Plotki ws 8ed. Kodeksu DE

Dark Elves

Moderator: Yudokuno

Zablokowany
Awatar użytkownika
Nadill
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 124
Lokalizacja: Łomianki
Kontakt:

Re: Plotki ws 8ed. Kodeksu DE

Post autor: Nadill »

Zabicie swojego maga nie brzmi fajnie... :/ że też musiali nam pod górke dac :P
"Hatered pour more through my veins"

Awatar użytkownika
Rince
Ciśnieniowiec
Posty: 7202
Lokalizacja: NEMEZIS Warszawa

Post autor: Rince »

na lizaczki tez fajne, a ta armia bedzie straszna na nowe DE, ale ogolnie taki sobie czar. Sa wardy, takze wiekszosc ma na to wyjebane.

Strasznie jestem ciekaw, jak dokladnie dziala bladewind. Ogolnie zaklecia takie sobie, no i znow niektore maja kiepskie zasiegi. Doombolt na 12+ powinien miec przynajmniej sile 5 i 2d6scia, bez kitu...

Siostra hydry, jesli nie ma asfa, a raczej na 100% miec nie bedzie, jest obsysem. Sila 5A S5? No kaman... Do tego znowu 5Ti brak regen/wardow. Tak sobie. No chyba, ze bedzie w cenie hydry, albo minimalnie wyzszej, to wtedy do zaakcpetowania. Jesli to ma kosztowac 220+, to ja chyba serdecznie podziekuje. Porownanie do frost fenixa wychodzi bardzo mizernie. Jedyne co moze uratowac te potworki, to ten beastmaster na ktorego bardzo licze. Jakies rerolle to hit, czy cus jakby dawal... Wtedy kharybdis wyglada juz calkiem syto.

Aha, no i jesli kociolek faktycznie ma T5... Troche kiepsko.
Obrazek
Z życia europejskiego battlowca: "im going to play on UB cause we have a bomb in school, so unexpectedly some free time".

Awatar użytkownika
Paraszczak
Falubaz
Posty: 1088
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Paraszczak »

Aaaa...zapomniałem. Czar powinien zawsze latać na 40", nie mieć MISFIRE!, negować Wardy i wchodzić na 5+. I mieć -D3 S w styku z templatem.


Ogarnijcie się mitomani.

Salak
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 37
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Salak »

Z tego co da się wyczytać z filmiku gw:

Lore attribute jak w plotkach, hity z siłą prawdopodobnie 1 i AP przy dublecie/triplecie na hexach i mm.
1. PoD tak jak w plotkach, +1S dla oddziału czarodziejki, d3 PD, rana bez as jeśli 3.
2. Doombolt, normalny na 12+ 18" nie wiadomo ile hitów i jaka siła, wzmocniony 4k6, nie wiadomo jaka siła, zasięg, na ile wchodzi.
3. Chillwind, 24", 5+, -1 to hit (nie wiadomo czy w ogóle, czy tylko strzelanie) jeżeli zada ranę, nie wiadomo jaka siła ile hitów.
4. Word of Pain, 24", 9+, redukuje WS i może jeszcze coś, wzmocniony redukuje też inicjatywę i zadaje chyba jakieś obrażenia.
5. Bladewind, 9+, 24", test WS, jak nie zdany to hit z nieznaną siłą i AP.
6. Despair, 10+, działa na wszystkich wrogów w nieznanym zasięgu od czarodziejki, -1Ld i nie można przerzucać od BSB.
7. Soul stealer, 11+, mały placek, zadaje rany z AP, nieznana siła, zasięg, celność, za każdą zadaną ranę rzuca się kością i na ileś czarodziejka odzyskuje życie (można mieć więcej niż bazowo). Wzmocniony ma większy zasięg.
8. Arnzipal tak jak wyżej.

Dalej dużo niewiadomych, ale zapowiada się klimatycznie i ciekawie :)

No i fajnie że Black Horror ma lekko zmienioną nazwę, teraz to prawie jak Plugawy Uwiąd Abi-Dalzima :wink:
Ostatnio zmieniony 28 wrz 2013, o 18:55 przez Salak, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Rince
Ciśnieniowiec
Posty: 7202
Lokalizacja: NEMEZIS Warszawa

Post autor: Rince »

Ten atrybut jest imho zajebisty. Na smietnik i maszyny, w polaczeniu z dowolnym pociskiem lub blade windem, rewelacja. Widac, ze ten lore potrzebuje drugiej suki z lvl4. Najlepiej z deathem, albo z metalem, jesli chcemy isc pure w combat.
Obrazek
Z życia europejskiego battlowca: "im going to play on UB cause we have a bomb in school, so unexpectedly some free time".

Awatar użytkownika
Nadill
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 124
Lokalizacja: Łomianki
Kontakt:

Post autor: Nadill »

Dwie czarki 4lv to trochę overkill wg mnie. Nie wystarczyła by druga mała z np. metalem i dodatkowym spellem? :P
Tak czy siak nasza magia zapowiada się na dobry lore :)
"Hatered pour more through my veins"

Awatar użytkownika
MatthewKorona
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 196

Post autor: MatthewKorona »

Ja raczej na dużej zostawię Shadow :) Wydaje mi się, że obniżenie T, I, WS oraz brzytwa przy ASF ładnie brzmi.
Na małej 2 lvl można będzie sprawdzać rodzimą.
Impossible is nothing.

Awatar użytkownika
Nadill
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 124
Lokalizacja: Łomianki
Kontakt:

Post autor: Nadill »

Zagra się parę bitew i będzie wszystko jasne.
"Hatered pour more through my veins"

Awatar użytkownika
Pitagoras
Falubaz
Posty: 1443
Lokalizacja: Okolice Warszawy

Post autor: Pitagoras »

Co wy gadacie lord beastmaster i monster truck nową metą :lol2:
Obrazek

Awatar użytkownika
zaf
Masakrator
Posty: 2653
Lokalizacja: bedzin/k-ce

Post autor: zaf »

Pitagoras pisze:Co wy gadacie lord beastmaster i monster truck nową metą :lol2:
5hydr

Awatar użytkownika
Pitagoras
Falubaz
Posty: 1443
Lokalizacja: Okolice Warszawy

Post autor: Pitagoras »

Dokładnie tylko trzeba mieć przynajmniej jedną z każdej edycji
Obrazek

Awatar użytkownika
Nadill
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 124
Lokalizacja: Łomianki
Kontakt:

Post autor: Nadill »

A Korsarze nie będą już mieli tej zasady Slavers? :/
"Hatered pour more through my veins"

Awatar użytkownika
Rince
Ciśnieniowiec
Posty: 7202
Lokalizacja: NEMEZIS Warszawa

Post autor: Rince »

Nadill pisze:Dwie czarki 4lv to trochę overkill wg mnie. Nie wystarczyła by druga mała z np. metalem i dodatkowym spellem? :P
Tak czy siak nasza magia zapowiada się na dobry lore :)
Placisz 100 punktow za te dodatkowe 2 lvle, czyli nie tak strasznie duzo, a jednak masz 4 zaklecia i kulasz je z +4. To jest ogromna roznica. Zwlaszcza w przypadku metalu, gdzie sa stosunkowo drogie czary. Zerowka 10+ ( z 4 lvl mozna tez smielej kulac na 20+ duza wersje), obnizanie sejwa na stale 7/10 rzucac juz mozna bez ryzyka z 2 kosci, to samo z rejbanami, no i transmutacja wchodzi elegancko.

Jesli te magiczki maja byc sporo tansze, to chyba warto w nie inwestowac. No i z metalem+darkiem ta armia zaczyna te combaty faktycznie rozpierdzielac. Takie wiczki z s3 dostaja wtedy tak: +1str z darka, obnizanie wsa z darka, obnizanie sejwa na stale, rejbany, potencjalnie 5tke z metala, ale to ma spory cast i moze nie starczyc kostek, no i na koniec ten darkowy treason, ktory trzeba zbijac, bo wygrywa bitwy. Moze sie okazac, ze czesto te wiczki beda ladowac w combatach, w ktorych wyplaca morze atakow z poisonem i -3/4 do sejwa.
Obrazek
Z życia europejskiego battlowca: "im going to play on UB cause we have a bomb in school, so unexpectedly some free time".

Awatar użytkownika
Nadill
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 124
Lokalizacja: Łomianki
Kontakt:

Post autor: Nadill »

No niby racja. Tylko z pulą PD różnie bywa na takie szastanie zaklęciami :)

Edit: Jestem jeszcze ciekaw czy będzie można dać Shadom GW, wtedy byli by zacni :D
Ostatnio zmieniony 28 wrz 2013, o 19:46 przez Nadill, łącznie zmieniany 1 raz.
"Hatered pour more through my veins"

Awatar użytkownika
Rince
Ciśnieniowiec
Posty: 7202
Lokalizacja: NEMEZIS Warszawa

Post autor: Rince »

Tak, ale masz potencjalnie 2 zerowki z d3 i sztylet, czyli grajac bez euro, masz wiadro kosci co ture, a na euro +2, czyli max.
Obrazek
Z życia europejskiego battlowca: "im going to play on UB cause we have a bomb in school, so unexpectedly some free time".

Awatar użytkownika
Nadill
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 124
Lokalizacja: Łomianki
Kontakt:

Post autor: Nadill »

Ano, pozostaje jeszcze kwestia co nam potną na to Euro. Na pewno na pierwszy ogień pójdą Hydry, chyba że AB ureguluje ich maks. liczbę
"Hatered pour more through my veins"

Awatar użytkownika
Rince
Ciśnieniowiec
Posty: 7202
Lokalizacja: NEMEZIS Warszawa

Post autor: Rince »

mysle, ze jednym z niewielu przyciec euro bedzie ograniczenie max LT do 4. To by bylo rozsadne.
Obrazek
Z życia europejskiego battlowca: "im going to play on UB cause we have a bomb in school, so unexpectedly some free time".

Awatar użytkownika
Morog
Falubaz
Posty: 1318
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Morog »

widzieliście ceny nowych modeli?
https://www.youtube.com/watch?v=m3pqEA5AXTE#t=33

posłuchaj tego islamofilu.....
http://www.youtube.com/watch?v=CMEwoGGL6dg

"nie dyskutuj z głupcem, sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem"

Awatar użytkownika
Karlito
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3305
Lokalizacja: Wawa

Post autor: Karlito »

Warriorzy jeszcze są w miarę bo masz boxa za 100 zeta, czyli będzie można ich kupić nawet za jakieś 77 PLN. Jednak cała reszta to już spora kaska, chociaż z tego co widziałem w WD, z zestawu z ołtarzem Khaina będzie można (jeśli robisz Cauldron) dodatkowo zmontować Meduzę i jedną (na upartego dwie) Witchkę Heroskę.
Welcome to the Tower of Rising Sun.
Moja galeria: http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=10&t=28122
Kupię RÓŻNE RÓŻNOŚCI: http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=55&t=42454

Awatar użytkownika
Arbiter Elegancji
Niszczyciel Światów
Posty: 4808
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arbiter Elegancji »

Morog pisze:widzieliście ceny nowych modeli?
Są znane od co najmniej tygodnia...
Barbarossa pisze:Piszesz o pozytywnych wypowiedziach ludzi z Heelenhammera, którzy "zjedli zęby na WFB" - sorry, ale zęby na WFB to zjadłem ja, a to są angielscy gracze, których wiele razy bez problemów rozjeżdżaliśmy bo nigdy nie ogarniali na takim poziomie, jak top w Polsce. Ci ludzie nie są dla mnie ekspertami, to leszcze z podcastem..

Zablokowany