Smh's Barak Varr Dwarfs - 04.07 Dwarf Juggernaut – TA2!

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Re: Smh's Barak Varr Dwarfs - 30.11 podstawki, podstawki!!

Post autor: smiejagreg »

No nareszcie coś :!: Wyglądają dobrze =D> . Ale przy tym temmpie nie widzę za bardzo Twojego projektu. Od lata do listopada - wszak to prawie pół roku jest...

Awatar użytkownika
Smh
Masakrator
Posty: 2204
Lokalizacja: Danzig / Breslau

Post autor: Smh »

smiejagreg pisze:No nareszcie coś :!: Wyglądają dobrze =D> . Ale przy tym temmpie nie widzę za bardzo Twojego projektu. Od lata do listopada - wszak to prawie pół roku jest...
Nie ja robię podstawki ;) Realnie malowanie krasi ciut nabrało tempa. Pierwszy oddział "lada chwila" (tak do końca roku? :P) będzie gotowy i będzie można go zaprezentować na podstawkach od razu :)
Moje morskie krasie z Barak Varr teraz także na blogu www.BarakVarr.pl

- Wiosłujesz [...] jakbyś w życiu nic innego nie robił. Myślałem, że krasnoludy nie umieją ani żeglować, ani pływać...
- Ulegasz stereotypom.

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

No, to masz szczęście :!: :wink:

Awatar użytkownika
Smh
Masakrator
Posty: 2204
Lokalizacja: Danzig / Breslau

Post autor: Smh »

To teraz się wydało kto robił dla mnie podstawki!!!

Oficjalnie - ogromniaste dzięki Rakso za zajebistą robotę!!! :D

Obrazek
Moje morskie krasie z Barak Varr teraz także na blogu www.BarakVarr.pl

- Wiosłujesz [...] jakbyś w życiu nic innego nie robił. Myślałem, że krasnoludy nie umieją ani żeglować, ani pływać...
- Ulegasz stereotypom.

Awatar użytkownika
Rakso_The_Slayer
Postownik Niepospolity
Posty: 5208
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: Rakso_The_Slayer »

Cała przyjemność po mojej stronie.
Żałuję tylko, że tyle to trwało :oops:
Obrazek

Awatar użytkownika
Smh
Masakrator
Posty: 2204
Lokalizacja: Danzig / Breslau

Post autor: Smh »

Rakso_The_Slayer pisze:Żałuję tylko, że tyle to trwało :oops:
Spoko <piwo>!
Moje morskie krasie z Barak Varr teraz także na blogu www.BarakVarr.pl

- Wiosłujesz [...] jakbyś w życiu nic innego nie robił. Myślałem, że krasnoludy nie umieją ani żeglować, ani pływać...
- Ulegasz stereotypom.

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Fajnie pomalowane drewno...

Awatar użytkownika
Smh
Masakrator
Posty: 2204
Lokalizacja: Danzig / Breslau

Post autor: Smh »

Wipek 50 warriorów/longów... (uwielbiane przeze mnie 6ed plastiki :mrgreen: )

Obrazek
Moje morskie krasie z Barak Varr teraz także na blogu www.BarakVarr.pl

- Wiosłujesz [...] jakbyś w życiu nic innego nie robił. Myślałem, że krasnoludy nie umieją ani żeglować, ani pływać...
- Ulegasz stereotypom.

Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6355

Post autor: Naviedzony »

Dziwnie wyglądają w tym niebieskim. Jak High Elfy skrzyżowane w WoChem. :P Podoba mi się złoto, ale brody np. uważam za zbyt jednolite.

Awatar użytkownika
Smh
Masakrator
Posty: 2204
Lokalizacja: Danzig / Breslau

Post autor: Smh »

Naviedzony pisze:Dziwnie wyglądają w tym niebieskim. Jak High Elfy skrzyżowane w WoChem. :P Podoba mi się złoto, ale brody np. uważam za zbyt jednolite.
Brody chyba jako ostatnie zrobię. Chciałem ich jako Longów wystawiać i stąd biało-szare. Co do koloru... cóż - taka twierdza :) Dojdzie więcej złota i srebra i niebieski przestanie się tak wybijać (mam nadzieję) :D
Moje morskie krasie z Barak Varr teraz także na blogu www.BarakVarr.pl

- Wiosłujesz [...] jakbyś w życiu nic innego nie robił. Myślałem, że krasnoludy nie umieją ani żeglować, ani pływać...
- Ulegasz stereotypom.

Awatar użytkownika
dzikki
Kretozord
Posty: 1727

Post autor: dzikki »

Faktycznie z tej edycji plastiki mają smak północy ;] Malowanie zapowiada się smakowicie.
""A Dwarf is'n short, he is concentrated in every aspect" !"

Awatar użytkownika
Thorkild
Mudżahedin
Posty: 316
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Thorkild »

kolorystyka niebiesko-niebieska, czy tam błękitno-niebieska spoko wygląda i w zasadzie to nie miałeś innej możliowści decydując się na morską twierdzę :lol2: z grubej rury przywaliłeś, 50 worriorsów - zacny klocek, mega nudny w malowaniu :oops: tym bardziej czekam na efekt końcowy

Awatar użytkownika
Azgaroth
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3248
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Azgaroth »

Tak jak nigdy nie przepadałem za tą armią, to malując ostatnio także krasie na zamówienie odkryłem moją kolejną miłość :) Modele fajne, współczuję trochę malowania tak wielkiego regimntu (mnie zostało jeszcze 20 longów) ale kolorystyka mi się bardzo podoba (maluję w podobnej na życzenie właściciela). Będę obserwował postępy :)

Awatar użytkownika
Smh
Masakrator
Posty: 2204
Lokalizacja: Danzig / Breslau

Post autor: Smh »

dzikki pisze:Faktycznie z tej edycji plastiki mają smak północy ;]
To poprzednia edycja, wg mnie ładniejsze figsy niż obecne - zobaczymy co będzie w lutym ;)
Thorkild pisze: z grubej rury przywaliłeś, 50 worriorsów - zacny klocek, mega nudny w malowaniu :oops:
Mam każdy klocek po 50 chłopa więc dłuuuuga zima mile widziana :P
Azgaroth pisze:Tak jak nigdy nie przepadałem za tą armią, to malując ostatnio także krasie na zamówienie odkryłem moją kolejną miłość :) Modele fajne, współczuję trochę malowania tak wielkiego regimntu (mnie zostało jeszcze 20 longów) ale kolorystyka mi się bardzo podoba (maluję w podobnej na życzenie właściciela). Będę obserwował postępy :)
Azgaroth - pochwal się swoimi, chętnie popodglądam :d

Obawiałem się tych fotek, ciągle widzę tam coś do poprawy... miliony lat zajmą zanim to skończę wszystko.
Moje morskie krasie z Barak Varr teraz także na blogu www.BarakVarr.pl

- Wiosłujesz [...] jakbyś w życiu nic innego nie robił. Myślałem, że krasnoludy nie umieją ani żeglować, ani pływać...
- Ulegasz stereotypom.

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Dwie rzeczy mi się nie podobają: BRODY :!: :!: :!: i skóra. Te krasie wyglądają, jakby miały żółtaczke, albo przyjechały z dalekiej Azji i poopalały się trochę. Skóra jest słaba również przez kompletny brak rozjaśnień jedyny rozjasniony to 4 z lewej w 1 szeregu. Teraz brody - tu już jestem rozczarowany mocno, bo właśnie tutaj masz pole do popisu, żeby zróżnicować kolorystycznie te figsy. Niebieski jest ok, ale czemu nie robisz rudych, żółtych, brązowych bród, to ja już nie wiem. W jednolicie malowanych dwarfach aż się o to prosi, nawet kompletnie jednolicie malowany regiment własnie poprzez brody może wyglądać mniej sztampowo. Tutaj jest przewaga tej rasy nad np. imperium...

Awatar użytkownika
Majones
Chuck Norris
Posty: 480

Post autor: Majones »

Jak dla mnie to kolega napisał, że Wipy i ten właśnie 4 po lewej wygląda na skończoną skórę, jesli tak będzie wyglądać reszta to super IMO jak na taki duży oddział, brody też zdaje się napisał, że robi na koncu. Klocek zapowiada się syty, tyle na razie mogę powiedzieć.

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Doskonale wiem, że to wipy są. I piszę o tym, co mi się póki co nie podoba. Brody są już w znakomitej większości zaczęte. i wszystkie są w różnych odcieniach szarości. Jak się chce mieć różnokolorowe brody, to zaczyna się od różnych odcieni brązu, ciemnej czerwieni i takich tam.

Awatar użytkownika
Smh
Masakrator
Posty: 2204
Lokalizacja: Danzig / Breslau

Post autor: Smh »

Toście mnie zaskoczyli (pozytywnie!) i zmotywowali... tak dokładnie 4 od lewej ma zrobioną skórę jako jedyny bo na kilku testowałem różne kombinacje! I zostaje przy tym co jest na czwartym :)

Co do bród: chciałem by chłopaki robili za Longbeardów, a tam same siwuchy są... dlatego zaczęte takie brody... przemalowanie nie będzie problemem, na razie kończę u wszystkich metal, ciuchy, później skórę i na końcu brody/włosy.
Moje morskie krasie z Barak Varr teraz także na blogu www.BarakVarr.pl

- Wiosłujesz [...] jakbyś w życiu nic innego nie robił. Myślałem, że krasnoludy nie umieją ani żeglować, ani pływać...
- Ulegasz stereotypom.

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Puknij się w czoło - jacy longbeardzi :!: [-X Popatrz na ich brody - toż to ledwo początkujący są :mrgreen: :wink:

Awatar użytkownika
Smh
Masakrator
Posty: 2204
Lokalizacja: Danzig / Breslau

Post autor: Smh »

smiejagreg pisze:Puknij się w czoło - jacy longbeardzi :!: [-X Popatrz na ich brody - toż to ledwo początkujący są :mrgreen: :wink:
Albo z nich zrobię albo z obecnych plastików... wole z tych :P

Metalowych longów też mam 50tkę... ;)
Moje morskie krasie z Barak Varr teraz także na blogu www.BarakVarr.pl

- Wiosłujesz [...] jakbyś w życiu nic innego nie robił. Myślałem, że krasnoludy nie umieją ani żeglować, ani pływać...
- Ulegasz stereotypom.

ODPOWIEDZ