Silesian Un-Limited Tournament, master 20-21.09 Kozłów

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Solo
Falubaz
Posty: 1330

Re: Silesian Un-Limited Tournament, master 20-21.09 Kozłów

Post autor: Solo »

o świetny pomysł wypiszmy rzeczy za które nie lubimy Andrzeja :D
Ja nie lubię Andrzeja bo jest królem bolków co za bolo akcja sezony zaszarżował PG w oddział z 3 fanolami, bo zapomniał, że wtedy każdy wypłaca mu 2d6 hitów, a nie d6, B jak Bolo wszystko było by ok ale na DMP bolku na DMP ci się zapomniało przecież 2 razy byłeś w top 10 mastera !! co za bolooo !

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9482
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

tylko tyle ? :D ja słyszałem że te PG to jeszcze bardzo lubią szarże w bok dostawać :D A nawet po kątach słyszałem ksywę Andrzej "Zmielę Cię" Bąk :D
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
PiotrB
Maruda
Posty: 5732

Post autor: PiotrB »

Hi hi - a ja lubię Andrzeja bo choć jest forumowym trollem to przynajmniej jest dobrze wychowany i widać że szybko się rozwija :). Myślę że dzięki wykształceniu i pochodzeniu wyjdzie na ludzi :) (pozdro Marek! :) A z tym biciem go po mordzie też może być mały kłopot bo bez koszuli wygląda jak "młody bóg" ...:)
Lidder pisze:Nie kłopocz się. Miarkę i kostki też zostaw w domu, zbędny balast i trud z Twojej strony.
Obrazek

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

Ja już nie wiem, coś podejrzane to wszystko. Teraz Andrzej młodym bogiem, wcześniej ta akcja w Szczyrku...
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

Awatar użytkownika
PiotrB
Maruda
Posty: 5732

Post autor: PiotrB »

A propo akcji w Szczyrku - Dymitr to ty jesteś tym prawdziwym Dymitrem? :mrgreen:
Lidder pisze:Nie kłopocz się. Miarkę i kostki też zostaw w domu, zbędny balast i trud z Twojej strony.
Obrazek

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

PiotrB pisze:A propo akcji w Szczyrku - Dymitr to ty jesteś tym prawdziwym Dymitrem? :mrgreen:
nie da się mnie podrobić :)
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

Awatar użytkownika
PiotrB
Maruda
Posty: 5732

Post autor: PiotrB »

Akcja z Moniką była ponad rok temu - w sumie moglibyście to już zapomnieć ](*,)
Lidder pisze:Nie kłopocz się. Miarkę i kostki też zostaw w domu, zbędny balast i trud z Twojej strony.
Obrazek

panterq
Masakrator
Posty: 2461
Lokalizacja: Legion

Post autor: panterq »

Nie licz na to :twisted:
Yes they drink blood. Yes, some of them have been known to command armies of the damned. But at least they're not Elves.
- Niles Valera, Agitator

Awatar użytkownika
Jasif
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3016

Post autor: Jasif »

PiotrB pisze:Akcja z Moniką była ponad rok temu - w sumie moglibyście to już zapomnieć ](*,)
BP nie zapomina, BP nie wybacza.
paulinka17 pisze:Mówiłem, jabaniutki nawet oczka zmrużył z rozkoszy.
Dziedzic pisze:JH i UD razem, piekło zamarzło i serce Szaitisa pękło.

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9482
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

PiotrB pisze:Akcja z Moniką była ponad rok temu - w sumie moglibyście to już zapomnieć ](*,)
Chopie chopie chopie, pozwól, że opowiem Ci cos o tym, kiedy BP zapomina...

:D :D :D
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
zaf
Masakrator
Posty: 2653
Lokalizacja: bedzin/k-ce

Post autor: zaf »

-Qc- pisze:
PiotrB pisze:Akcja z Moniką była ponad rok temu - w sumie moglibyście to już zapomnieć ](*,)
Chopie chopie chopie, pozwól, że opowiem Ci cos o tym, kiedy BP zapomina...

:D :D :D
:mrgreen: kupa czasu musi minac

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9482
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

do

usranej

śmierci

pozdro :*
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
PiotrB
Maruda
Posty: 5732

Post autor: PiotrB »

No masakra - gdzie ja trafiłem - jakaś sekta! :)...
Lidder pisze:Nie kłopocz się. Miarkę i kostki też zostaw w domu, zbędny balast i trud z Twojej strony.
Obrazek

Awatar użytkownika
Gniewko
Masakrator
Posty: 2320
Lokalizacja: czasem Bielitz, czasem Breslau

Post autor: Gniewko »

E tam, wpadka zdarzyć się może każdemu. Co innego być czyimś stałym obiektem adoracji w battlowym światku ;)
Lepiej doma iść za pługiem, niż na wojnie szlakiem długiem.

Awatar użytkownika
Denis
Falubaz
Posty: 1351
Lokalizacja: ZKF Zabrze

Post autor: Denis »

Jako że nie ma tematu pożyczek jeszcze to kto poratowałby Kairosem ?

Naprawdę bardzo mi zależy :)
” Rozejrzyj się dookoła. Zobaczysz ludzi, bez których ten świat byłby lepszy.”

Death Note

Galeria :
http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=10&t=35349
Strona Malarska na Facebooku:
https://www.facebook.com/pages/Fallen-A ... 9393055688

Awatar użytkownika
Durin
Niszczyciel Światów
Posty: 4766
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Durin »

ja helki bym potrzebował
Barbara pisze:Może nie wszyscy się w tym środowisku lubimy, ale akurat prawie wszyscy się znamy. To że dwóch znajomych da sobie czasem po ryjach nie powinno chyba nikogo dziwić.

Awatar użytkownika
Tutajec
Postownik Niepospolity
Posty: 5346

Post autor: Tutajec »

Czy znajda sie 2 miejsca z Wawy w samochodzie ?
Obrazek

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

jedzie Was tak mało, że nie ma auta czy tak dużo, że nie każdy się mieści?
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

Andrzej
Pan Spamu
Posty: 8217
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Andrzej »

Dzięki za wsparcie klubowicze, zawsze można na was liczyć :*

Piotrze no wiesz, aż się zarumieniłem! :oops:


Prośby o pożyczki tutaj? Proponuję założyć nowy temat, bo się syf zrobi. Na taki format z pewnością sporo ludzi będzie chciało coś pożyczyć.

Ja potrzebowałbym parę figsów do VC, głównie zombie, parę wilków i może 2-3 baśki. W zamian mogę pożyczyć coś z HE i z paru innych armii, piszcie na pw to ustalimy szczegóły. To kto mnie poratuje? Może Śmiechu? :P
Lidder pisze:- Co się dzieje, gdy kawaleria normalnym ruchem, nie marszem, przechodzi przez murek?
- To samo co wtedy, gdy idziesz na imprezę poderwać jakąś dziewczynę.

Awatar użytkownika
Szaitis
Falubaz
Posty: 1048

Post autor: Szaitis »

A jeszcze nawiązując do UL - Morghasty będą dopuszczone?

ODPOWIEDZ