Vampiry Cezara - Pierwszy zombiak

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

Awatar użytkownika
CEZAR
Wałkarz
Posty: 85
Lokalizacja: Wodzisław Śląski

Re: Vampiry Cezara - Pierwszy zombiak

Post autor: CEZAR »

Corunn pisze:Ja bym jeszcze upaprała te spodnie, za białe są jak na zombiaka :)

Ale poza tym to fajnie :)
Racja dzieki :)

Awatar użytkownika
roc3s
Mudżahedin
Posty: 299
Lokalizacja: Ruda Śląska

Post autor: roc3s »

Jak na pierwszą figurkę, to jest całkiem ok ;) Moja pierwsze całkiem podobnie wyglądała, tylko wtedy nie licząc czarnego podkładu miałem 3 farby. Co do malowania.. można by jeszcze spróbować trochę zmienić kolor tych gatek i ogólnie szmat. Moim zdaniem minusem twojego dobrania kolorów jest to, że skóra w dużym stopniu zlewa się z pozostałymi elementami figurki, przede wszystkim elementami garderoby zombiaka.
Obrazek

daredbrush.com
Maluję na zlecenie LINK !!

Awatar użytkownika
CEZAR
Wałkarz
Posty: 85
Lokalizacja: Wodzisław Śląski

Post autor: CEZAR »

roc3s pisze:Jak na pierwszą figurkę, to jest całkiem ok ;) Moja pierwsze całkiem podobnie wyglądała, tylko wtedy nie licząc czarnego podkładu miałem 3 farby. Co do malowania.. można by jeszcze spróbować trochę zmienić kolor tych gatek i ogólnie szmat. Moim zdaniem minusem twojego dobrania kolorów jest to, że skóra w dużym stopniu zlewa się z pozostałymi elementami figurki, przede wszystkim elementami garderoby zombiaka.
Ale jaki kolor ubran dać? niebieski, fiolet, czerwien itp odpada bo to szlacheckie kolory i wsioki tanich nie nosiły...

Moj zombiak ma 3 odcienie zielonego, 2 kolory skóry ludzkiej, fiolet, czerwien, wash [fioletowy,czarny,zgnity brąz oraz żołty na flaki] to jest sama skóra

Awatar użytkownika
CEZAR
Wałkarz
Posty: 85
Lokalizacja: Wodzisław Śląski

Post autor: CEZAR »

roc3s pisze:Jak na pierwszą figurkę, to jest całkiem ok ;) Moja pierwsze całkiem podobnie wyglądała, tylko wtedy nie licząc czarnego podkładu miałem 3 farby. Co do malowania.. można by jeszcze spróbować trochę zmienić kolor tych gatek i ogólnie szmat. Moim zdaniem minusem twojego dobrania kolorów jest to, że skóra w dużym stopniu zlewa się z pozostałymi elementami figurki, przede wszystkim elementami garderoby zombiaka.
Masz foty twoich zombiaków ?

Awatar użytkownika
roc3s
Mudżahedin
Posty: 299
Lokalizacja: Ruda Śląska

Post autor: roc3s »

Oj.. malowałem zombiaków ostatnio z jakieś 4 lata temu. Nawet odkopałem zdjęcie. Co do szmat, to w sumie nie potraktowałem ich jak wieśniaków. zombie właściwie to żywy trup, a kim był trup zanim zginął i został zombie nigdy nie wiadomo ;)

ZDJĘCIE - zostawiam link, żeby nie śmiecić Ci w temacie ;)
Obrazek

daredbrush.com
Maluję na zlecenie LINK !!

Awatar użytkownika
CEZAR
Wałkarz
Posty: 85
Lokalizacja: Wodzisław Śląski

Post autor: CEZAR »

roc3s pisze:Oj.. malowałem zombiaków ostatnio z jakieś 4 lata temu. Nawet odkopałem zdjęcie. Co do szmat, to w sumie nie potraktowałem ich jak wieśniaków. zombie właściwie to żywy trup, a kim był trup zanim zginął i został zombie nigdy nie wiadomo ;)

ZDJĘCIE - zostawiam link, żeby nie śmiecić Ci w temacie ;)
Super pomalowane :)
Jak z widłami i kosami to wieśniacy :)
Jedynie co to flaki w rozkładzie nie powinny być czerwone ale tak to perfecto :)

Awatar użytkownika
Omegon
Mudżahedin
Posty: 300
Lokalizacja: Żnin

Post autor: Omegon »

CEZAR jak na pierwszą figurkę całkiem spoko, jak już pisali poprzednicy, zmieniłbym kolor spodni i trochę spróbował zabrudzić. Btw edytuj posty zamiast pisać dwa z rzędu.

ODPOWIEDZ