Poznański Master 18-19 kwietnia -wyniki góra 1 postu

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Wojtuś
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3830
Lokalizacja: The Gamblers Wrocław

Re: Poznański Master 18-19 kwietnia

Post autor: Wojtuś »

zgøoszenia?
https://idefly.pl - robimy koszulki, bluzy itd dla klubów!

kudłaty
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3552

Post autor: kudłaty »

Hej, jestem na nartach, wrócę w weekend to uzupełnie dane. Noclegi poprawie, ale muszę najpierw sprawdzić czy wszystko aktualne.

Dla osób szukających sobie czegoś. Jest ta sama szkoła z dwoma salami co kiedyś. Będą tacki. adres Krakowska 10.

After Party tradycyjnie w Amore del Tropico na Ratajczaka w bramie (to tam gdzie niemal co roku).

Awatar użytkownika
Leoh
Wodzirej
Posty: 723
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Leoh »

Tacki są nieistotne, istotne natomiast jest aby zamiast górek nie było lasków lub innych zamienników :)

kudłaty
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3552

Post autor: kudłaty »

Leoh pisze:Tacki są nieistotne, istotne natomiast jest aby zamiast górek nie było lasków lub innych zamienników :)
Po to robiliśmy lokale składkowe na makiety by takie rzeczy się nie powtórzyły. Nie będziemy udawać, że nie było tego problemu, ale dokładamy starań by się więcej nie powtórzył.

Awatar użytkownika
Rince
Ciśnieniowiec
Posty: 7202
Lokalizacja: NEMEZIS Warszawa

Post autor: Rince »

kudłaty pisze:Hej, jestem na nartach, wrócę w weekend to uzupełnie dane. Noclegi poprawie, ale muszę najpierw sprawdzić czy wszystko aktualne.

Dla osób szukających sobie czegoś. Jest ta sama szkoła z dwoma salami co kiedyś. Będą tacki. adres Krakowska 10.

After Party tradycyjnie w Amore del Tropico na Ratajczaka w bramie (to tam gdzie niemal co roku).
Fajnie, ze udalo sie z ta szkola w centru, a nie ta "po schodkach" :D
Obrazek
Z życia europejskiego battlowca: "im going to play on UB cause we have a bomb in school, so unexpectedly some free time".

Awatar użytkownika
bigpasiak
Ciśnieniowiec
Posty: 7714
Lokalizacja: Syberia

Post autor: bigpasiak »

kudłaty pisze:
Leoh pisze:Tacki są nieistotne, istotne natomiast jest aby zamiast górek nie było lasków lub innych zamienników :)
Po to robiliśmy lokale składkowe na makiety by takie rzeczy się nie powtórzyły. Nie będziemy udawać, że nie było tego problemu, ale dokładamy starań by się więcej nie powtórzył.
=D>
Bardzo dobre podejście, znacznie lepsze niż strzelić focha i za karę nie robić nic :P
The wood hold peace for thos who desire it, but those who seek battle will find me...
The forest has as many eyes as leaves...

Far over, the misty mountain Cold, to dungeons deep and caverns old.
The pines were roaring, oooooon the hight...
Abandoned

Awatar użytkownika
Klaudel
Falubaz
Posty: 1064
Lokalizacja: Rogaty Szczur

Post autor: Klaudel »

Jest ten master w ogóle? Bo chciałbym wpłacić TBA zł do 13tego i zgarnąć te 2 DP :)
We can't stop here. This is bat country.

kudłaty
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3552

Post autor: kudłaty »

O widzę, że nie zaktualizowałem postu. Dodałem, wracam do domu i dopisze liste hosteli bo znalazłem pare nowych.

kudłaty
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3552

Post autor: kudłaty »

Wrzuciłem liste hosteli. Wrzucałem takie które są nie dalej niż 10 minut z buta zarówno od knajpy jak i od szkoły. Wybierałem również takie by miejsca w pokojach były ekonomiczne. Jak ktoś chce lepszy standard niech da znać na pewno pomożemy mu znaleźć.

Awatar użytkownika
Królik
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3739

Post autor: Królik »

A co z progami? Nie miały być wszystkie co 200 niezależnie od scenariusza?

kudłaty
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3552

Post autor: kudłaty »

Progi są w taki sposób, gdyż dzięki temu we wszystkich scenariuszach nie da się dostać maski przegrywając o mniej niż około 1500pkt. Gdyby podnieść progi w battle line i meeting engagment do maski potrzeba by było aż 600pkt więcej niż w blood and glory i king of the hill. Niskie progi na ETC mają ten cel, by totalnie zawalające się bitwy nie wykręcały zbyt mocno wyników całych meczy, co przy wysokich progach byłoby częstsze.

Awatar użytkownika
Smiechu
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3352
Lokalizacja: Rogaty Szczur (Stare Babice)

Post autor: Smiechu »

kudłaty pisze:
After Party tradycyjnie w Amore del Tropico na Ratajczaka w bramie (to tam gdzie niemal co roku).
Ta informacja zachęca mnie do negocjacji.
Rince, Dymitr i Marycha - powtarzamy?

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

Śmiechu, możesz na mnie liczyć. Ja mam też niedograny mecz w piłkarzyki z QC i Solo
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

Awatar użytkownika
Marys
Masakrator
Posty: 2089
Lokalizacja: Festung Breslau

Post autor: Marys »

Smiechu pisze:
kudłaty pisze:
After Party tradycyjnie w Amore del Tropico na Ratajczaka w bramie (to tam gdzie niemal co roku).
Ta informacja zachęca mnie do negocjacji.
Rince, Dymitr i Marycha - powtarzamy?
Cóż mogę odpowiedzieć innego niż: TAK!!!
Jankiel pisze: Allstars w ch... Cały jeden reprezentant, który nie umie zmierzyć 12" od bsb, specjalista od rzucania kostkami i kręcenia o tym filmów, człowiek, który próbował się wcisnąć do repy grając każdą armią po kolei (ale wszystkimi obsysał), kolejny, który cały rok nie grał i ostatni, który zamiast ćwiczyć skilla, to podbudowuje ego politykowaniem na LL. Nie da się wygrać.

Awatar użytkownika
Rince
Ciśnieniowiec
Posty: 7202
Lokalizacja: NEMEZIS Warszawa

Post autor: Rince »

Marys pisze:
Smiechu pisze:
kudłaty pisze:
After Party tradycyjnie w Amore del Tropico na Ratajczaka w bramie (to tam gdzie niemal co roku).
Ta informacja zachęca mnie do negocjacji.
Rince, Dymitr i Marycha - powtarzamy?
Cóż mogę odpowiedzieć innego niż: TAK!!!
Count me in, Smiechu :D
Obrazek
Z życia europejskiego battlowca: "im going to play on UB cause we have a bomb in school, so unexpectedly some free time".

Awatar użytkownika
Młody
Niszczyciel Światów
Posty: 4074
Lokalizacja: SNOT- Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Młody »

Haha, musze to znowu zobaczyć :D
Pozdro
Młody

Snot Fanpage

Awatar użytkownika
Wojtuś
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3830
Lokalizacja: The Gamblers Wrocław

Post autor: Wojtuś »

A co oni wymyślili?
https://idefly.pl - robimy koszulki, bluzy itd dla klubów!

Awatar użytkownika
Smiechu
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3352
Lokalizacja: Rogaty Szczur (Stare Babice)

Post autor: Smiechu »

Niestety muszę was zawieść. Żałuję i to w ch...
Święta Prawosławne nie pozwolą mi na dotarcie.

Młody na pewno zobaczysz to tylko beze mnie.
Ja w następnym roku po wielkiej przerwie na bank upodle sie wraz z tymi 3.
Mam tylko nadzieje że chopy podtrzymaja tradycje Poznańskiej mordowni.

Awatar użytkownika
Lidder
Niszczyciel Światów
Posty: 4679
Kontakt:

Post autor: Lidder »

To ja o mniej poważnych sprawach. Możesz poprawić progi punktowe? :D

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

Weź nie spamuj Lidder. Nie widzisz, że to temat o męskiej przyjaźni wzmocnionej odrobiną ożywczej substancji?
Obrazek

ODPOWIEDZ