Co zmieni się w 9 edycji? (Podsumowanie link w 1 poscie)

Wszystko to, co nie pasuje nigdzie indziej.

Moderatorzy: Fluffy, JarekK

Zablokowany
Lenczek
Mudżahedin
Posty: 316
Lokalizacja: Giżycko

Re: Co zmieni się w 9 edycji?

Post autor: Lenczek »

Gdzie Ty takie info dorwales ? Lekko mnie to zbilo z pantalyku ;) zacząłem space wolves zbierać :)

Awatar użytkownika
Artein
Masakrator
Posty: 2285

Post autor: Artein »

Chyba wszystkie nowe zestawy SM i Necronów mają podstawki 32mm. U Tyrków też coś tam się zmieniło jak wydali Shield of Baal.

Lenczek
Mudżahedin
Posty: 316
Lokalizacja: Giżycko

Post autor: Lenczek »

Jam wrócę do domu to aż sprawdze jakie mam podstawki.....kupilem figsy używane i znając moje szczęście będę musiał przerabiac wszystkie podstawki.....;)

Awatar użytkownika
Aldean
Kretozord
Posty: 1993

Post autor: Aldean »

SoCiu pisze:Nigdy nie mów nigdy, teraz w wh40k space marines i neronów przeklejają z 25mm na 32mm :mrgreen:
kuzwa co??? przeciez to jest potwarz xD
RIP!
"Our weapons cut through them like blade through air!"

"Double or nothing, aim for his cock"

Awatar użytkownika
Milutki
Mudżahedin
Posty: 315

Post autor: Milutki »

Już się tak nie spinajcie, z tego co słyszałem na turniejach raczej nie będzie problemu z brakiem akceptacji starych, mniejszych podstawek :)
Obrazek

Awatar użytkownika
MorgotH
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 130
Lokalizacja: War-saw

Post autor: MorgotH »


Awatar użytkownika
ShadorVD
Wałkarz
Posty: 91
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: ShadorVD »

SoCiu pisze:Nigdy nie mów nigdy, teraz w wh40k space marines i neronów przeklejają z 25mm na 32mm :mrgreen:
Nie siej paniki. Nowe sa wieksze a starych nikt nie kaze przeklejac.

Wyslano z Tapatalk, sorry za ew. literowki.

Awatar użytkownika
Hoax
Masakrator
Posty: 2011
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Hoax »

No przecież właśnie bardziej opłaca się mieć mniejszą podstawkę. W grze turniejowej jak ktoś nalega to może mieć za dużą podstawkę, ale nigdy za małą.

Awatar użytkownika
Artein
Masakrator
Posty: 2285

Post autor: Artein »

Na razie z tego co wiem dopuszczane są jedne i drugie ale pewnie z czasem ludzie zaczną krzywo patrzeć na małe podstawki aż w końcu będzie trzeba grać tylko na 32mm. Ale spokojnie, panowie, GW ma wszystko pod kontrolom i specjalnie dla Was wypuściło taki oto zestaw: http://www.games-workshop.com/en-PL/32m ... -Bases-x10

Awatar użytkownika
Jacobs
Falubaz
Posty: 1127

Post autor: Jacobs »

10 podstawek za 15 zł... Pomyślcie co to będzie, jakby ludzie musieli przekleić na okrągłe podstawki kilka tysięcy pkt :lol2:

Toż to już taniej zacząć nowy system :mrgreen:
wenanty pisze: Anioł zagłady przerzuca się na budżetową kawę? Koniec świata (sic!).
Turniejowo nowe WE

12/4/5

Awatar użytkownika
Karlito
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3305
Lokalizacja: Wawa

Post autor: Karlito »

Jacobs pisze:10 podstawek za 15 zł... Pomyślcie co to będzie, jakby ludzie musieli przekleić na okrągłe podstawki kilka tysięcy pkt :lol2:

Toż to już taniej zacząć nowy system :mrgreen:
Kilka tysięcy punktów... Co powiedzieć jak się ma ponad 20 tysi i ponad 500 modeli do przerobienia ](*,) Nie ma takiej opcji, to by była największy szczyt głupoty na jaki się wspięło GW :!:
Welcome to the Tower of Rising Sun.
Moja galeria: http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=10&t=28122
Kupię RÓŻNE RÓŻNOŚCI: http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=55&t=42454

Awatar użytkownika
MorgotH
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 130
Lokalizacja: War-saw

Post autor: MorgotH »

Karlito pisze: Kilka tysięcy punktów... Co powiedzieć jak się ma ponad 20 tysi i ponad 500 modeli do przerobienia ](*,) Nie ma takiej opcji, to by była największy szczyt głupoty na jaki się wspięło GW :!:
nie bierzesz pod uwagę, że Oni to pier#%@...

Awatar użytkownika
Barbarossa
Mniejsze zło
Posty: 5612

Post autor: Barbarossa »

Mam wrażenie, że bycie obecnie fanem GW jest powiazane z czerpaniem przyjemnosci z bycia gwałconym analnie (i płaceniem za to). Teraz skończą zajebiste oddziały z historią i fluffem typu cold one knights, żeby na ich miejsce wydawać pozbawione wyrazu jednostki o losowo wygenerowanych nazwach typu hatecrushers czy skullmongers, a potem szybko je recyklować. Dla mnie, jeśli te pogłoski są prawdziwe, to jest koniec absolutny.

Awatar użytkownika
Magnus
Chuck Norris
Posty: 611

Post autor: Magnus »

Barbarossa pisze:Mam wrażenie, że bycie obecnie fanem GW jest powiazane z czerpaniem przyjemnosci z bycia gwałconym analnie (i płaceniem za to). Teraz skończą zajebiste oddziały z historią i fluffem typu cold one knights, żeby na ich miejsce wydawać pozbawione wyrazu jednostki o losowo wygenerowanych nazwach typu hatecrushers czy skullmongers, a potem szybko je recyklować. Dla mnie, jeśli te pogłoski są prawdziwe, to jest koniec absolutny.

Najprawdziwsza prawda. Gdy wszystko bedzie wygladac tak jak na to sie zanosi, pozostaje stworzyc wlasny system :D Warhammer by BP - wchodze w to ;)

Awatar użytkownika
Artein
Masakrator
Posty: 2285

Post autor: Artein »

Bo Cold One Knights to mają taką głęboką historię i wielki fluff.

Awatar użytkownika
Fubuki
Mudżahedin
Posty: 317
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Fubuki »

Artein pisze:Bo Cold One Knights to mają taką głęboką historię i wielki fluff.
Najwyraźniej mają głębszą historię i fluff niż Lizardmeni, Tomb Kingsi, Chaos Dwarfy i Kislev :^o
Perfer et obdura, dolor hic tibi proderit olim

Obrazek

Kal_Torak
Masakrator
Posty: 2828

Post autor: Kal_Torak »

Magnus pisze:Najprawdziwsza prawda. Gdy wszystko bedzie wygladac tak jak na to sie zanosi, pozostaje stworzyc wlasny system :D Warhammer by BP - wchodze w to ;)

Teraz trochę późno - trzeba było słuchać Barbarossy kiedy wyszedł z inicjatywą Bastarda - do tego czasu byłby już ograny, wypieszczony, zbalansowany i ugruntowany Warhammer do wzięcia ;P

Dzisiaj zaś już nowego Warhammera nie ma potrzeby pisać skoro jest tyle alternatyw ;P

Awatar użytkownika
Fubuki
Mudżahedin
Posty: 317
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Fubuki »

Kal_Torak pisze:
Magnus pisze:Najprawdziwsza prawda. Gdy wszystko bedzie wygladac tak jak na to sie zanosi, pozostaje stworzyc wlasny system :D Warhammer by BP - wchodze w to ;)

Teraz trochę późno - trzeba było słuchać Barbarossy kiedy wyszedł z inicjatywą Bastarda - do tego czasu byłby już ograny, wypieszczony, zbalansowany i ugruntowany Warhammer do wzięcia ;P

Dzisiaj zaś już nowego Warhammera nie ma potrzeby pisać skoro jest tyle alternatyw ;P

Tyle alternatyw i tyle ciekawych armii, od amazonek, poprzez niziołki do Kislevu
Perfer et obdura, dolor hic tibi proderit olim

Obrazek

Awatar użytkownika
Jarlaxle
Kretozord
Posty: 1651
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Jarlaxle »

Pierwszym bublem GW, zwiastunem chaosu i anarchii, było wydanie nowego booka do WE. Już wtedy było wiadomo, że im dalej w las, tym bardziej będzie grubo :D bowiem ten bubel, był tak wielkim bublem, że wszystkie inne buble, mu się wpas kłaniały. Wielki Bubel, dummnym krokiem kroczył przed siebie, bo przecierał szlak Jeszcze Większemu Bublowi, którego imię EoT było. Wtedy jeszcze nikt nie był tego świadom. Blask bublowatości nowego booka WE, bił tak mocno po oczach, że przysłaniał rozumowi wszelkie logiczne pojmowanie. Nawet w najciemniejszą noc, w najczarniejszych koszmarach, w najgorszej godzinie trudno było przypuszczać, że cokolwiek ma szanse zbliżyć się w swej bublowatości do Wielkiego Bubla, który w swym rozmiarze przysłaniał horyzont przyszłych, tragicznych, lecz nieuniknionych zdarzeń. Acz tak naprawdę, to nie Wielkiego Bubla tam było widać, tylko Jeszcze Większego Bubla, tak że Wielki Bubl mówił do niego: "Panie Mój i Mistrzu". I tak nadszedły czasy EoT. Tylko, że to nie Jeszcze Większy Bubel przysniał horyzont... to plotki o 9 edycji :D

Awatar użytkownika
Jacobs
Falubaz
Posty: 1127

Post autor: Jacobs »

Jarlaxle pisze:Bubel, bubel, bubel ...

Coś mnie ominęło ? Co niby nie tak z bookiem WE :P ?
wenanty pisze: Anioł zagłady przerzuca się na budżetową kawę? Koniec świata (sic!).
Turniejowo nowe WE

12/4/5

Zablokowany