Bitwa o Białystok 2014: master z Gwinta! 12-13 kwietnia.

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Akadera
Falubaz
Posty: 1349
Lokalizacja: Białystok - Front Wschodni

Re: Bitwa o Białystok 2014: master z Gwinta! 12-13 kwietnia.

Post autor: Akadera »

Nieźle psychoanaliza w wykonaniu trolla się zapowiada :P
kudłaty pisze:Wiadomo alkohol jest dla ludzi, ale śliwowica jest dla frontu wschodniego

Awatar użytkownika
Gasior
Postownik Niepospolity
Posty: 5108
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Gasior »

https://www.youtube.com/watch?v=xw_OEU2U4W8

"Robaczek w swej dziurce, jak docent za biurkiem "

proponuje zamknąć temat.
:twisted: always Vampire :twisted:

Robaczek
Wałkarz
Posty: 82
Lokalizacja: Piastów

Post autor: Robaczek »

Cały czas czekam aż ktoś odpowie mi skąd tyle jadu. Jak pisałem wcześniej nie odpowiada mi nie gentlemaśkie zachowanie chłopaków z Frontu. Wypisałem konkrety. W odpowiedzi dostaje bluzgi, obelgi oraz od czasu do czasu groźbę. Ludzie, dla mnie jesteście tak samo anonimowi jak ja dla was. To, że kogoś nie znacie osobiście nie znaczy, że nie ma i nie może mieć racji. Nie oznacza też, że można ta osobę obrażać i grozić jeśli nie zgadzacie się z jej zdaniem. Jeżeli zachowujecie się w prawdziwym życiu jak na forum w prawdziwym życiu cieszę się, że was nie znam. Prawie nikomu nie udało się odpowiedzieć rzeczowo na argument, a ci, którym ta sztuka wyszła musieli użyć porównań i przykładów.

Zapytam więc inaczej- czy inne zdanie predysponuje do bycia linczowanym na forum? Czy wasza słuszna bądź nie złość na kogoś innego zwalnia z zasad dobrego wychowania przyjętych w społeczeństwie? Czy przekleństwo bądź obelga w poście poprawiają wasze samopoczucie albo wzmacnia siłę przekazu? Czemu nie możecie pozwolić mieć ludziom własne zdanie tylko musicie ślepo atakować?
Pozwolę sobie zilustrować waszą postawę komiksem:
Obrazek

Awatar użytkownika
Jankiel
Sol Invictus
Posty: 8228
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Jankiel »

Gasior pisze:https://www.youtube.com/watch?v=xw_OEU2U4W8

"Robaczek w swej dziurce, jak docent za biurkiem "

proponuje zamknąć temat.
Approved
Warhammer Pro-Tip #2: If Purple Sun isn't winning the game for you, consider using it more.

wokrze
Kradziej
Posty: 922

Post autor: wokrze »

Panowie orgowie - temat z innej beczki. Właśnie mi przypadkiem wyszło (sam zgłaszałem wynik turnieju), że na stronce ligowej przy "Bitwie o Białystok 2014" jest info "Niezaliczony - brak wyników w terminie"... No i co dalej, chłopaki? :) (pewnie to kwestia tego, że chwilowo zapchana jest baza, ale zgłosiliście wyniki, tak?)

Awatar użytkownika
Karli
Postownik Niepospolity
Posty: 5056
Lokalizacja: Front Wschodni - Białystok

Post autor: Karli »

Tak, w terminie.
Byłoby afrontem nie napić się z Frontem!

Awatar użytkownika
GrzesiU^^
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 137
Lokalizacja: Front Wschodni - Białystok

Post autor: GrzesiU^^ »

Łaaahaha ! to ja jestem Robaczek :P tak chciałem potrollować trochę. . .


Ciesze się że wlazłem na forum :D bo nie spodziewałem się, kto to czyta... 4 KARABINY, KONRAD k***a ! Czemu nie było Cię w Białymstoku kumplu! -_-' tyle lat już się nie widzieliśmy, a ja za miesiąc znikam z tego kraju... ale może na BoB'a za rok przylecę - to od razu krzyczę Ci challange! Nasze wyniki zapomniałem, ale pewien jestem, że prowadzę... możliwe 5:3 w winach czy coś podobnego ;) mam nadzieje, że przyjmiesz wyzwanie i zagramy jeszcze razem. :( smutno mi, że nie przyjechałeś, opowiadaj co tam dobrego słychać!

Edit: Nie wiedziałem, że temat dalej aktywny i takie jajca tu się dzieją :P miło poczytać.

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

albo macie zwałowane wyniki z mastera, albo dobrego kolegę w innej cześci Polski. Dopisujecie na topowych stołach masterowych czy co?

13. Paweł Pablo Wareluk
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

misha
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6586
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: misha »

daruj sobie takie teksty :)
zobacz ID tej osoby oraz liste z 1 postu
Klub Adeptus Mechanicus http://admech.club Warszawa, Okęcie, Al Krakowska
Sklep FGB Figurkowe Gry Bitewne http://fgb.club Warszawa, Zelazna 69A

Awatar użytkownika
CzarnY
Falubaz
Posty: 1470
Lokalizacja: Front Wschodni - Białystok!

Post autor: CzarnY »

Dymitr pisze:albo macie zwałowane wyniki z mastera, albo dobrego kolegę w innej cześci Polski. Dopisujecie na topowych stołach masterowych czy co?
Mogłeś sobie darować. Na szczęście jest jeszcze trzecia opcja, hłe hłe hłe, ale nie będę się wysprzęglał :).

ODPOWIEDZ