Play Mini Of The Month LVII

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Play Mini Of The Month LVII

Post autor: Rasti »

Witam wszystkich w kolejnej edycji :)

Dalej ciągniemy motyw z poprzedniej edycji. 8)
Będą 2 tematy, a dokładniej rzecz biorąc to tematem będzie freestyle - każdy może wziąć udział z tym co tam pomalował, jednak będzie taki mini-temat, przy którym jeśli uczestnik wypełni warunki dostanie 3 dodatkowe punkty ;)

Mini-tematem tej edycji jest:
Jest wiosna, są kwiatki

czyli wszelki element botaniczny mile widziany, jakiś freehand, czy nawet kwiatek na podstawce :)

Uściślając:
Możecie wziąć udział wszystkim co zmalujecie w tym okresie(oczywiście zgodnie z ideą konkursu - malujemy dla siebie, nie komercyjnie), jednak jeśli spełnicie "zadanie poboczne" to dostaniecie na starcie 3 głosy ;)

Termin zgłaszania prac: 30.04.15 godzina 23:59

Dla przypomnienia zasady konkursu:
-Każdy uczestnik może zgłosić dowolną ilość prac.
-Prace muszą być wykonane własnoręcznie (w sensie malowania).
-Klasycznie muszą być to modele do armii uczestnika, nie mogą być to modele malowane na zamówienie lub z przeznaczeniem na sprzedaż.
-Jak sugeruje nazwa konkursu prace muszę być wykonane w danym(bieżącym) miesiącu. Mogą być zaczęte wcześniej, aczkolwiek musi być w nie włożona praca w owym miesiącu.
-nie naginamy zasad, nie kombinujemy, bo ja się cackać nie będę

Uwaga, teraz obowiązuje ograniczenie wielkości zgłaszanych prac. Zdjęcie konkursowe nie może mieć więcej niż 800x900 pixeli(szerokość x wysokość).

Jak zgłaszamy prace:
Aby zgłosić pracę trzeba najpierw ja umieścić w swoim temacie galerii, lub stworzyć nowy temat. Musi być w poście jasno zaznaczone, co jest na konkurs, oraz określone, które zdjęcie jest konkursowym - zdjęcie do głosowania może być tylko jedno!
Następnie należy wysłać do mnie PM'kę na tym forum jako zgłoszenie. Wystarczy podać link do tematu z modelem.
Prace niezgłoszone nie będą brane pod uwagę [-X
W temacie PMki musi być uwzględniona nazwa i edycja konkursu(tzn. "PMotM LVI" wystarczy).

Pozdrawiam ;)

Awatar użytkownika
Mapet
Falubaz
Posty: 1177
Lokalizacja: Lidzbark Warmiński/SNOT Gdynia

Post autor: Mapet »

Noto nie ma się co po świętach lenić tylko trzeba masować temat :)

Awatar użytkownika
Mapet
Falubaz
Posty: 1177
Lokalizacja: Lidzbark Warmiński/SNOT Gdynia

Post autor: Mapet »

te 16 dni to trochę krótko było ;)
Rasti ile masz zgłoszeń? Bo nie wiem czy cisnąć dzisiaj do nocy, czy może warto rozważyć dłuższy termin składania zgłoszeń :D

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

O, czekaj, bo to do dzisiaj. A mam chyba... 0 zgłoszeń? No to może faktycznie do końca miesiąca. A ciśnie ktoś coś w ogóle poza Mapetem?

Awatar użytkownika
Kacpi 1998
Masakrator
Posty: 2195

Post autor: Kacpi 1998 »

ja na pewno coś dam ale nikt mnie nie lubi i znowu nikt na mnie nie zagłosuje :P

Awatar użytkownika
Mirabelka
Mudżahedin
Posty: 260

Post autor: Mirabelka »

Zaspałam, przegapiłam temat i ogólnie kaplica :)

Od poniedziałku bym zaczęła więc do końca miesiąca może się wyrobie :P A jak nie to męża poproszę aby on coś zmalował.

Awatar użytkownika
Nebiros
Mudżahedin
Posty: 230

Post autor: Nebiros »

Ja w sumie coś tam zmalowałem ale wstrzymam się do końca miesiąca ^^

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

Dobra, bo dostałem jedna pracę, więc przesuwamy termin do końca miesiąca, ale oczekuje prac! :wink:

Awatar użytkownika
Nokimam
Falubaz
Posty: 1247
Lokalizacja: Londyn

Post autor: Nokimam »

No i co, tylko ja sie zgłosiłem? :/
Pan Mamikon

Awatar użytkownika
Corunn
Chuck Norris
Posty: 547
Lokalizacja: W-wa

Post autor: Corunn »

Nie. Czego oczekujesz, jest majówka :D PMOTM może jeszcze poczekać :)
...But I, being poor, have only my dreams;
I have spread my dreams under your feet;
Tread softly because you tread on my dreams.

Awatar użytkownika
Kacpi 1998
Masakrator
Posty: 2195

Post autor: Kacpi 1998 »

Majówka nie ma tu nic do rzeczy, opóźnienie 2-5 dni u Rastiego to norma :mrgreen:

Awatar użytkownika
Mirabelka
Mudżahedin
Posty: 260

Post autor: Mirabelka »

Ja niestety przez majówkę poległam z PMOTM :( Zobaczyłam temat na kilka dni przed końcem miesiąca a przygotowania do działkowania zaczęły się w tym samym czasie i niestety malowanie musiało odejść na 2gi plan. Mąż za to zmalował oddzialik, który docelowo miał iść na konkurs ale jednak kolorystyka mu się odwidziała i te figurki idą na sprzedaż także na PMTOM się nie łapią.

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

Pamiętałem, że tak niefortunnie ustawiłem koniec edycji, gdyż jestem n wyjeździe i nie mam dostępu do kompa. Ale spokojnie juz wracam.

Awatar użytkownika
Mapet
Falubaz
Posty: 1177
Lokalizacja: Lidzbark Warmiński/SNOT Gdynia

Post autor: Mapet »

Rasti pisze:Pamiętałem, że tak niefortunnie ustawiłem koniec edycji, gdyż jestem n wyjeździe i nie mam dostępu do kompa. Ale spokojnie juz wracam.
czyli "zrobię głosowanie jak wytrzeźwieję ;)"

ODPOWIEDZ