Musztardowa Galeria [Ebay]

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Kacpi 1998
Masakrator
Posty: 2195

Re: Musztardowa Galeria [Ebay]

Post autor: Kacpi 1998 »

Ogólnie to bardo dobre figsy ale patrząc na inne twoje prace to takie średnie :) Zdjęcia są dobre i widać jakieś drobne niedoróbki, włoski, nadlewki, zdarte ranty podstawek, mało finezyjnie przyklejona trawa u orka, goblin jest przyklejony do grzyba jakby zaraz miał się przewrócić do tyłu. Może się czepiam ale przy tak dobrym malowaniu takie duperelki przeszkadzją a nie wymgają skila tylko troche więcej czasu :wink:

Awatar użytkownika
Majones
Chuck Norris
Posty: 480

Post autor: Majones »

chyba muszę się z Tobą zgodzić nadlewki to moja wielka zmora, kiedyś w ogóle nie usuwałem teraz staram się jak mogę ale co wydaje mi się, że usunę to po spodkładowaniu okazuje się, ze jednak nie :/, włoski to chyba kurz na orku lol :P powinienem go zdmuchnąć przed fotą, chyba zrobię mu nowe przed ebayem w takim razie. Co do rantów podstawek to kurcze chyba światło się jakoś ch**wo odbija bo na żywo nie mogę się dopatrzeć tego właśnie co faktycznie wychodzi na zdjęciu, raz nawet specjalnie przed fota doszpachlowałem podstawkę czarną farbą i wyszło to samo, cóz, trzeba będzie photoshopować. Teraz trawka, znowu racja czy jest może jakiś super sposób na przyklejanie trawki żeby włoski stały czy tylko tufty tak działają? grzyb to już czepianie :P a tak serio to o to właśnie chodzi, żeby ktoś mi wytknął błędy i dzięki temu będę wiedział na przyszłość na co zwrócić uwagę, do czego się bardziej przyłożyć, także dziękuję za to bardzo. p0zdr0

Awatar użytkownika
Kacpi 1998
Masakrator
Posty: 2195

Post autor: Kacpi 1998 »

są metody z wykorzystaniem jakiś dziwnych przyrządów i elektrostatyki ale ja wolę tufty :P

Awatar użytkownika
Majones
Chuck Norris
Posty: 480

Post autor: Majones »

Jako, że się trochę obijam zaprezentuję wam coś co pomalowałem już dawno i nawet udało się sprzedać na ebayu ale nie miałem jeszcze okazji pokazać tutaj:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Zwracam się też z zapytaniem, które fotki lepsze (te robił mój ziomek, który zajmuje się wystawianiem moich "dzieł", a poprzednie robiłem robiłem sam).
Zapraszam do komentowania i krytyki (choć pana już nie poprawię bo wygrzewa się gdzieś na słonecznym zachodzie).

ODPOWIEDZ