figurek do podstawek

Post autor: Twister »

Hej, mam pytanie: jak kleicie figurki do podstawki? Wzdłuż linii "nakreślonych" przez producenta czy według własnego uznania? Chodzi mi konkretnie o warriorów z batalionu DE, bo ciężko było je ustawić tak, żeby się nie zawadzały pikami... I chyba mają być równolegle do krawędzi, nie po skosie, prawda?

Awatar użytkownika
Duderson
Kretozord
Posty: 1644

Post autor: Duderson »

Kleisz jak chcesz, ważne, żeby nie wystawały z podstawki, bo ciężko będzie w szeregu ustawić.
Lidder pisze:
-There's something large & nurgle-y coming first
To akurat proste - chodzi o podwyżki cen.

Awatar użytkownika
Twister
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 116

Post autor: Twister »

Dzięki:) Ogólnie zwraca się uwagę, żeby figurki "szły do przodu" (w takim w miarę profesjonalnym malowaniu)? Czy gdybym je przykleiła tak, żeby sunęły bokiem stopy po polu bitwy to będzie to wyglądać nienaturalnie, czy się nie przejmować takimi drobiazgami?:)

Awatar użytkownika
Duderson
Kretozord
Posty: 1644

Post autor: Duderson »

Akurat ja swoich skleiłem tak, że jedna stopa jest wysunięta do przodu, a druga w bok. Korpus skręcony, tak, żeby stali przodem.
Lidder pisze:
-There's something large & nurgle-y coming first
To akurat proste - chodzi o podwyżki cen.

Awatar użytkownika
Arbiter Elegancji
Niszczyciel Światów
Posty: 4808
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arbiter Elegancji »

Pytanie nie wymagało zakładania nowego tematu. Można było napisać w "szybkich pytaniach" lub wyszukać podobny temat.
Barbarossa pisze:Piszesz o pozytywnych wypowiedziach ludzi z Heelenhammera, którzy "zjedli zęby na WFB" - sorry, ale zęby na WFB to zjadłem ja, a to są angielscy gracze, których wiele razy bez problemów rozjeżdżaliśmy bo nigdy nie ogarniali na takim poziomie, jak top w Polsce. Ci ludzie nie są dla mnie ekspertami, to leszcze z podcastem..

Zablokowany