Galeria jak każda inna.

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

ODPOWIEDZ
Bolteusz
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 49
Lokalizacja: Białystok

Galeria jak każda inna.

Post autor: Bolteusz »

Witajcie!
Postanowiłem założyć swoją galerię, żeby wrzucać tu swoje figurki. Pewnie nie będę tego robił regularnie, ale kto wie. Postaram się to robić na tyle często, by wrzucać tu wszystkie modele, z których jestem dość zadowolony. Jeśli będzie jakiś odzew, to pewnie będę wrzucał zdjęcia częściej :). I jeszcze pytanko: czy chcielibyście, abym wrzucał niedokończone modele (konwersje) i te, które zrobiłem sam?
Tutaj na początek Night Goblin Shaman,moje zgłoszenie do PMotM LVI:

Obrazek

Obrazek
Hoax pisze:Tak powstałe... coś... wykładam na podstawki, po czym jeszcze posypuję samą wodą, żeby uzyskać efekt skrzących się płatków.

Draco
Chuck Norris
Posty: 652

Post autor: Draco »

Cóż model napewno pomalowany staranie za co duży plus. Mam wrażenie, że za grubo kładziesz farbę, postaraj się ja bardziej rozcieńczać przed malowaniem. Nie rozumiem również idei złotego kaptura :P Popracowałbym również nad cieniowaniem, robisz za mocne kontrasty imo . No i podstawka to jakiś dramat ::P chociaż jakiś drybrush by się na niej przydał . Ale ogólnie model sprawia pozytywne wrażenie ( oprócz kaptura ^^)

Bolteusz
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 49
Lokalizacja: Białystok

Post autor: Bolteusz »

Tutaj dzisiejsze WIPy, akurat miałem czas zdjęcie zrobić :)

Konwertowany Goblin Big Boss na dużym szczurze:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

I kula fanatyka, na razie nie mam pomysłu na kolor szmat na nim :P

Obrazek

I tak przy okazji, podstawka szamana jest zdrybrushowana,może na zdjęciu nie widać.

Edit: Popracowałem nad nimi trochę w fotoszopie, może to coś dało.
Ostatnio zmieniony 20 mar 2015, o 15:36 przez Bolteusz, łącznie zmieniany 1 raz.
Hoax pisze:Tak powstałe... coś... wykładam na podstawki, po czym jeszcze posypuję samą wodą, żeby uzyskać efekt skrzących się płatków.

Durant
Falubaz
Posty: 1228

Post autor: Durant »

Każdy początkujący dostaje za to krytykę więc i ty musisz:

Te zdjęcia są tragiczne, musisz nad tym popracować, wczoraj GW dawało linka do swojego poradnika jak robić zdjęcia.

Zapowiada się fajnie ale chwilowo nic nie da się powiedzieć

Tu masz link
http://www.blacklibrary.com/Home/how-to ... tures.html

Bolteusz
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 49
Lokalizacja: Białystok

Post autor: Bolteusz »

WIP River Trolla do mojej armii OnG. Może jak ładnie wyjdzie, to będzie do następnego PMOTM :D. Na podstawce będzie jeszcze trawka (już kupiłem) i być może trzcina. W tym "zniszczonym" miejscu będzie stopa, więc nie będzie go widać. Niedługo zacznę też malować beastmenów(metalowych :D) zakupiłem już na e-bayu lorda, bestigory i minotaura-doombulla. Niestety zdjęcia robione kalkulatorem, bo aparatu nie było pod ręką. Endżoj:

Przód Rivera:
Obrazek
Tył:
Obrazek

I podstawka:
Obrazek
Hoax pisze:Tak powstałe... coś... wykładam na podstawki, po czym jeszcze posypuję samą wodą, żeby uzyskać efekt skrzących się płatków.

Draco
Chuck Norris
Posty: 652

Post autor: Draco »

Zapowiada się bardzo fajnie, do podstawki mam trochę mieszane uczucia niby okale coś mi się w niej nie zgadza :P obstawiał bym kolor piasku który dla mnie jest zbyt "plażowy" jak na bagienko :P

Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6355

Post autor: Naviedzony »

Zarąbiste to bagno, efekt 3d fascynujący, ale piasek faktycznie powinien być czarny albo przynajmniej dużo ciemniejszy.

Awatar użytkownika
Kacpi 1998
Masakrator
Posty: 2195

Post autor: Kacpi 1998 »

Z tego co widzę to ten troll ma źle przyklejoną głowę bo została ci szpara na szyi, bagno bardzo ładne ale nie zgodę się co do efektu 3d bo poziom bagna przewyższa poziom piasku.

ODPOWIEDZ