Na co sie zdecydować...

Skaven

Moderator: Hoax

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Irthadan
Pseudoklimaciarz
Posty: 20
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Na co sie zdecydować...

Post autor: Irthadan »

Od jakiegoś czasu gram skavenami, klanem Eshin. Ale niestety jakoś oni mi nie przechodza przez gardło, moze nie umiem nimi grać, a moze co innego... ale w każdym razie myślałem nad zmiana klanu... Tylko właśnie nie moge sie zdecydować.. a biore pod uwagę opłacalność a nie wyglad figurek. Zastanawiam sie nad Skryre albo Pestilens... no i właśnie kurcze mam dylemat. Proszę o radę i z góry dziękuję.

Awatar użytkownika
Dzoooma
Chuck Norris
Posty: 607
Lokalizacja: Stolica, Wola - "Gamonie"

Post autor: Dzoooma »

Tradycyjne szczury z ab.
Wszystko co najlepsze :)
Obrazek
Zapytaj mnie co sądzę o GW...

Budda
Chuck Norris
Posty: 375
Lokalizacja: Moria Green Team

Post autor: Budda »

ciezka sprawa. ja tez mam zawsze dylemat przed turniejem... ale zwykla armia, mieszanka wszystkiego jeszt najbardziej uniwersalna. m ozesz wszystiego po trochu.

Awatar użytkownika
Tyfus
Wałkarz
Posty: 50

Post autor: Tyfus »

Zgadzam się z Buddą, mieszanka jest najlepsza bo masz roznego typu figurki (na kazdą okazje :P ) a jednym klanem gra sie dosyc cięzko. Ale jesli juz kompletnie chcesz grac tylko jednym klanem to proponowalbym pestilens.
Obrazek
Obrazek

Budda
Chuck Norris
Posty: 375
Lokalizacja: Moria Green Team

Post autor: Budda »

bubonic jest zabojczy ale duzo mniej wszechstronny. np. ciezko sie zdejmuje duze potwory, a przez frenzy moze zostac wymanewrowany.

Awatar użytkownika
Irthadan
Pseudoklimaciarz
Posty: 20
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Irthadan »

Jednak zdecyduje sie na klan "miedzy klanowy". Tylko co by tu kupić... znaczy co proponujecie. Bo napewno ratlingi oklepane... JEzzaile, slavy, clanraty ale co jeszcze sie sprawdza? :P

Awatar użytkownika
Bartas
Chuck Norris
Posty: 640

Post autor: Bartas »

jest dział z rozpiskami, tam zobacz co jest wystawiane na turniejach

Budda
Chuck Norris
Posty: 375
Lokalizacja: Moria Green Team

Post autor: Budda »

clanraty napewno i to duzo. kilka globkow, pudlo night runnerow na tunnellingi i skirmishe, a jesli chodzi o rare to albo armata albo censerzy - armata wychodzi taniej bo do censerow musisz tez dokupic pudlo mnichow (chociaz ja osobiscie ostatnio rzadko armate wystawiam)

ODPOWIEDZ