problem z pedzlami citadel

Jak "to" się robi? Tutaj uzyskasz odpowiedź.

Moderatorzy: Ziemko, Arbiter Elegancji

ODPOWIEDZ
mohomor
Pseudoklimaciarz
Posty: 31
Lokalizacja: Poznan

problem z pedzlami citadel

Post autor: mohomor »

Witam, kupiłem na allegro zestaw pedzli citadel (10 roznych) cena byla rewelacyjna wiec sie dlugo nie wachalem. Jako ze jestem totalnym swiezakiem to nie mam pojęcia co dalej robic. Kupilem paint set z elfami i pedzelek z tego zestawu jest super, wlosy trzymaja sie razem i tworza ladny "czubek". Te z allegro rozlaza sie po pierwszym kontakcie z woda lub farba, odstaja pojedyncze wloski. Gdy wloze go do kubeczka z woda to wlosy nagle robia sie jak jakis krzak stercza w kazdym kierunku. Pedzle ktore narazie uzylem to standard, detail i fine detail. Czy to podrobki czy jakies zuzyte? (Kupilem jako nowe)

Awatar użytkownika
jawor
Oszukista
Posty: 867
Lokalizacja: Animosity Szczecin, Poznań

Post autor: jawor »

Złóż reklamację i kup pędzelki po 2-3zł w jakimś dobrym sklepie dla plastyków. Nawet jak coś z nimi po jakimś czasie będzie nie tak to kupujesz nowe i tyle. W tej cenie można na prawdę fajne pędzle dostać np. Renesans.
Obrazek

Awatar użytkownika
Schalazar
Mudżahedin
Posty: 211

Post autor: Schalazar »

Najprawdopodobniej ktoś ci sprzedał być może oryginalne pędzelki, ale już mocno wyeksploatowane, za to poddane zabiegowi rewitalizacji.

W tutorialach na tym forum, chyba Arbala, możesz zobaczyć jak to się robi.

A reklamacja to obowiązek, możesz też postraszyć negatywnym komentarzem, zgłoszeniem sprawy do administracji Allegro i tym, że w opisie nie było słowa o takim stanie rzeczy itp

Powodzenia

P.S. Na początek to faktycznie parę tanich pędzli ci się przyda, bo będziesz je bardzo szybko niszczył. Firma Mag-Pol ma całkiem tanią i bogatą ofertę. Praktycznie dostępne w każdym sklepie modelarskim.
Obrazek

Awatar użytkownika
SoCiu
Wodzirej
Posty: 735
Lokalizacja: Rebelia - Łomianki

Post autor: SoCiu »

Mag-pole są drogie chyba z 8 pln kosztują, a są tandetne. Lepiej udać się do plastycznego, tam za max dyszkę masz całą gamę producentów prawie wszystko jest lepsze od mag-pola ;].

Awatar użytkownika
Majones
Chuck Norris
Posty: 480

Post autor: Majones »

ja zawsze malowałem mag-polami i nigdy nie zaplacilem wiecej niz 4 zł

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

Ale po co płacić za mag-pole, które są beznadziejne, jak można dać 2zł więcej i mieć już na prawdę dobry pędzel z Kozłowskiego, którego polecam. To na prawdę nie pieniądze, zapłacić 6zł zamiast 4.

ODPOWIEDZ