Hall of Fame vs Hall of Shame

Wood Elves

Moderator: Gremlin

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8782
Lokalizacja: Kraków

Re: Hall of Fame vs Hall of Shame

Post autor: Laik »

Dydu pisze:
sorinmarkov pisze:Piątka wardancerów wpada w dzwonek, myślę, zabójczy na szarego i po grze. Rzucam, trafiam, rzuty na zranienie... sześć szóstek! :twisted: Szary pocięty w plasterki. Rzut na ward - 5,5,4,6,5,5...
killingblow nie działa na szaraka na dzwonku.
odkryłeś amerykę - przy takich rzutach nic nie działa :P
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

Awatar użytkownika
Luc
Kretozord
Posty: 1569
Lokalizacja: z pokoju obok

Post autor: Luc »

Od jakiegoś czasu grywam na smoczurze.

Elfiątko na gadzie zaczyna kręcić mi niesamowite akcje :) (3+/4++)
Ostatni lokal, 2x gram z WOCHEM

1 gra, wbijam się z szarży w BSB na demonicu (1+/3++), wypijam potka, wbitka, 5 ataków z góry, 5 ataków z dołu....kolega nie odmachnął. Overun w Crushery i dostaję na plecy Lorda na dysku (1+/3++)....4 ataki z góry, 5 ataków z dołu, coś mi odmachnął....z 5 ran wbił w górę,rzucam wardy 4,4,5,6,1 i w drugiej turze Lorda trza było zeskrobywać z asfaltu :twisted: ...smok spadł od pogoni! Diabła, który wbił się by ratować punkty...pomimo straconego smoka, wyczyszczony stół z Wochem brzmi dumnie :)

2 gra, wbijam się w Lorda dyskowca z Hellfire sword (1+/4++) (bo mogę! a co! :twisted: ), 5 ataków góra...smok tylko spojrzał z pogardą na świerwo pod nogami, drugi lord dyskowiec (1+/3++ korona) stojący obok postanowił uciec od niezdanej paniki :mrgreen:
Ogarnął się turę później, ale od czego ma się "Hail of Tomorrow!", 3 rany wbite, 3 savy niezdane, 3 wardy (1,1,1) ... ciao! \:D/

A niby te elfy takie słabe i bić się nie potrafią, ale narazie mojego Smoczurrrra jeszcze nikt w pojedynku nie położył ;)
Zwyciężaj bez przechwalania się, przegrywaj bez biadolenia, a inni wkrótce zaczną cię szanować - Napoleon Hill
kudłaty pisze:80+ siekier dwuręcznych to odkryta opcja ofensywna.

Awatar użytkownika
sorinmarkov
Chuck Norris
Posty: 525

Post autor: sorinmarkov »

U nas gramy, że KB działa na każdą postać, niezależnie od mounta ;p

Strasznego pecha mieli Ci Chaośniacy. Mi smok i lord spadli po wycięciu klocka Slayerów. Wszystkie rany nabite z tego ich Final Fatality...
Kupię:
Thunder Canon
Giant
4x Sabertusk

Awatar użytkownika
sorinmarkov
Chuck Norris
Posty: 525

Post autor: sorinmarkov »

Shadowdancer/Glittering Scales vs Ancient Stegadon:

Szarża tancerza w dinozaura, który sadowił się nabić na rogi treemana okładającego gałęziami kloc saurusów. Myślę, na stubbornie w lesie tancerz przetrzyma dziada turę walki, później dziki gon powinien jaszczura sklepać.

Szarża na bok. Tancerz nie zadaje żadnej rany, stedzio tratuje i naparza ranę w Shadowdancera. Tancerz wygrywa o 1 (szarża+bok vs rana). Stegadon nie zdaje złamania na 6 (brak slanna w pobliżu), ucieka - 6 cali. Gonię - 8 cali. Tancerz spłaca się pierwszy raz :D
Kupię:
Thunder Canon
Giant
4x Sabertusk

Awatar użytkownika
sorinmarkov
Chuck Norris
Posty: 525

Post autor: sorinmarkov »

Wziąłem do rozpy dwa młode drzewce z korzeniami. Grałem vs Skaveny na fun-monster rozpisce. Dwa drzewka zjadły wspólnie abominację(nie tracąc nawet wounda :mrgreen: ), później drugi radośnie zaczopował Verminlorda, skutecznie wgniatając go w glebę(ward save 6+ rules :twisted: ) i nie tracąc żadnego wounda a drugi(jako że była to parówka) ustrzelił w dwie rundy korzeniami 4 kroxigory :mrgreen: Czyli dwa drzewa plus korzenie to 490 punktów. Verminlord jako generał - 600. Plus 4 Kroxy - koło 200. Plus Abomka - koło 200. 1000 punktów zabrały i zostały na full żywa :lol2:
Kupię:
Thunder Canon
Giant
4x Sabertusk

Awatar użytkownika
Milutki
Mudżahedin
Posty: 315

Post autor: Milutki »

To miałeś jakiegoś nieziemskiego farta, bo Verminlord z tego co pamiętam zadaje każdym atakiem D3 woundy, więc kroi drzewa aż miło.
Obrazek

ODPOWIEDZ