Sojusznik

Skaven

Moderator: Hoax

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Bartas
Chuck Norris
Posty: 640

Sojusznik

Post autor: Bartas »

Witam

Z jakimi armiami najlepiej Wam sie gra? Ja na najbliższą parówkę wybieram się z dwarfami

Awatar użytkownika
Młody
Niszczyciel Światów
Posty: 4074
Lokalizacja: SNOT- Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Młody »

Z dwarfami ewidentnie najlepiej, ale tylko eshinem.
Jeśli standartowa elektrownia, to raczej HE
Pozdro
Młody

Snot Fanpage

Awatar użytkownika
Tyfus
Wałkarz
Posty: 50

Post autor: Tyfus »

Czemu tylko eshinem?? Myśle ze dobrym sposobem byloby wystawic kilka klockow clanratow z ratlingami jakiegos elektryka monki i censerow...

Awatar użytkownika
Fisch
<><
Posty: 4131
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Fisch »

mi tam sie najlepiej gra w sojuszu ze spoko typami

ze Świętą Barbarą, Kołatą, Paździochem czy Manfredem

armia raczej dowolna, choć do Eshinu zdecydowanie Dwarfy, Chaos Khorna lub Wood Elvy
Obrazek

Awatar użytkownika
warkseer
Wodzirej
Posty: 741
Lokalizacja: żyrardowskie kanały

Post autor: warkseer »

A mi się fajnie grało z TK. Rydwany, skorpiony i stada szkieli, wspierane przez kilka maszynek, trochę skirmishu i elektryków fajnie się zgrywały. A może to chodziło tylko o klimat...

Graliśmy przeciwko Bretce i HE.

A poza tym jakoś ciężko sobie wyobrażam sojusz krasi i skavów ze względów fluff'owych. Tak, tak, tak wiem... Skavy i TK też ciężko połączyć, ale IMO chyba łatwiej jednak niż z np. Dwarfami, HE czy Bretką.

Awatar użytkownika
Gobos
Falubaz
Posty: 1090
Lokalizacja: Strefa Zero/Poznań

Post autor: Gobos »

ja na urodziny strefy (dla zainteresowanych - http://wfb-pol.org/forum/viewtopic.php?t=5514 :D ) wybieram sie w sojuszu z chadecja - duzo magii, duzo strzelania, duuuzo modeli :D

bardzo dobrze gralo mi sie z WE, ale eshinem - fajny ofens wychodzi.

sojusz z krasiami to jeden z tych ktorego kompletnie nie potrafie sobie wyobrazic :lol2: nie uznaje armii stojacych w miejscu i grzecznie czekajacych co zrobi z nimi przeciwnik :wink:
Jesteś Aspołecznie Nastawionym Kutafonem, Inspirującym Ekstatyczne Lamenty Tłumu, Oraz Imbecylem Demonstrującym Ignorancję, Ogarniającym Tylko Alfabet.

Awatar użytkownika
Bartas
Chuck Norris
Posty: 640

Post autor: Bartas »

Gobos pisze:ja na urodziny strefy (dla zainteresowanych - http://wfb-pol.org/forum/viewtopic.php?t=5514 :D ) wybieram sie w sojuszu z chadecja - duzo magii, duzo strzelania, duuuzo modeli :D
sie wybieramy na ten sam turniej :) (będziesz z Kolasem?)

Pozdrawiam

Janiszek
Masakrator
Posty: 2035

Post autor: Janiszek »

a goblinami sojusz ? co o tym myślicie ? "siła w kupie " xD

ODPOWIEDZ