Galeria by roc3s - UP

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
ŁukaszŻelazek
Mudżahedin
Posty: 219
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Galeria by roc3s - UP - HELL PIT ABOMINATION

Post autor: ŁukaszŻelazek »

Bardzo fajna kolorystyka, taka skórzano-cielesna. Nawet ta wyróżniająca się pożółkła tylna łapa bardzo pasuje do ogólnej kolorystyki modelu. Ja mam zawsze problem z takimi odważnymi wyróżnieniami kolorystycznymi i żeby to miało ład i skład.
Bardzo fajnie wyglądają kły i zmatowione, przyrdzewiałe metale.

Są dwie rzeczy, które można by udoskonalić:
- zielona gąbka niszczy klimat modelu. Nijak to wygląda, lepiej dać kępki uschłej żółtej trawy.
- malując znaki na ciele chciałeś chyba osiągnąć dwie rzeczy: wygląd świecących run/znaków i jednocześnie szram / piętn. Lepiej by wyglądało zdecydowanie się na jedną wersję i jeśli to znaki to środek na jasno, a jeśli to szramy to trochę tej mazi zielonej mogłoby skapywać co by nie wyglądały tak sterylnie jak teraz.

Krew na łapach prezentuje rewelacja, podkreśla klimat modelu, który mieli wszystko na swojej drodze. Ogon jest w porządku, może miejscami trochę prześwietlony w zagłębieniach,ale to pewnie wina zdjęcia.
Gratuluję świetnego modelu.
Galeria http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php? ... k#p1256100
Moja strona z większą ilością zdjęć: http://lukaszzelazek.com
Maluję zamówienia.

Grabz
Kretozord
Posty: 1540
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Grabz »

Fantastyczne przejścia kolorów na skórze, bardzo trafnie dobrane, model nabrał dodatkowego smaku. Nieco marudzenia :wink: . Metaliki giną gdzieś w całości pracy, zielone odbarwienia, tak jak Łukasz pisał, kiepskie.
Krwistość jak żywa, świetna robota.

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Żóta tylna łapa wyszła troszkę zbyt mdło w porównaniu z resztą figsa - przydałyby sie tam głębsze cienie. Całośc imho wyszła fantastycznie albo popodkręcałes wszystko w Photoshopie :mrgreen: ...

Awatar użytkownika
roc3s
Mudżahedin
Posty: 299
Lokalizacja: Ruda Śląska

Post autor: roc3s »

smiejagreg pisze:Żóta tylna łapa wyszła troszkę zbyt mdło w porównaniu z resztą figsa - przydałyby sie tam głębsze cienie. Całośc imho wyszła fantastycznie albo popodkręcałes wszystko w Photoshopie :mrgreen: ...
Jedynie wykadrowałem i lekko wyostrzyłem zdjęcie ;) Przy tylnej łapie faktycznie trochę przegiąłem z pigmentem.


Co do zielonych plam i kłębów trawy. Obiecuje, że je dopracuję, co racja to racja.. średnio to wygląda do całego modelu. Odkopałem bestię dzisiaj z szafki robiąc porządek w figurkach. Stwierdziłem, że nieco go dopieszczę. Stąd też jakby dwie koncepcje malowania Abomki. Na tę chwile wylądował z powrotem w walizce ^^ teraz 10 seedów slaanesha i 40 demonetek... Będzie różowo ;)
Obrazek

daredbrush.com
Maluję na zlecenie LINK !!

Awatar użytkownika
roc3s
Mudżahedin
Posty: 299
Lokalizacja: Ruda Śląska

Post autor: roc3s »

Kolejne demony tym razem Seekers of Slaanesh i Soul Grinder, wsio do grania. Demonetki w nieco innej kolorystyce.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Obrazek

daredbrush.com
Maluję na zlecenie LINK !!


Awatar użytkownika
Azgaroth
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3248
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Azgaroth »

Kolorystyka, podstawki jak i sam poziom malowania - rewelacja =D>

Awatar użytkownika
roc3s
Mudżahedin
Posty: 299
Lokalizacja: Ruda Śląska

Post autor: roc3s »

Po dość długiej przerwie wreszcie udało się pstryknąć kilka zdjęć. A więc kolejne demony, tak więc trochę monotonnie. Z tym, że już niedługo przyjdzie czas na trochę nurgla i herosów.

Póki co juggery i troche masy.. wsyztsko na TT+


Obrazek

Obrazek

Obrazek

i kolejna 40 pinków...

Obrazek
Obrazek

daredbrush.com
Maluję na zlecenie LINK !!

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Świetny, równy poziom, aż prawie mi się demony podobają :mrgreen: :wink: =D>

Grabz
Kretozord
Posty: 1540
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Grabz »

Juggery bardzo kozackie, fajna mroczna czerwień, to co "robi robotę" to kosy 8) bardzo dobre.

Awatar użytkownika
Kordelas
Masakrator
Posty: 2255
Lokalizacja: Kielce

Post autor: Kordelas »

Te niebieskie miecze są doskonałym akcentem :) =D>
Nieważne gdzie patrzy inkwizytor... i tak widzi wszystko!

Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6355

Post autor: Naviedzony »

Super jeden i drugi oddział. Miecze faktycznie wyglądają jakby były wykute z dusz, czy z czego oni tam kują je...

Awatar użytkownika
roc3s
Mudżahedin
Posty: 299
Lokalizacja: Ruda Śląska

Post autor: roc3s »

Mam dziś cholernie zły dzień, postanowiłem więc wylać swoje żale na tego oto pana ;) Póki co brakuje jeszcze detali, ale sie nadgoni. Będzie miał jeszcze swoją obstawę, prawdopodobnie do końca tygodnia, następnie stado 9 much.

Na tę chwilę prezentuje się o tak. Sporo pracy dzisiejszego wieczoru jeszcze przede mną, póki co przerwa ;)

Obrazek

Obrazek
Obrazek

daredbrush.com
Maluję na zlecenie LINK !!

Awatar użytkownika
LoudLord
Oszukista
Posty: 783

Post autor: LoudLord »

Podoba mi się, zwłaszcza ta ranka na rąsi ;) Tylko łepek-trofeum nieco za bardzo zlewa się z całością...
"Musimy podjąć męską decyzję- albo jesteśmy zadowoleni, albo nie."
- M.Malicki

Awatar użytkownika
roc3s
Mudżahedin
Posty: 299
Lokalizacja: Ruda Śląska

Post autor: roc3s »

łepek jeszcze nie pomalowany, tak samo jak rogi i jeszcze kilka detali ;)
Obrazek

daredbrush.com
Maluję na zlecenie LINK !!

Awatar użytkownika
LoudLord
Oszukista
Posty: 783

Post autor: LoudLord »

roc3s pisze:łepek jeszcze nie pomalowany, tak samo jak rogi i jeszcze kilka detali ;)
No to ołrajt :) Tylko błagam, nie rób już tych "bulgoczących" podstawek, tylko cuś nowego :)
"Musimy podjąć męską decyzję- albo jesteśmy zadowoleni, albo nie."
- M.Malicki

Awatar użytkownika
Cookie Monster
Łysy oszukista
Posty: 1710

Post autor: Cookie Monster »

Bardzo fajnie to wygląda:D
Komentuję to co widzę na zdjęciach. Jeśli chcesz żeby ludzie oceniali Twoje prace to licz się z krytyką.
Więcej wszystkiego:http://lysymaluje.blogspot.com/

Awatar użytkownika
roc3s
Mudżahedin
Posty: 299
Lokalizacja: Ruda Śląska

Post autor: roc3s »

LoudLord pisze:
roc3s pisze:łepek jeszcze nie pomalowany, tak samo jak rogi i jeszcze kilka detali ;)
No to ołrajt :) Tylko błagam, nie rób już tych "bulgoczących" podstawek, tylko cuś nowego :)

Będą bylgoczące, ale inaczej ;P

Obrazek
Obrazek

daredbrush.com
Maluję na zlecenie LINK !!

Awatar użytkownika
LoudLord
Oszukista
Posty: 783

Post autor: LoudLord »

Fajnie, zwłaszcza uśmiechnięty i pogodny stwór z lewej. Niezłe mokradła!
"Musimy podjąć męską decyzję- albo jesteśmy zadowoleni, albo nie."
- M.Malicki

Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6355

Post autor: Naviedzony »

Super podstawki. Plagus też mocny, zawsze mi się podobały takie skorodowane miecze.

ODPOWIEDZ