Starcraft 2

Moderator: Zaklinacz Kostek

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
badyl
Chuck Norris
Posty: 373
Lokalizacja: 3miasto

Post autor: badyl »

oj w stara sie pogrywalo, program dnia: starcraft, pizza i papieros:))
co do dat podawanych przez blizzarda to nie ma co sie przywiazywac, zawsze sie odwlekalo wszystko, a niektore projekty nawet w odstawke szly

Piotr3K
Kretozord
Posty: 1681
Lokalizacja: SNOT Gdańsk

Post autor: Piotr3K »

:shock: Starcraft 2 :shock: to będzie coś :!:
Mam nadzieje że postawią bardziej na grywalność, fabułę, możliwości przez neta (jakieś kampanie multiplayer by były spoko) a nie na grafike i efekty.
Bo ostatnio w wielu (naszczęście nie wszystkich) grach dają super grafikę a samą grę robią kiepską.
Pozatym przy wielkiej super grafice i efektach może nie działać na wielu kompach.

Awatar użytkownika
Heinrich
Kradziej
Posty: 969
Lokalizacja: TKF GRYF - Tczew
Kontakt:

Post autor: Heinrich »

Ma ktoś może link do emula do star crafta 1 bo za cholere nie mogę znaleć go.

Awatar użytkownika
Bania
Falubaz
Posty: 1328
Lokalizacja: Twierdza Toruń - Fort Rogowo
Kontakt:

Post autor: Bania »

Nie chce za bardzo wystepowac jako moderator ale mozna by sie ograniczyc z takimi prosbami. Tym bardziej ze w Empiku ta gra stoi za kilkanascie złotych.
Obrazek

Awatar użytkownika
Duderson
Kretozord
Posty: 1644

Post autor: Duderson »

... a zresztą pirat nie będzie działał na BattleNecie
Lidder pisze:
-There's something large & nurgle-y coming first
To akurat proste - chodzi o podwyżki cen.

Awatar użytkownika
Jandus
Wałkarz
Posty: 77
Lokalizacja: KGB "Rogaty Szczur" Gorzów Wlkp.

Post autor: Jandus »

Piotr3K pisze::shock: Starcraft 2 :shock: to będzie coś :!:
Mam nadzieje że postawią bardziej na grywalność, fabułę, możliwości przez neta (jakieś kampanie multiplayer by były spoko) a nie na grafike i efekty.
Bo ostatnio w wielu (naszczęście nie wszystkich) grach dają super grafikę a samą grę robią kiepską.
Pozatym przy wielkiej super grafice i efektach może nie działać na wielu kompach.
Generalnie gierki wydane przez blizz mają niesamowitą grywalność i zawsze duży nacisk na tryb multi, już czekam na te repy od progamerów turnieje i ligi w SC2. Ta gra jest skazana na sukces :D
KLUB GIER BITEWNYCH "ROGATY SZCZUR"
http://www.rogaty-szczur.prv.pl
Obrazek

Awatar użytkownika
Heinrich
Kradziej
Posty: 969
Lokalizacja: TKF GRYF - Tczew
Kontakt:

Post autor: Heinrich »


Awatar użytkownika
Duderson
Kretozord
Posty: 1644

Post autor: Duderson »

Oj, zdaje się, że Terranie znowu będą przegięci. Na a te zrzuty snajperów - o co chodzi? Będą dostawać po 6 marines za darmo? Mam nadzieję, że i Protosom coś dorzucą do arsenału, bo na razie to prezentują się ubogo.
Lidder pisze:
-There's something large & nurgle-y coming first
To akurat proste - chodzi o podwyżki cen.

Awatar użytkownika
Scimitar
Postownik Niepospolity
Posty: 5516
Lokalizacja: Draconis - Wejherowo

Post autor: Scimitar »

Duderson pisze:Oj, zdaje się, że Terranie znowu będą przegięci. Na a te zrzuty snajperów - o co chodzi? Będą dostawać po 6 marines za darmo? Mam nadzieję, że i Protosom coś dorzucą do arsenału, bo na razie to prezentują się ubogo.
Tam jakbyś niezauważył, to wcześniej sobie gracz wyprodukował 3 dropy. Pewnie coś jak nuklearka - podobny sposób produkcji.

Nie uważam po tym co zobaczyłem by Terki jakieś mega gięte były. Protosi też mają parę wypasionych jednostek. Napewno nie będzie teraz prymitywnych taktyk w postaci 20 tanków i jazda, bo po prostu jak widać każdy unit można jakimś skontrować, więc podobnie jak w Warcrafcie 3 będzie się robiło mixy.
Protosi zamiast tych dropshipów mają teleportację jednostek więc co to za kłopot.

Z tego co zauważyłem to oba filmiki wszystkiego nie pokazują. Terki napewno mają medyków i Battlecruisery (te widać) - z tego co wykumałem każdy będzie się indywidualnie wyposażało. Protossi napewno dostaną jeszcze Carriery ;) Wystarczy przelookać screeny - są tam ukochane ogórki. No i Templarzy musowo.
Ja czekam na Zergów - tam to dopiero mogą być jakieś nowe ciekawe jednostki. Obstawiam, że Zety i Hyderki będą bankowo. Overlord pewnie też. To tyle z tych klasycznych, które w obu armiach (Terranie i Protosi) na razie się nie zmieniły - choć jak patrzę Marini będą mieli tarcze bojowe :D ). Pytanie co z resztą. Myślę, że inne jednostki to będą odpowiedniki starych, ale oczywiście w nowej formie.
Draconis - FOR EVER !!!

Warhammer Online - Guild Leader of Skowyt Guild

ODPOWIEDZ