Plotki ws 8ed. Kodeksu DE

Dark Elves

Moderator: Yudokuno

Zablokowany
Awatar użytkownika
Aldean
Kretozord
Posty: 1993

Re: Plotki ws 8ed. Kodeksu DE

Post autor: Aldean »

Panowie,
a ten przerzut 1 to jest tlyko w hth czy takze w shootingu?

pozdrawiam
"Our weapons cut through them like blade through air!"

"Double or nothing, aim for his cock"

Dreef
Falubaz
Posty: 1302
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Dreef »

Aldean pisze:Panowie,
a ten przerzut 1 to jest tlyko w hth czy takze w shootingu?

pozdrawiam
Hth
Obrazek

Awatar użytkownika
Kanadian
Falubaz
Posty: 1304

Post autor: Kanadian »

Dark lore, trochę rozczarował mnie, już poprzedni bardziej mi się podobał.

Ja natomiast spoglądam na l4 Light i l2 beast lub heavens :twisted:.

Awatar użytkownika
Nadill
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 124
Lokalizacja: Łomianki
Kontakt:

Post autor: Nadill »

Strasznie marudzicie z tym Dark Lorem...
"Hatered pour more through my veins"

Awatar użytkownika
Blasz
Wodzirej
Posty: 698
Lokalizacja: XIII Kohorta

Post autor: Blasz »

czy w Power of Darknes +1 do S działa też na konie/coldy?

Awatar użytkownika
Kanadian
Falubaz
Posty: 1304

Post autor: Kanadian »

Na papierze WE są naszym najlepszym oddziałem. Tylko niewiem czy dużo oddziałów nie było by lepszą opcja od dużego oddziału. Genialne do trzymania śmieci na dystans. Nie szkoda jak zgnia. Do tego wróg niema po co do nich strzelać. A cory zapychają.

Awatar użytkownika
Rince
Ciśnieniowiec
Posty: 7202
Lokalizacja: NEMEZIS Warszawa

Post autor: Rince »

I masz gazylion unitow z frenzy, ktore moga ci niezle nabruzdzic, jesli przeciwnik bedzie ogarniety.

Z tego co sobie wstepnie skladam te rozpy, najwazniejsze bedzie odpowiednie dobranie magii. Dostalismy strasznie duzo mozliwosci.
Obrazek
Z życia europejskiego battlowca: "im going to play on UB cause we have a bomb in school, so unexpectedly some free time".

Awatar użytkownika
wrogu
Falubaz
Posty: 1041

Post autor: wrogu »

Faktycznie jak sie chce rzucac power of darkness to lepsza jest zerowka z beasta. Co prawda cast na chyba 10+ ale nie ma efektu ujemnego, na coldy i inne takie cast jest na 9, jest to czar zasiegowy. Moze nie oddaje PD ale tez nie zabiera zycia. No i biczki/bg z piercingiem i dodatkowa sila robia juz sieczke nawet z ciezszych celow.

Light/life tez ok wyglada. Generalnie na lekkie cele doboostowanie +T z life/beast moze byc chyba najlepsza ochrona na strzelanie pociskowe.

A tak z ciekawosci, w praktyce z Deatha jak sie sprawuje to dodawanie extra kostek PD?

Straszny kwas, ze zabrali panike z Black Horrora. Przy 8-40 cali zasiegu i wound=panika to by bylo to :)

Awatar użytkownika
Jarlaxle
Kretozord
Posty: 1651
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Jarlaxle »

Oby tylko ploty odnośnie kosztu egzekutorów się sprawdziły, bo dzisiaj dokupiłem sobie wmiarę tanio 10 egzekutorów z 6ed. także jest syty oddział 35 :D

Awatar użytkownika
Rince
Ciśnieniowiec
Posty: 7202
Lokalizacja: NEMEZIS Warszawa

Post autor: Rince »

Zazdroszcze :) Ja musze kupic conajmniej 60 elfow i podpowiem, ze zaden z nich nie jest warriorem ;)
Obrazek
Z życia europejskiego battlowca: "im going to play on UB cause we have a bomb in school, so unexpectedly some free time".

Awatar użytkownika
Murmandamus
Niszczyciel Światów
Posty: 4837
Lokalizacja: Radom

Post autor: Murmandamus »

ja mam dobrze i źle. Mam swoich blackguardów w rozsądnej liczbie ale muszę mieć jeszcze 3 ale tych z 5ed a to ciężka sprawa na allegro a dla mnie ebay odpada raczej.
zapraszam na Polskie Forum Kings of War

https://kow.fora.pl/

Awatar użytkownika
hypnotic
Kretozord
Posty: 1708
Lokalizacja: Kraków

Post autor: hypnotic »

Też zazdroszczę bo mnie tak samo zakupy czekają, tylko ile to jest w miarę tanio bo ceny idą w górę przy takim zapotrzebowaniu. Już się nawet łysym czachom zacząłem przyglądać, gdyby im tam kaptur dorobić to by może coś z tego było ciekawego. Ale ciężko bez modelu w ręku wyrokować, poza tym wydają się być strasznie napakowani, prawie jak chaos wariorzy.

A żeby jeszcze ponarzekać to nie mogę się nadziwić że ten sam koleś wymyślił BotWD za 50 pkt i nasz wspaniały banner of nagarythe za 100... Przecież to jest przedmiot który się nie pojawił w żadnej sensownej rozpisce od 6ed a został wybrany jako jeden z 10 reprezentatywnych przedmiotów DE.

Awatar użytkownika
Jarlaxle
Kretozord
Posty: 1651
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Jarlaxle »

ja łyknąłem 10 za 70zł :D po wyjściu booka cena pewno skoczy mocno w górę. BG mam 30, także styknie. Jednie myślę co zrobić z wiczkami mam 20 ze 6 ed. teoretycznie potrzeba jeszcze tak z 10-15.

Awatar użytkownika
hypnotic
Kretozord
Posty: 1708
Lokalizacja: Kraków

Post autor: hypnotic »

Kurde taka cena to bajka, jak jest tego więcej do sprzedaży to daj cynk na pm ;)

Awatar użytkownika
wrogu
Falubaz
Posty: 1041

Post autor: wrogu »

http://www.lounge.belloflostsouls.net/s ... k-Elf-Book!
3) Bloodwrack Medusa 7, 5, 5, 4, 4, 3, 5, 3, 2, (you can also get her on the giant Charriot thing)
SR: Fear, Murderess prowess, Hate (HE), Frenzy, ASF, Agony Gaze ( Range: 12' S4 MultyShots(4) Killingblow), Look away! (at the begin of each combatphase every enemy in basecontact must make a I test or suffer a S4, no armour save, Killing blow hit)

Does the Cauldron of Blood confer a 5++ Ward save? Is it only available as a mount for a Hero?
The CoD has a 4++ for itself a 5++ for any hero on top of it and a 6++ for the unit it is in. It is a mount for the Death Hag 85+190 Points.
The CoD is a chariot driven by "The will of God" it can join Units and must be placed in a the middle of the Unit, only one such thing can be join a Unit each time.

CoD 5, -, -, 5, 6, 5, -, - , -, (Chariot 6+Armour)
Witch -, 4, 4, 3, -, -, 6, 1, -,
SR: Terror, Murderess prowess Poison Attacks, Big Target, Hate (HE), Magicresistance (1), Frenzy, ASF, Bloodshield (the Ward saves see above), Gods Will (they explain why the didnt bother to let the chariot be towed by Coldones) Streang of Khaine (each Murderess prowess within in 6' can reroll all failed to wound, not just 1's) Fruy of Khaine (Augmentspell (3) (Range12' grants Frenzy or if you have it already +1 Attack (works with Witchbrew +3 Attack, yes Witches with 4 attacks each)))

I hope i didnt screw up to bad, I was i a hurry so i hope you arent to mad about all the typos.
i duzo zdjec z GD:

https://googledrive.com/host/0BwkqKKkkX ... RJMmgzZm8/

Awatar użytkownika
Jarlaxle
Kretozord
Posty: 1651
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Jarlaxle »

Jak meduza będzie mogła po marszu strzelać będzie bardzo fajna :P ale szybka jest. Tylko ile ona ma LD? A do kotła mam mieszane uczucia :P Zabiera dużo punktów ze slota dla bohaterów.

Awatar użytkownika
hypnotic
Kretozord
Posty: 1708
Lokalizacja: Kraków

Post autor: hypnotic »

Hydra ma jednak całkiem fajną tą regenę, byle dożyła do końca naszej tury. Z bostem T z life to może być niezłe, tylko ld6 i brak reroll to hit.

Fajne te duże wzory modeli ciekawe czy można odkupić na filery :) I po co dali posąg khaina z kotła solo, chyba dla Eldarów.

Awatar użytkownika
Jarlaxle
Kretozord
Posty: 1651
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Jarlaxle »

Hydra jest dobra do zbierania ostrzału od wroga :P ale w CC szybko spadnie. A nawet jeśli przeżyje, to łatwo ją złamać.

Awatar użytkownika
Morog
Falubaz
Posty: 1318
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Morog »

co tej hydrze wyłazi z brzucha?
https://www.youtube.com/watch?v=m3pqEA5AXTE#t=33

posłuchaj tego islamofilu.....
http://www.youtube.com/watch?v=CMEwoGGL6dg

"nie dyskutuj z głupcem, sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem"

Awatar użytkownika
hypnotic
Kretozord
Posty: 1708
Lokalizacja: Kraków

Post autor: hypnotic »

Pazur jakiś. Ktoś już dostał figurki:
http://plastickrak.blogspot.co.nz/2013_ ... chive.html

Zablokowany