Niezwykli

Dyskusje na dowolne tematy, niekoniecznie związane z tematyką forum. To tutaj można poćwiczyć prawy shiftowy.

Moderatorzy: Heretic, Grolshek, Albo_Albo

Zablokowany
Tomash
Spaministrator
Posty: 7890
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

@Sykstus: mnie też widziałeś, a na pewno ja Ciebie i Wycha - na turnieju Mordki. Ale obaj udawaliście ślepych, więc się nie narzucałem :P

Tylko Hak i Zaraza nie bali się przyznać do znajomości z Tomashem ;)
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

SithSetra
Plewa
Posty: 7

Post autor: SithSetra »

Tomash pisze:Banów nie będzie.

Nie mam serca zakładać Ci, TruePunk, bana. Jesteś dla mnie kolorytem tego podforum, mój misiu brunatny. Zawsze kiedy czytam Twoje posty, wyobrażam sobie Twoje ciało o niekonwencjonalnej sylwetce, zroszone potem od spinania się na forum, które mam w takich chwilach ochotę zgiąć, klepnąć w tę faszystowską pupcię i wejść z trzecią falą.
No i zupełnie mnie rozczuliłeś swoją twórczością graficzną.

Ciebie, Malal, nie widziałem, więc niespecjalnie mogę na Twój temat fantazjować, ale wyobrażam sobie Ciebie jako upośledzonego osiemnastolatka, który jest gotów zrobić wszystko za lizaka. Mniam!

Tak trzymajcie, chłopaki, dzięki Wam moje sny są kolorowe.

Siebie tez zbanujesz wychowawczo za chamstwo na publicznym forum? Bo jak nie to widac ty jest profaszyzujacym sie adminem a nie jak wyzej posadzani :roll: A zreszta co tam ban dla Ciebie co nie? Na glora victis bana juz masz za glupote to tu mozesz sobie dac za chamstwo :wink: Pozdrow kolege z korzeniami z PZPR
Ostatnio zmieniony 2 lis 2007, o 10:36 przez SithSetra, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Skavenblight
Naczelna Prowokatorka
Posty: 6092
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Skavenblight »

Tomash pisze: Tylko Hak i Zaraza nie bali się przyznać do znajomości z Tomashem ;)
My nie mamy już nic do stracenia :badgrin:

EDIT: Do tego posta nade mną to poproszę moderatora. Albo kogoś w zastępstwie :evil:

Awatar użytkownika
Siasek
Falubaz
Posty: 1208
Lokalizacja: pruszkow

Post autor: Siasek »

SithSetra pisze:
Tomash pisze:Banów nie będzie.

Nie mam serca zakładać Ci, TruePunk, bana. Jesteś dla mnie kolorytem tego podforum, mój misiu brunatny. Zawsze kiedy czytam Twoje posty, wyobrażam sobie Twoje ciało o niekonwencjonalnej sylwetce, zroszone potem od spinania się na forum, które mam w takich chwilach ochotę zgiąć, klepnąć w tę faszystowską pupcię i wejść z trzecią falą.
No i zupełnie mnie rozczuliłeś swoją twórczością graficzną.

Ciebie, Malal, nie widziałem, więc niespecjalnie mogę na Twój temat fantazjować, ale wyobrażam sobie Ciebie jako upośledzonego osiemnastolatka, który jest gotów zrobić wszystko za lizaka. Mniam!

Tak trzymajcie, chłopaki, dzięki Wam moje sny są kolorowe.

Siebie tez zbanujesz wychowawczo za chamstwo na publicznym forum? Bo jak nie to widac ty jest profaszyzujacym sie adminem a nie jak wyzej posadzani :roll: A zreszta co tam ban dla Ciebie co nie? Na glora victis bana juz masz za glupote to tu mozesz sobie dac za chamstwo :wink: Pozdrow kolege z korzeniami z PZPR
to glupota, brak poczucia humory, brak znajomosci BP czy zwykla zazdrosc o brak uprawnien moderatorskich? hm...

kurde, przez nac i kawalek dnia zescie zapisali 2 strony spamerzy!

Tomash
Spaministrator
Posty: 7890
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

SithSetra pisze:Siebie tez zbanujesz wychowawczo za chamstwo na publicznym forum? Bo jak nie to widac ty jest profaszyzujacym sie adminem a nie jak wyzej posadzani :roll:
Bez komentarza
SithSetra pisze:A zreszta co tam ban dla Ciebie co nie? Na glora victis bana juz masz za glupote to tu mozesz sobie dac za chamstwo :wink:
Na Gloria Victis bana dostałem w wyniku trochę bardziej skomplikowanej dyskusji. Zresztą prześledź. Bana zdjętego mi w dwie godziny później przez innego administratora.
SithSetra pisze:Pozdrow kolege z korzeniami z PZPR
Nie mam takich kolegów, którzy należeli do PZPR.
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

SithSetra
Plewa
Posty: 7

Post autor: SithSetra »

Spokojnie blanciarzu :wink: Malal i Tru Punk w bardziej mily i zartobliwy sposob odpowiadali a dostali bana za chamstwo wiec za to arcydzielo Admin powinen zostac wyrozniony wychowawczo :lol2:

Awatar użytkownika
Skavenblight
Naczelna Prowokatorka
Posty: 6092
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Skavenblight »

Siasek pisze: kurde, przez nac i kawalek dnia zescie zapisali 2 strony spamerzy!
W czasach, gdy tu się udzielałeś, dziennie leciało po 4-5 stron ;)

SithSetra
Plewa
Posty: 7

Post autor: SithSetra »

Tomash pisze: Nie mam takich kolegów, którzy należeli do PZPR.
Widze ze czepiasz sie slowek wiec napisze dokladnie.
Twoj kolega Katylina mial ojca i dziadka w PZPR wiec ma korzenie tam chyba ze odcina sie od swojej rodziny w co watpie skoro tak ladnie sie tym chwalil i bronil ich. No ale jego ojciec nie bral udzialu w stanie wojennym tylko dowozil zywnosc komunistycznemu wojsku:lol2: Moze on nie byl wojskowym a kuchta :wink:

Awatar użytkownika
Siasek
Falubaz
Posty: 1208
Lokalizacja: pruszkow

Post autor: Siasek »

Skavenblight pisze:
Siasek pisze: kurde, przez nac i kawalek dnia zescie zapisali 2 strony spamerzy!
W czasach, gdy tu się udzielałeś, dziennie leciało po 4-5 stron ;)
skavenblihgt- zdaje Ci sie. to efekt uboczny uzywania nowch farbek cytadeli. masz poprostu halucynacje i zaburzenia pamieciowe. ja nigdy przenigdy wcale nie pisalem w niezwyklych.

a Ty SithSetra wyluzuj. wyciaganie kim byli czyis przodkowie to juz przesada. niebawmy sie w kolegow pana bylego premiera i prezydena.
TO juz jest wg. mnie chamstwem.

SithSetra
Plewa
Posty: 7

Post autor: SithSetra »

Siasek pisze:
Skavenblight pisze:
Siasek pisze: kurde, przez nac i kawalek dnia zescie zapisali 2 strony spamerzy!
W czasach, gdy tu się udzielałeś, dziennie leciało po 4-5 stron ;)
skavenblihgt- zdaje Ci sie. to efekt uboczny uzywania nowch farbek cytadeli. masz poprostu halucynacje i zaburzenia pamieciowe. ja nigdy przenigdy wcale nie pisalem w niezwyklych.

a Ty SithSetra wyluzuj. wyciaganie kim byli czyis przodkowie to juz przesada. niebawmy sie w kolegow pana bylego premiera i prezydena.
TO juz jest wg. mnie chamstwem.
Ja tego nie wyciagalem. Katylina sam nieopatrznie albo specjalnie pochwalil sie tym :D

Tomash
Spaministrator
Posty: 7890
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

Koniec tematu partyjnych rodziców, kapisz?
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

SithSetra
Plewa
Posty: 7

Post autor: SithSetra »

Wiec jednak przyznajesz ze masz kolege z korzeniami w PZPR?

Awatar użytkownika
Siasek
Falubaz
Posty: 1208
Lokalizacja: pruszkow

Post autor: Siasek »

SithSetra pisze:Wiec jednak przyznajesz ze masz kolege z korzeniami w PZPR?
cos czuje ze bedziemi mieli rekordziste z rokordowa malo iloscia postow i banem...

Awatar użytkownika
D-Wens
Wałkarz
Posty: 91

Post autor: D-Wens »

A ja to tak profilaktycznie dostałem to ostrzeżenie?
Niczym nie ograniczony spam!!!

REBELIA

Awatar użytkownika
Skavenblight
Naczelna Prowokatorka
Posty: 6092
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Skavenblight »

D-Wens pisze:A ja to tak profilaktycznie dostałem to ostrzeżenie?
Tak, żebyś nie czuł się pokrzywdzony i zapomniany ;)

@Siasek
Jak przebije DwarfSlayera to oddam pokłon :)

Awatar użytkownika
Siasek
Falubaz
Posty: 1208
Lokalizacja: pruszkow

Post autor: Siasek »

a Dwarfslayer ile miał postow?

Awatar użytkownika
D-Wens
Wałkarz
Posty: 91

Post autor: D-Wens »

powiedzcie mi, czy Tusk to polskie nazwisko?
Niczym nie ograniczony spam!!!

REBELIA

Awatar użytkownika
Skavenblight
Naczelna Prowokatorka
Posty: 6092
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Skavenblight »

Siasek pisze:a Dwarfslayer ile miał postow?
Kilkanaście?
Nie pamiętam.

Awatar użytkownika
Jarlaxle
Kretozord
Posty: 1651
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Jarlaxle »

Ja już nie będę się wykłócał o jakże niesprawiedliwe i krzywdzące ostrzeżenie , ale może rzuci ktoś ciekawy nie polityczny temat :P

Awatar użytkownika
D-Wens
Wałkarz
Posty: 91

Post autor: D-Wens »

a Spuścizny nie pamiętacie?
Niczym nie ograniczony spam!!!

REBELIA

Zablokowany