ETC 2015 | Army Restrictions - finalne, pierwszy post

Moderator: swieta_barbara

ODPOWIEDZ
QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9482
Lokalizacja: Szybki Szpil

Re: ETC 2015 | Army Restrictions - 1. post up 09.03.2015

Post autor: QQrydza »

Aldean pisze:
dlatego pytam, dlaczego nie mozna po prostu poluzować innych armii? albo usiąść i napisać wszystko od nowa...
Bo to robota kilku miesiecy wykonywana spolecznie a malkontentow jest mniejszość.

Jeżeli chcesz możesz zrobić wlasny draft, ktory bedzie tak dobry że na ETC nikt nie bedzie gral - jak w Szwecji :D
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Janus
Masakrator
Posty: 2063
Lokalizacja: Nordin Warszawa

Post autor: Janus »

Tirit pisze:
Janus pisze:...jak np ostatnio moja 5 putridow przyjęła na klatę lance bretonska z bohaterami i ja rozniosła... Pzdr

W jakiej grze? bo chyba nie WFB ;>
Coś Ci nie pasuje? Kilka osób z forum widziało to potwierdzi.
Obrazek
Wind Sower pisze:Nawet w średniowieczu papież nerfił strzelanie.
"Jak ja nie cierpię Vampirów"

Szypul
Mudżahedin
Posty: 282

Post autor: Szypul »

Tapio pisze:
Each two or part thereof other characters on mounts after the first ­ 1 choice
DE ofc.
Trochę zagubiłem się w interpretacji, mam do wyboru jednego wolnego bohatera na zimnym (tak to rozumiem) czy tez dwójkę nim zje mi 1 choice???
1-2 herosów kosztuje 1 pkt/ 3-4 kosztuje 2 pkt itd.

Awatar użytkownika
Tapio
Mudżahedin
Posty: 286
Lokalizacja: Triclinium Bielawy

Post autor: Tapio »

Chodziło mi o sformułowanie "after the first" czy tyczy się każdych dwóch czy tez tylko pierwszego pojedynczego hero, bowiem ten jest wolny, chyba, ze mój angielski już mega zardzewiały się stal :P
Triclinium Thoruniensis

Awatar użytkownika
Grichalk
Masakrator
Posty: 2182
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: Grichalk »

misha pisze:sa ponizej w rules changes scrolluj w dol za army restrictions
Fakt. Ale nie znalazłem tego , czego szukałem - ograniczenia despel scrolli :twisted:

Brak też ograniczenia DD (nie pamietam czy było) :D

Awatar użytkownika
krzychoss
Falubaz
Posty: 1299
Lokalizacja: XIII Kohorta

Post autor: krzychoss »

Pierwszy wolny(darmowy) reszta zgodnie z zapisem.

kudłaty
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3552

Post autor: kudłaty »

krzychoss pisze:Pierwszy wolny(darmowy) reszta zgodnie z zapisem.
dokładnie tak.

Awatar użytkownika
Aldean
Kretozord
Posty: 1993

Post autor: Aldean »

swieta_barbara pisze:@Aldean:
Ale o co chodzi, bo nie ogarniam?
Która armia niby ma być poluzowana?
Jeśli ten draft Ci się tak bardzo nie podoba, to proponuję żebyś zrobił turniej z własnymi ograniczeniami, gdzie wszystko będzie sprawiedliwie.
narzekania na cięcia high elfów słychać na kazdym forum. dlatego wolałbym poluzować każdą inną armie., aniżeli cięcie tej jednej.

tekst ze zrobieniem turnieju rzucasz minimum raz na tydzień. a to juz prawie 20 lat mineło...
"Our weapons cut through them like blade through air!"

"Double or nothing, aim for his cock"

Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14639
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: swieta_barbara »

Aldean pisze:
swieta_barbara pisze:@Aldean:
Ale o co chodzi, bo nie ogarniam?
Która armia niby ma być poluzowana?
Jeśli ten draft Ci się tak bardzo nie podoba, to proponuję żebyś zrobił turniej z własnymi ograniczeniami, gdzie wszystko będzie sprawiedliwie.
narzekania na cięcia high elfów słychać na kazdym forum. dlatego wolałbym poluzować każdą inną armie., aniżeli cięcie tej jednej.

tekst ze zrobieniem turnieju rzucasz minimum raz na tydzień. a to juz prawie 20 lat mineło...
A Ty wciąż nie zrobiłeś żadnego turnieju.

To, że kilku graczy HE płacze, że im zabawki pozabierali o niczym nie świadczy.
Zresztą na BP nie zauważyłem, żeby ktoś płakał jakoś nadmiernie.

Awatar użytkownika
Aldean
Kretozord
Posty: 1993

Post autor: Aldean »

co ma zorganizowanie turnieju do draftu etc?
płyta Ci się zacięła czy jak?
"Our weapons cut through them like blade through air!"

"Double or nothing, aim for his cock"

sYsek
Kretozord
Posty: 1516

Post autor: sYsek »

to że draft etc nie jest Twoim draftem. Nie podoba się, nie graj, to bardzo dobre rozwiązanie.

Masz swoją wizję draftu, napisz i zrób na nią turniej. Lub weź gotowe, jak PKS. Lub open, co wolisz. Bo Twojego "płaczu" pozbawionego jakiejkolwiek merytoryki nikt nie chce czytać.
Byłoby afrontem nie napić się z FRONTEM!

"Nie ma innych armii w WFB. Jest WoCh i są zbiory proxów na zasadach wochu prowadzone przez graczy nie mających jaj żeby grać WoChem oficjalnie!"
Szczur22

Awatar użytkownika
c4h10
Masakrator
Posty: 2437

Post autor: c4h10 »

swieta_barbara pisze: A Ty wciąż nie zrobiłeś żadnego turnieju.
Za dużo wymagasz od człowieka, który w zeszłym sezonie był na 2 turniejach rankingowych.
\/\

Awatar użytkownika
Aldean
Kretozord
Posty: 1993

Post autor: Aldean »

sYsek pisze:to że draft etc nie jest Twoim draftem. Nie podoba się, nie graj, to bardzo dobre rozwiązanie.

Masz swoją wizję draftu, napisz i zrób na nią turniej. Lub weź gotowe, jak PKS. Lub open, co wolisz. Bo Twojego "płaczu" pozbawionego jakiejkolwiek merytoryki nikt nie chce czytać.
dodaj do wrogów jak Ci sie nie podoba.

to powiedz mi po co jest ten temat załozony?

edit,
c4h10 pisze:
swieta_barbara pisze: A Ty wciąż nie zrobiłeś żadnego turnieju.
Za dużo wymagasz od człowieka, który w zeszłym sezonie był na 2 turniejach rankingowych.
postaram sie poprawić aby sprostać Twoim oczekiwaniom.
"Our weapons cut through them like blade through air!"

"Double or nothing, aim for his cock"

Awatar użytkownika
JarekK
Bothunter
Posty: 5100
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: JarekK »

Głównie żeby wyłapać babole w drafcie i czasem rzucic opinią że może to czy tamto trzeba jeszcze pociąć. NIE JEST po to żeby płakać, że mi armie pocieli. No kuźwa po to jest ten comp żeby ci armie pociąć! Nie podoba się jako taki balans to nie graj.
Stone pisze: 16 gru 2019, o 13:36Żeby dobrze rosły, o warzywa trzeba dbać.

Awatar użytkownika
Aldean
Kretozord
Posty: 1993

Post autor: Aldean »

JarekK pisze:Głównie żeby wyłapać babole w drafcie i czasem rzucic opinią że może to czy tamto trzeba jeszcze pociąć. NIE JEST po to żeby płakać, że mi armie pocieli. No kuźwa po to jest ten comp żeby ci armie pociąć! Nie podoba się jako taki balans to nie graj.
no nie dociera, jakbym z pijanym gadał...
czyli rzucenie opinia ze nalezy przyciąć jest ok ale rzucenie opinią aby "odprzyciąc inne armie" jest faux pas? i od razu ostracyzm?
"Our weapons cut through them like blade through air!"

"Double or nothing, aim for his cock"

Awatar użytkownika
JarekK
Bothunter
Posty: 5100
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: JarekK »

Nie. Problem w tym, że nie argumentujesz, a płaczesz.

Argument typu nie tnijcie mi armii, zamiast tego możecie poluzować inne armie, gdzie draft jest owocem kilkumiesięcznej pracy jest żartem. Brzmi to mniej więcej tak: "Wywalcie swoją prace albo nie tnijcie mi armii. "
Stone pisze: 16 gru 2019, o 13:36Żeby dobrze rosły, o warzywa trzeba dbać.

sYsek
Kretozord
Posty: 1516

Post autor: sYsek »

Ale Ty nie podajesz argumentów za swoim zdaniem. Mówisz że trzeba poluzować i kropka. To nie jest dyskusja, a na pewno nie merytoryczna. Wszyscy zwracają Ci na to uwagę więc może weź rozważ to, że nie masz racji ?
Byłoby afrontem nie napić się z FRONTEM!

"Nie ma innych armii w WFB. Jest WoCh i są zbiory proxów na zasadach wochu prowadzone przez graczy nie mających jaj żeby grać WoChem oficjalnie!"
Szczur22

Andrzej
Pan Spamu
Posty: 8217
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Andrzej »

Skończcie już płakać. Pocieli mi całkowicie funową rozpę na alariellce, a rozpa furiona nadal jest nietknięta (dobrze mieć kumpla z klubu w AR team :wink: ). Ale nie narzekam, tylko kminię i już mam nową zajebistą rozpę, moze nawet lepszą od starej. Jak to mówią:

Obrazek
Lidder pisze:- Co się dzieje, gdy kawaleria normalnym ruchem, nie marszem, przechodzi przez murek?
- To samo co wtedy, gdy idziesz na imprezę poderwać jakąś dziewczynę.

Awatar użytkownika
Aldean
Kretozord
Posty: 1993

Post autor: Aldean »

sYsek pisze:Ale Ty nie podajesz argumentów za swoim zdaniem. Mówisz że trzeba poluzować i kropka. To nie jest dyskusja, a na pewno nie merytoryczna. Wszyscy zwracają Ci na to uwagę więc może weź rozważ to, że nie masz racji ?
wiesz, moj pierwszy post pozostawił pytanie do dyskusji, nic ponad...
dlatego pytam, dlaczego nie mozna po prostu poluzować innych armii? albo usiąść i napisać wszystko od nowa...
chciałem poruszyc temat równania w góre, a nie w dół.

JarekK pisze:Nie. Problem w tym, że nie argumentujesz, a płaczesz.

Argument typu nie tnijcie mi armii, zamiast tego możecie poluzować inne armie, gdzie draft jest owocem kilkumiesięcznej pracy jest żartem. Brzmi to mniej więcej tak: "Wywalcie swoją prace albo nie tnijcie mi armii. "
wskaż mi moment w którym ta łza poleciała...
nastepnym razem poczekam az zetną vc, napisze to samo, i zobaczymy co zrobisz bez swojego jednego argumentu. ;]

edit, w zasadzie Andrzej ma racje. eot
edit2
a rozpa furiona nadal jest nietknięta (dobrze mieć kumpla z klubu w AR team :wink: ).
boh, smok, botwd, bolce = 6
Ostatnio zmieniony 11 mar 2015, o 13:10 przez Aldean, łącznie zmieniany 1 raz.
"Our weapons cut through them like blade through air!"

"Double or nothing, aim for his cock"

Awatar użytkownika
JarekK
Bothunter
Posty: 5100
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: JarekK »

Już zcieli VC, ale ty nawet tego nie wiesz bo żaden wampir tu nie płacze :) mnie to nie rusza ja gram kawaleria a to jest tak słabe że nawet nie jestem w stanie wykorzystać tych 5 pkt.
Stone pisze: 16 gru 2019, o 13:36Żeby dobrze rosły, o warzywa trzeba dbać.

ODPOWIEDZ