dziadek z gdanska

Zawalcz z ludźmi ze swojego miasta!
ODPOWIEDZ
Madey
Plankton
Posty: 2

dziadek z gdanska

Post autor: Madey »

czy dziadek 40 letni jak ja ma czego szukac w gdansku? moj syn woli minecrafta, a mnie starego caly czas ciagnie do figurek
podobno jest podforum trojmiejskie ale nie mam uprawnien albo zle szukam

Awatar użytkownika
Morog
Falubaz
Posty: 1318
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Morog »

Madey pisze:czy dziadek 40 letni jak ja ma czego szukac w gdansku? moj syn woli minecrafta, a mnie starego caly czas ciagnie do figurek
podobno jest podforum trojmiejskie ale nie mam uprawnien albo zle szukam
obrażasz ludzi :evil:
https://www.youtube.com/watch?v=m3pqEA5AXTE#t=33

posłuchaj tego islamofilu.....
http://www.youtube.com/watch?v=CMEwoGGL6dg

"nie dyskutuj z głupcem, sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem"

Awatar użytkownika
Pająk
Masakrator
Posty: 2669
Lokalizacja: Gdynia/Poznań- BWT Klika

Post autor: Pająk »

Napisz do użytkownika Młody, da Ci dostęp do forum trójmiejskiego. W niedzielę robimy turniej w Sopocie, na Brodwinie.

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
przelas
Falubaz
Posty: 1099
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: przelas »

jak by co możemy się umówić kiedyś na grę w sklepie w Gdyni. Wiek nie będzie robił różnicy bo ja prawie po 30 jestem ;) :)

Awatar użytkownika
Grolshek
Administrator
Posty: 7842
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Grolshek »

Ja ci dam starego !!! :twisted: Najpiękniejszy wiek na figurki-> jest kasa i jest czas :roll:
Spróbuj lepszej gry: boltaction.pl

Madey
Plankton
Posty: 2

Post autor: Madey »

dzieki za zaproszenie Przelas. Troche daleko mam do gdyni ( okolice Pruszcza Gd. ) ale czas pokaze.
Generalnie zainteresowałem sie figsami jakies 15 lat temu, ale nigdy prawdziwym graczem nie bylem i nie jestem
do tej pory pogrywałem sobie sporadycznie raz w roku z bratem i drugim dziadkiem ale teraz zostałem sam z tematem
pogrywaliśmy towarzysko zawsze byla kupa smiechu dlatego tak milo wspominam to hobby, do tego lubie maziac figurki
syna 13 lat probowalem wkrecic ale nie wykazuje zainteresowania, zaoferowałem sie ze kupie mu armie jaka tylko bedzie chcial
ale go to nie kreci a na sile nie ma co uszczesliwiac

Grolshek w sumie masz racje kasa jest czas w sumie tez, dzieciaki odchowane dlatego tutaj pisze na forum

Awatar użytkownika
przelas
Falubaz
Posty: 1099
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: przelas »

i git :) jak by co pisz

Awatar użytkownika
gervaz
Kretozord
Posty: 1517

Post autor: gervaz »

Grolshek pisze:Ja ci dam starego !!! :twisted: Najpiękniejszy wiek na figurki-> jest kasa i jest czas :roll:
tylko oczy i ręce już nie te... ;)

Wyrwij-Chwasta
Pseudoklimaciarz
Posty: 22

Post autor: Wyrwij-Chwasta »

gervaz pisze:
Grolshek pisze:Ja ci dam starego !!! :twisted: Najpiękniejszy wiek na figurki-> jest kasa i jest czas :roll:
tylko oczy i ręce już nie te... ;)

Z takim podejściem strach zrobić cokolwiek :P

ODPOWIEDZ