Kto na prezydenta??

Dyskusje na dowolne tematy, niekoniecznie związane z tematyką forum. To tutaj można poćwiczyć prawy shiftowy.

Moderatorzy: Heretic, Grolshek, Albo_Albo

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
loko
Masakrator
Posty: 2645
Lokalizacja: wrocław

Re: Kto na prezydenta??

Post autor: loko »

Pan Lech zwany bolkiem powiedział by że to trwa bo: głosy trzeba policzyć mądrze, rozważnie i mądrze. a niektórym się wydaję że dodawanie jest łatwe, owszem jest łatwe, tylko że trzeba wiedzieć które głosy dodawać a które nie, a nawet odjąć głos ujemny trzeba umieć mądrze i rozważnie.
PKW nie rozpieszcza nas, oj nie.
kupię bretke,orki, leśne elfy i wampiry. http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=55&t=52293

Awatar użytkownika
Jarlaxle
Kretozord
Posty: 1651
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Jarlaxle »

Tak nie pisząc w temacie wyborów, sory za spam :mrgreen: W necie można było znaleźć informacje, że dzisiaj Krakowska jest smaczniejsza od Myśliwskiej.

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9482
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

No tego chyba nie sfałszują!
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Xet
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3087
Lokalizacja: Rumia

Post autor: Xet »

PIS wygrało

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9482
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Duda wygrał :) PiS nie miałoby szans :D
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Vlad
Wałkarz
Posty: 76
Lokalizacja: Mikołów

Post autor: Vlad »

wybory, wybory... Smoleńsk ku*wa!

Awatar użytkownika
Jarlaxle
Kretozord
Posty: 1651
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Jarlaxle »

Pierwszy bastion obalony 8) Marsz na Sejm! Dzisiaj Duda, jutro Kukiz!

Awatar użytkownika
Aldean
Kretozord
Posty: 1993

Post autor: Aldean »

-Qc- pisze:Duda wygrał :) PiS nie miałoby szans :D
dobrze powiedziane.
gratulowac elektowi;]
"Our weapons cut through them like blade through air!"

"Double or nothing, aim for his cock"

Awatar użytkownika
Vlad
Wałkarz
Posty: 76
Lokalizacja: Mikołów

Post autor: Vlad »

Prawicy? Jedyną prawicą w Polsce jest KORWiN ;)

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9482
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

TytusRomekIAtomek pisze:Populista Kukiz oddaje Polskę w ręce prawicy
We wrześniu koalicja PiS Kukiz :mrgreen:
Nie rob mi nadziei chłopie :) a PiS to lewica :)
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Barbarossa
Mniejsze zło
Posty: 5612

Post autor: Barbarossa »

Łączę się ze wszystkimi innymi wyborcami Komorowskiego w bulu i nadzieji!

A dodatkowo muszę niestety zauważyć, że Duda nie tylko wygrał, ale wygłosił świetnego spicza, podczas gdy Bronek zaczął nudnie a skończył na jakimś powstrzymywaniu nienawiści.

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

Myślę, że wiele większego obciachu niż Komorowski Duda nie zrobi. Oby tylko odciął się od Terlikowskich, Kolonków, Pawłowiczów i Macierewiczów, może będzie dobrym prezydentem.
Obrazek

Awatar użytkownika
Kosa
Pan Spamu
Posty: 8709
Lokalizacja: krk czyli Ulthuan

Post autor: Kosa »

Barbarossa pisze:
podczas gdy Bronek zaczął nudnie a skończył na jakimś powstrzymywaniu nienawiści.
no właśnie, o co mu chodziło? Nadal straszy PiSem? ;)
"Człowiek jest czemś, co pokonanem być winno"
F.N.

Moja Galeria Pomalowanych Ludków

Awatar użytkownika
Murmandamus
Niszczyciel Światów
Posty: 4837
Lokalizacja: Radom

Post autor: Murmandamus »

No cóż to chyba przesądzone bo różnica za duża by błąd statystyczny mógł to zniwelować. Szkoda bo tradycyjnie wyborcy Pisu ruszają dupska do wyborów a Po odpuszczają pewnie z przekonania że i tak ich wystarczy. Ale co zrobić . Daję Dudzie kredyt zaufania ,którego nie miał u mnie Lech K. Też ciekawi mnie czy go straci.

P.S Dla Jarosława te wybory oczywiście nie będą sfałszowane co też stawia go w świetle skoro mimo wszystko rząd jednak nie jest reżimem i nie fałszuje jak to pan Prezes miał w zwyczaju twierdzić.
zapraszam na Polskie Forum Kings of War

https://kow.fora.pl/

Awatar użytkownika
Yudokuno
Kotu
Posty: 3023
Lokalizacja: HLOS

Post autor: Yudokuno »

...a ja muszę się napić, żeby mi się Macierewicz jako szef BBN nie przyśnił...
lohost pisze:wspolczuje komus kto byl moderatorem gdy ja sie podobnie zachowywalem. od czytania tego szajsu mozg sie lasuje.
...mój bohater :D

Awatar użytkownika
loko
Masakrator
Posty: 2645
Lokalizacja: wrocław

Post autor: loko »

jeszcze nigdy tak smutnych dziennikarzy tvp jak dziś nie widziałem. Pani Tadli aż słowa grzęzną w gardle. do studia zaproszono panów Hołdysa, Poniedziałka, Maleńczuka oraz Legierskiego czyli prawdziwy przekrój naszego społeczeństwa. chciałem posłuchać co powie Maleńczuk ale Hołdys tak odpłynął że ani ja ani On nie wiemy o czym tak na prawdę mówił. uciekłem od tv..
kupię bretke,orki, leśne elfy i wampiry. http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=55&t=52293

Awatar użytkownika
Klafuti
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3445
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Klafuti »

Duda wygrał! Nastają rządy Inkwizycji!
https://www.youtube.com/watch?v=dL3IxE-3jFQ
Piosenka z tej okazji.

EDIT:
A w zasadzie to Goge Vandire'a

Króluje Chaos!
Obrazek
"Głos opinii publicznej nie jest substytutem myślenia."
~Warren E. Buffett

Awatar użytkownika
Zaleś
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 116

Post autor: Zaleś »

:twisted: :twisted: :twisted: Zwróciliście uwagę jak przed ogłoszeniem wyników w TVN Pochanke powiedziała "Zobaczmy wyrok" a , po chwili poprawiła się ?

Majestic
Falubaz
Posty: 1264

Post autor: Majestic »

Ale że Andrzej nie podziękował prezesowi? :cry:
kubencjusz pisze:Młody. Było powiedziane czwartek. Spójrz na kalendarz. Spójrz na ten post. Spójrz jeszcze raz na kalendarz. Dziś nie jest czwartek. Siedzę na koniu. :mrgreen:

Awatar użytkownika
Kosa
Pan Spamu
Posty: 8709
Lokalizacja: krk czyli Ulthuan

Post autor: Kosa »

Już nie wypada raczej z racji "neutralności" przynajmniej tak mi się zdaje (może to dobry sygnał na te obawy przed preziem :D
"Człowiek jest czemś, co pokonanem być winno"
F.N.

Moja Galeria Pomalowanych Ludków

ODPOWIEDZ