Piłka nożna

Dyskusje na dowolne tematy, niekoniecznie związane z tematyką forum. To tutaj można poćwiczyć prawy shiftowy.

Moderatorzy: Heretic, Grolshek, Albo_Albo

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Heretic
Falubaz
Posty: 1480
Lokalizacja: Szybki Szpil/Katowice

Re: Piłka nożna

Post autor: Heretic »

:( :( :( Prawda

Najlepszy jest drugi mecz półfinału jeżeli jakaś drużyna musi odrabiać straty.
Wiara, że is­tnieje bóg i Niebo, że Ma­ria nig­dy nie umarła, że Je­zus nie miał ziem­skiego oj­ca i chodził po wodzie, że mod­litwy zos­tają spełnione, — żad­ne z tych prze­konań nie jest po­par­te do­woda­mi. A jed­nak wierzą w nie mi­liony ludzi. Być może jest tak dla­tego, że po­wie­dziano im, by w to wie­rzy­li, kiedy by­li tak ma­li, że wie­rzy­li we wszys­tko.

- profesor Richard Dawkins

Awatar użytkownika
Vallarr
Falubaz
Posty: 1018

Post autor: Vallarr »

Poprzednio siedziałem cicho, ale to juz przesada. To nie jest "Athletico".
Athletic Bilbao i Atletico Madrid. Athletico nie.

Ja stawiam na Simeone i spółkę, lubię underdoga i nie lubię realu, a na dodatek od jakichś 7 lat wygrywa barca lub ten, kto wyrzucił barce ;) Łzy śmietankowych będą smakowite, a jak wygrają - nic strasznego się nie stanie. Nadal będzie można ich wkurzać łatką "tego gorszego zespołu z madrytu" ;)

Awatar użytkownika
Jasif
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3016

Post autor: Jasif »

ATLETICO!
paulinka17 pisze:Mówiłem, jabaniutki nawet oczka zmrużył z rozkoszy.
Dziedzic pisze:JH i UD razem, piekło zamarzło i serce Szaitisa pękło.

Awatar użytkownika
Entombet
Chuck Norris
Posty: 503

Post autor: Entombet »

Ale babol Casillasa

Awatar użytkownika
mati.pl
Falubaz
Posty: 1318
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: mati.pl »

Atletico atletikiem, ale Legia Mistrz!!!! :-)
Obrazek

as1
Chuck Norris
Posty: 626

Post autor: as1 »

nonononono i mamy remis :evil: :evil:

Awatar użytkownika
Kołata
Prawie jak Ziemko
Posty: 9565
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kołata »

Zajebisty mecz :)

Awatar użytkownika
Jasif
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3016

Post autor: Jasif »

Piwo akurat kończyłem, a to ch*j, dogrywka. No to piję dalej :mrgreen:

EDIT :
K&^WA...
paulinka17 pisze:Mówiłem, jabaniutki nawet oczka zmrużył z rozkoszy.
Dziedzic pisze:JH i UD razem, piekło zamarzło i serce Szaitisa pękło.

as1
Chuck Norris
Posty: 626

Post autor: as1 »

Kurde no co za porażka

Awatar użytkownika
Lothar
Chuck Norris
Posty: 358
Lokalizacja: Katowice,szybki szpil

Post autor: Lothar »

Po golu marcelo to i tak już było wiadomo że atletico tego nie nadrobi
Ostatnio zmieniony 25 maja 2014, o 12:32 przez Lothar, łącznie zmieniany 1 raz.
Przeze mnie droga w miasto utrapienia,
Przeze mnie droga w wiekuiste męki,
Przeze mnie droga w naród zatracenia.
Jam dzieło wielkiej, sprawiedliwej ręki.
Wzniosła mię z gruntu Potęga wszechwłodna,
Mądrość najwyższa, Miłość pierworodna;
Starsze ode mnie twory nie istnieją.

Awatar użytkownika
B.Knight
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 118
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: B.Knight »

to bylo oczywiste
Obrazek

Awatar użytkownika
kangur
Masakrator
Posty: 2975
Lokalizacja: Oleśnica

Post autor: kangur »

Trudno , niezasłuzenie ale wygrali , przed nami mundial i zmiana klimatu!!!
Obrazek

''If you show your teeth, bite''

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Ponoć Nawałka się wyraził, że to w końcu jest jego reprezentacja. No to pogratulować. z Gibraltarem naprawdę mamy szanse na odniesienie zwycięstwa :mrgreen: :( ...

Awatar użytkownika
Solider
Falubaz
Posty: 1433
Lokalizacja: Świdnica/Warszawa

Post autor: Solider »

Masakra, aż zacząłem kibicować przeciwnikom.

Szkoda Nawałki na takich patałachów, powinien zrezygnować i objąć drużynę, która go nie skompromituje, bo polska reprezentacja, to do gnoju się nadaje, a nie na boisko i gry w piłkę!!!!!
"Three things make the Empire great: faith, steel and gunpowder".

- Magnus the Pious
Dymitr do Lohosta pisze:Wrocław nie jest częścią Śląska, który jest powszechnie rozumiany jako Górny Śląsk, geograficzny matole
No, nie inaczej !!!

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

To właśnie Nawałka jest autorem tak skomponowanej reprezentacji. Pokazuje to, że trener klubowy i trener reprezentacji to zupełnie dwie różne funkcje. Póki co Nawałka się nie sprawdza. Może to się zmieni, ale małe szanse...

Awatar użytkownika
Sevi
Niszczyciel Światów
Posty: 4777
Lokalizacja: Legion Kraków
Kontakt:

Post autor: Sevi »

Nie widzę niestety zmiany jakościowej w porównaniu z kadrą Fornalika.
Komentator już straszył Gibraltarem, że nawet wygrali ostatnio mecz.
Wisła Kraków.

Awatar użytkownika
Scimitar
Postownik Niepospolity
Posty: 5516
Lokalizacja: Draconis - Wejherowo

Post autor: Scimitar »

Nawałka to tak jak Smuda, Fornalik. Nie każdy trener nadaje się na selekcjonera. To inna praca niż trenowanie drużyny klubowej. Graczy w klubie ma się cały niemal rok, więc można ich bardzo dobrze poznać, zgrać i nawet teoretycznie słabsi zawodnicy jako drużyna będą sobie świetnie radzić. Natomiast reprezentacja to co innego. Owszem, gracze zwykle lepsi, z lepszych drużyn, ale ma się ich raptem parę dni i nie ma tu mowy o trenowaniu. Trzeba ich po prostu ustawić na boisku (po to się też ogląda ich mecze, by zobaczyć jak grają w klubie - najlepiej jak w reprezentacji mają grać podobnie jak w klubie), zestawić skład z tych graczy co są. Tu trzeba niestety bardziej korzystać ze schematów klubów w jakich grają ci gracze, niż tworzyć nowy i wciskać ich w niego. A tak robił Smuda i tak stara się robić Nawałka. Chyba nie tędy droga. Ostatnim poważnym selekcjonerem jakiego Polska miała był Benhaker.
Draconis - FOR EVER !!!

Warhammer Online - Guild Leader of Skowyt Guild

Awatar użytkownika
Sevi
Niszczyciel Światów
Posty: 4777
Lokalizacja: Legion Kraków
Kontakt:

Post autor: Sevi »

Scimitar pisze:Ostatnim poważnym selekcjonerem jakiego Polska miała był Benhaker.
Do takiego samego wniosku doszliśmy z Ojcem oglądając dziś mecz.
Wisła Kraków.

Awatar użytkownika
Solider
Falubaz
Posty: 1433
Lokalizacja: Świdnica/Warszawa

Post autor: Solider »

smiejagreg pisze:To właśnie Nawałka jest autorem tak skomponowanej reprezentacji. Pokazuje to, że trener klubowy i trener reprezentacji to zupełnie dwie różne funkcje. Póki co Nawałka się nie sprawdza. Może to się zmieni, ale małe szanse...
Ta reprezentacja nie zmienia się od lat i to nie wina Nawałki, no może nie cała, znalazłbym mu do towarzystwa jeszcze kilku współwinnych, nie tylko trenerów. Najzabawniejsze jest to, że na meczach towarzyskich testuje się nowych graczy i trąbi się jak to młodzież jest wprowadzana, a w meczach o stawkę i tak grają stare "dobre" patałachy. #-o

I najważniejsze obecnym graczom (nie użyję słowa reprezentantom-celowo [-X ) po prostu się nie chce "umierać" za REPREZENTACJĘ, nie ma woli walki i tyle. :cry:

Sevi +1. Śmiem twierdzić, że zabrakło "nam" zimnej krwi i dalekosiężnego widzenia, za szybko go zwolniono. [-X
"Three things make the Empire great: faith, steel and gunpowder".

- Magnus the Pious
Dymitr do Lohosta pisze:Wrocław nie jest częścią Śląska, który jest powszechnie rozumiany jako Górny Śląsk, geograficzny matole
No, nie inaczej !!!

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Nie chce się? Może i tak - i tutaj jest właśnie rola selekcjonera jako motywatora, który powinien sprawić, żeby im się chciało. Leo umiał tego dokonać, niestety, nasi trenerzy klubowi tego nie potrafili i nie potrafią.
Nadal nie mamy w reprezentacji zawodnika, który by posyłał prostopadłe piłki do wychodzących napastników i skrzydłowych. Tego u nas nie uświadczysz, a obecnie to najgroźniejsza broń w futbolu. Samym klepaniem w poprzek nic nie zdziałają, niestety... A reżysera brak...

ODPOWIEDZ