Dlaczego nie będę grał w Kings of War

Wszystko to, co nie pasuje nigdzie indziej.

Moderatorzy: Fluffy, JarekK

Zablokowany
Awatar użytkownika
dzikki
Kretozord
Posty: 1727

Re: Dlaczego nie będę grał w Kings of War

Post autor: dzikki »

Spoko Martin - dokonań Warlorda mogę bronić na gołe klaty ;] ... poza żywicznymi modelami czołgów (a i to nie każdym).

Co do Mantica to właśnie zerknąłem na Beastsofwar. Ooo nowi, brzydsi Blood Knights ;]
Obrazek
""A Dwarf is'n short, he is concentrated in every aspect" !"

Awatar użytkownika
Embir
Oszukista
Posty: 791
Lokalizacja: Pruszków

Post autor: Embir »

heimdall89 pisze: Drugim powodem dlaczego nie zamierzam grać jest kolega Embir, który swoim zachowaniem totalnie obrzydził mi choćby spróbowanie gry w KoW. Nachalne promowanie KoW w tematach nie do tego przeznaczonych spowodowało że nie zamierzam nawet próbować grać. Do tego ciągłe kłótnie, ciśnięcie po GW, po tym jak edycja 8 czy AoS są głupie i słabe dolało oliwy do ognia. Do tego dochodzi kwestia iż jak się okazało facet (chłopiec?) nie gra sam w WH od dawna (a bierze udział w dyskusji jakby wczoraj skończył kolejną bitwę), a także sprawa nie odpowiadania na pytania dlaczego, skoro KoW mu się tak strasznie podoba, nie napisał nawet jednego słowa w temacie poświęconym jego super grze, skoro temat istniał od stycznia (pierwszy post napisał w lipcu, prawdopodobnie tylko dlatego że napisałem właśnie to pytanie.
Cóż, ja dodam tylko tyle, że ten post został zgłoszony do moderatora. Tylu bzdur, kłamstw i przekręceń dawno nie widziałem w jednym poście. O ile nie mam ochoty odpisywać Heimdall'owi 89, bo to najprawdopodobniej troll, o tyle muszę wyprostować kłamstwa , które tu powypisywał:
heimdall89 pisze: Nachalne promowanie KoW w tematach nie do tego przeznaczonych
Jedyny temat w jakim wspominałem KoW-a to ten o 9 edycji. Ponieważ wiadomo było już wtedy, że 9 edycji nie będzie cała dyskusja, za zgodą moderatora, zamieniła się w rozmowę na temat dostępnych na rynku systemów, które mogą być następcą WFB, stąd moje posty na temat KoW. W żadnym innym wątku w Dyskusji ogólnej o KoW-ie nie wspominałem.
heimdall89 pisze: Do tego ciągłe kłótnie, ciśnięcie po GW, po tym jak edycja 8 czy AoS są głupie i słabe
Kolejne kłamstwo. Nigdy nie powiedziałem, że 8 edycja WFB to słaby system, wręcz przeciwnie - to moim zdaniem najlepsza edycja tej gry, co nie oznacza, że nie pozbawiona wad. Poza tym kłótnie mogą być tylko w głowie Heimdall'a89, który skutecznie prowokuje innych użytkowników tego forum. Wystarczy spojrzeć na temat poświęcony KoW i posty jakie tam wypisuje.

Bearded Unclean 'Un pisze: No sorry, ale jakoś nie widzę siebie umawiającego sie na grę z Embirem, mimo ze do Pruszkowa mam rzut beretem.
Z wzajemnością. Przy okazji, nie strój się w szaty obiektywnego obserwatora, z tego co wiem jesteś związany z Galaktyką Gier, która sprzedaje produkty GW.
http://manticblog.com/
KINGS OF WAR FULL BETA ARMY LISTS AND MAGIC ITEMS LIST: https://docs.google.com/spreadsheets/d/ ... /htmlview#
KINGS OF WAR ARMY BUILDER BETA: http://kow2.easyarmy.com/

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9482
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Embir pisz więcej bo już ludzie zaczynali o KoW myslec a Ty im te durnoty wybijasz z głowy

Embir 007, licencja na zabijania zainteresowania jakims systemem. Najprawdopodobniej agent na służbie Ich Gwnianej Wysokości.
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Embir
Oszukista
Posty: 791
Lokalizacja: Pruszków

Post autor: Embir »

-Qc- pisze:Embir pisz więcej bo już ludzie zaczynali o KoW myslec a Ty im te durnoty wybijasz z głowy

Embir 007, licencja na zabijania zainteresowania jakims systemem. Najprawdopodobniej agent na służbie Ich Gwnianej Wysokości.
Jeśli mam zabijać zainteresowanie KoW-em u takich heimdallów albo Qc-ów to bardzo dobrze. Tylko z korzyścią dla środowiska. :D
http://manticblog.com/
KINGS OF WAR FULL BETA ARMY LISTS AND MAGIC ITEMS LIST: https://docs.google.com/spreadsheets/d/ ... /htmlview#
KINGS OF WAR ARMY BUILDER BETA: http://kow2.easyarmy.com/

heimdall89
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 176

Post autor: heimdall89 »

Napisałem jedynie jakieś 3 posty, z czego 2 dotyczyły pytania - dlaczego nie wypuszczono pełnych zasad jak wspominiales a tylko część. Ostatni post to wysmianie tej całej klamliwej szopki. Tego idioty Ci nie podaruje, mam dość tego ublizania z twojej strony wszystkim co mają odmienne zdanie.

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9482
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

No świetny pomysł chłopie - zabijasz zainteresowanie systemem u człowieka, który w ramach klubu mógłby organizować turnieje 1 dniowe i dwudniowe od 10 do 80 osób, bo mamy do tego baze stołów, terenów i ludzi - przez co jako klub organizujemy juz turnieje wszystkich rang w WFB, Hobbita, x winga czy WH40k, a bedziemy pewnie tez w warmaszynę, bolta czy ogniem i mieczem

Ale masz racje - lepiej dla srodowiska że nie będę grał ja i zaden z moich kolegów :D

Pozdro pocwicz man, bo na razie jestes jak Macierewicz KoWu
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
debelial
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3784
Lokalizacja: 8B/Bielsko-Biała
Kontakt:

Post autor: debelial »

Niestety Embir muszę się zgodzić z kolegami. Dla dobra KoW lepiej żebyś się nie wypowiadał w tych tematach za wiele bo wkrótce nie będzie nikogo zainteresowanego KOW - zapewne będzie to dobre dla środowiska?

Awatar użytkownika
Embir
Oszukista
Posty: 791
Lokalizacja: Pruszków

Post autor: Embir »

-Qc- pisze:No świetny pomysł chłopie - zabijasz zainteresowanie systemem u człowieka, który w ramach klubu mógłby organizować turnieje 1 dniowe i dwudniowe od 10 do 80 osób, bo mamy do tego baze stołów, terenów i ludzi - przez co jako klub organizujemy juz turnieje wszystkich rang w WFB, Hobbita, x winga czy WH40k, a bedziemy pewnie tez w warmaszynę, bolta czy ogniem i mieczem

Ale masz racje - lepiej dla srodowiska że nie będę grał ja i zaden z moich kolegów :D
Jaka skromność - powiedz mi jeszcze więcej słodkich słówek jakim to wspaniałym animatorem środowiska bitewnego jesteś. Bo niestety na forum to wychodzisz tylko na pospolitego trolla, czego dowodem ten i ostatni post w ogóle nie związane z tematem wątku a jedynie zawierające ataki pod moim adresem.
http://manticblog.com/
KINGS OF WAR FULL BETA ARMY LISTS AND MAGIC ITEMS LIST: https://docs.google.com/spreadsheets/d/ ... /htmlview#
KINGS OF WAR ARMY BUILDER BETA: http://kow2.easyarmy.com/

heimdall89
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 176

Post autor: heimdall89 »

-Qc- pisze:No świetny pomysł chłopie - zabijasz zainteresowanie systemem u człowieka, który w ramach klubu mógłby organizować turnieje 1 dniowe i dwudniowe od 10 do 80 osób, bo mamy do tego baze stołów, terenów i ludzi - przez co jako klub organizujemy juz turnieje wszystkich rang w WFB, Hobbita, x winga czy WH40k, a bedziemy pewnie tez w warmaszynę, bolta czy ogniem i mieczem

Ale masz racje - lepiej dla srodowiska że nie będę grał ja i zaden z moich kolegów :D

Pozdro pocwicz man, bo na razie jestes jak Macierewicz KoWu
Embira to nie interesuje. On i tak gra tylko że swoimi wymyślonymi przyjaciółmi. Nawet w turnieju z nimi wygrał. Sędzia przyznał mu największą liczbę punktów za wygląd i kompozycje armii. Embir grał armia złożona z kamieni i patyczków a przeciwnicy figurkami od Mantica.

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9482
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Jestem tylko trybikiem w maszynie - ale Ci nie musze niczego udowadniać man - po prostu stwierdzam, że cokolwiek probujesz zrobić, to wychodzi Ci przeciwskutecznie. :)

Obrazek

I zwroc uwage, że gsyby nie Twoje spamy to Jacek - czlowiek w przeciwienstwie do mnie mega powazny - nie zakladalby osobnego tematu. Rozkmiń to sobie
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Loremaster
Oszukista
Posty: 826

Post autor: Loremaster »

Embir - Troll
- nie gra ale hejtuje
- promuje ale skutecznie odstrasza

Awatar użytkownika
Embir
Oszukista
Posty: 791
Lokalizacja: Pruszków

Post autor: Embir »

-Qc- pisze:po prostu stwierdzam, że cokolwiek probujesz zrobić, to wychodzi Ci przeciwskutecznie. :)
Och bez wątpienia, czego dowodem jest larum jakie podniosło parę osób z Tobą na czele w temacie hejtującym KoW-a, w dziale ogólnym WFB. Ciekawe to zresztą, bo ani to nie było moją intencją, ani w żadnym innym temacie nie pisałem o KoW, poza jednym o 9 edycji, gdzie moderator na to zezwolił. Ale żyj w swoim świecie chłopaku, jak rozumiem AoS okazał się takim badziewiem, że zamiast w niego grać wolisz pisać pozbawione ładu i składu posty na forum, bo lepsze to, niż gra w to coś? :D
Powiedz mi tylko czy linia partyjna GW-nianego leminga, takiego jak Ty, zakłada w ogóle inne systemy, czy też do śmierci będziesz musiał sobie, dzieciom, żonie i współgrającym wbijać do głów, że AoS jest super fajne? :D
http://manticblog.com/
KINGS OF WAR FULL BETA ARMY LISTS AND MAGIC ITEMS LIST: https://docs.google.com/spreadsheets/d/ ... /htmlview#
KINGS OF WAR ARMY BUILDER BETA: http://kow2.easyarmy.com/

Galzag
Mudżahedin
Posty: 243

Post autor: Galzag »

Przecież temat powstał tylko po to, żeby trollować krytykę AoS, więc trolling leży u samej podstawy.
Cóż, ja dodam tylko tyle, że ten post został zgłoszony do moderatora.
Bardzo dobrze.

Myślę, że jeśli zwolennicy AoS nie zaprzestaną spamu, to trzeba będzie solidniej przycisnąć po władzach forumowych, żeby zrobili oddzielny dział... albo chociaż pozamykali wątki, które są kompletnie bez sensu.

Awatar użytkownika
JaceK
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3675
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: JaceK »

Galzag pisze:...trzeba będzie solidniej przycisnąć po władzach forumowych...
Teraz już naprawdę się boję.



A tak poważnie - możecie się wszyscy wyluzować. Fluffy już przecież ogłosił powstanie nowego forum AoS.
Buziaczki! :P 8) 8) 8)
Bearded Unclean 'Un pisze:Fuck, będe miał na pieńku z Drobnymi Wałeczkami :)
Obrazek

Kal_Torak
Masakrator
Posty: 2828

Post autor: Kal_Torak »

No tak nie ma to jak temat, mający na celu zwabienia tu Embira, aby kilku użytkowników mogło sobie potrollować i poflejmować.
Zaraz powstanie kolejny temat pt. "Dlaczego nie będę grał z Embirem".
Dobrze, że żadnemu z Południowców nie przyszedł absurdalny pomysł do głowy, aby tworzyć tematów w stylu: "Dlaczego nie będę grał w AoS" albo "[KoW +++] Pozytywny wątek o Kings of War".
Z drugiej strony Północ rzeczywiście czuje jakąś presję i stara się podjąć działania zaczepne - szkoda tylko, że w słabym stylu.
Tak jak napisał Galzag ten temat powstał tylko jako jawna i świadoma prowokacja i trolling.
Proszę moderatorów o temat o wrzucenie tego tematu do działu np. "Ploty i młoty" lub innego, w którym można swobodnie poflejmować.
Nie mam nic przeciwko, aby poflejmować no ale jakiś porządek powinien być, zwłaszcza po niezrozumiałych zamknięciach wątków, w których można było wypowiadać się nagatywnie, jak i pozytywnie na temat ostatnich działań GW, AoS i alternatywach do WFB. Wystarczyło przenieść wątki do odpowiedniego działu. Tak rozlały się spamerskie tematy z wykastrowaną krytyką.
Ostatnio zmieniony 13 lip 2015, o 13:41 przez Kal_Torak, łącznie zmieniany 1 raz.

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9482
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Gracze KoW jadą na oparach sławy Age of Sigmar, bo bez AoS nigdy bymnie usłyszał o KoW - takie fakty

O Embirze też bym zresztą nie usłyszał, więc to kolejny kryptoGWej

Wiadomo ze to temat pod trolling :)
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

heimdall89
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 176

Post autor: heimdall89 »

Galzag pisze:Przecież temat powstał tylko po to, żeby trollować krytykę AoS, więc trolling leży u samej podstawy.
Cóż, ja dodam tylko tyle, że ten post został zgłoszony do moderatora.
Bardzo dobrze.

Myślę, że jeśli zwolennicy AoS nie zaprzestaną spamu, to trzeba będzie solidniej przycisnąć po władzach forumowych, żeby zrobili oddzielny dział... albo chociaż pozamykali wątki, które są kompletnie bez sensu.
Taki sam spam jak ogolnie na forum. Potrzebny był temat do ogólnych wrażeń, inny do malowania, jeszcze inny ktoś stworzył o samej promocji systemu, inny o balansie itd. Gdyby wszystkie miały być w 1 temacie to nastąpił by chaos(nie ten od WH tylko prawdziwy). I jestem w stanie Ci zapewnić że powstanie wiele innych tematów. Bo gdzies trzeba pisać o nowych jednostkach, fluffie, nacjach, ew. Turniejach czy spotkaniach itd. Dlatego uważam że stworzenie osobnego działu byłoby super. Pomiędzy WHFB a Inne systemy

Awatar użytkownika
JaceK
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3675
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: JaceK »

Kal_Torak pisze:Nie ma to jak temat, mający na celu zwabienia tu Embira
Dzięki - mam doskonały podpis.
Bearded Unclean 'Un pisze:Fuck, będe miał na pieńku z Drobnymi Wałeczkami :)
Obrazek

Awatar użytkownika
zaf
Masakrator
Posty: 2653
Lokalizacja: bedzin/k-ce

Post autor: zaf »

heimdall89 pisze:
ew. Turniejach
Na ile pkt\w\4+? Druzynowka?
To byłby lokal master?
I które przedszkole/knajpa z wodka

:mrgreen:

Post ten powstał dla trollingu autor nie miał nic wspoln go z Embirem ani Aosem a tym bardziej z KoW
Ostatnio zmieniony 13 lip 2015, o 13:57 przez zaf, łącznie zmieniany 1 raz.

heimdall89
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 176

Post autor: heimdall89 »

zaf pisze:
heimdall89 pisze:
ew. Turniejach
Na ile pkt\w\4+? Druzynowka?
To byłby lokal master?
I które przedszkole/knajpa z wodka

:mrgreen:
Słyszałem że pierwszy u Ciebie. Tam wodka zawsze się znajdzie :)

Przecież nikt nie się czy GW nie wyda za jakiś czas zasad turniejowych... Ta gra ma parę dni..

Zablokowany