Pierwszy turniej HEARTHSTONE. challonge.com/hsborder

Moderator: Zaklinacz Kostek

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Lazur
Niszczyciel Światów
Posty: 4573

Re: Pierwszy turniej HEARTHSTONE. challonge.com/hsborder

Post autor: Lazur »

Teraz żałuje że sie nie zapisałem skoro Qc takie wyniki robi ;P
Obrazek

Waldi
Masakrator
Posty: 2026

Post autor: Waldi »

Ciężko nam się zgrać z Manfredem.
Ale jakby ktoś chciał to mogę już teraz zagrać albo z Runelordem (na wypadek wygranej) albo ze zwycięzcą pary Regis-Farlin (jakbym przegrał). Wynik się wyśle później ;)

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Qc nie kozacz, gdyby nie moj kardynalny blad i nie wystawienie miniona w ostatniej turze, to byloby po grze ;)
Wystawianie freezing trapa na rekruta 1/1 w drugiej turze - hmm nie wydaje mi sie dobrym pomyslem :)

_reszka
Chuck Norris
Posty: 556

Post autor: _reszka »

Gokish pisze:Nie gadaj fart nic więcej :D
Wygrał zasłużenie, niemniej miałem pecha w kartach.

1. Najpierw paladyn miał najniższego miniona na "4". Tyle z blitzu. Ale ten mecz i tak miał małe szanse, poddałem sie mając 22 życia.

2. Mam 3 karty przeciwko grimmowi. żadnej nie dostałem mimo przewinięcia połowy decku. A miałem tyle pancerza, że on musiał zrobić 2 jazdy patronem.

3. face hunter wygrywa, jeżeli najniższa karta przeciwnika to 3 a z 4 jest jedynie broń.

nie mówię, ze bym wygrał, ale karty nie pomogły. Pierwszy raz od niepamiętnych czasów przegrałem z patronem.

Lucid
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 128
Lokalizacja: Poznań/Słupsk

Post autor: Lucid »

Ludzie wychillujcie, raz że to tylko gra komputerowa, dwa, że nie gramy o złote kalesony, trzy że gramy w gronie ludzi którzy dzielą jedno hobby. Spokojnie, nie ma co się unosić dumą, tłumaczyć porażek ani popisywać po zwycięstwach
Obrazek
WoC W9 D1 L6

_reszka
Chuck Norris
Posty: 556

Post autor: _reszka »

spoko, ani jednego postu o podobnej treści nie widziałem jeszcze przy tym turnieju. Mój opis to 1 zdanie na mecz i gratulacje dla przeciwnika. Sam bym chętnie przeczytał jednozdaniowe podsumowania innych meczy.

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

Lucid pisze:Ludzie wychillujcie, raz że to tylko gra komputerowa, dwa, że nie gramy o złote kalesony, trzy że gramy w gronie ludzi którzy dzielą jedno hobby. Spokojnie, nie ma co się unosić dumą, tłumaczyć porażek ani popisywać po zwycięstwach

Spoko ale z QC'a można bo farci :D

Grać grać ludzie czekam na przeciwnika a potem QC idę po Ciebie (oby :P)
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9482
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

1) - nie pisalem wczesniej relacji, bo nie mialem czasu, a uwazam ze to zabawne [uwierzcie, jak przegram tez wrzuce opis :D]

2) - opis jest raczej nieinwazyjny i for the lulz only :D

3) - ja tam lubie raporciki czytac, nawet krotkie, zawsze mozna sie czegos nauczyc/tylko rozbawic jak jest lulzowy

4) - Ziemas, te 2 dmg było KLUCZOWE w całym meczu maaaaan :D - dla Ciebie zamiast relacji filmik: https://www.youtube.com/watch?v=AjZ0KbJcav0

5) jestem noob i sie uczę! Uczmy się bawiąc się!

6) Andrzej to boolo

7) gokish, dzwoniłdo mnie RInce, kazałprzekazać "L2P", podobno będziesz wiedział o co chodzi

Pozdro :)
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
JarekK
Bothunter
Posty: 5100
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: JarekK »

Nie wiem jaki nick ma na forum osoba z którą się umówiłem na 20, ale mogę się spóźnić, bo muszę wyjść z domu na jakiś czas.
Stone pisze: 16 gru 2019, o 13:36Żeby dobrze rosły, o warzywa trzeba dbać.

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Panowie bez spiny, tutaj jak w battlu - pech nie pech wygrywa kto ma lepszy deck i draw, bo nei wydaje mi sie, ze gracze na tym turnieju jakos drastycznie sie skillem roznia.

Afro i Necromanter grajcie cos bo chce jeszcze w looser brackets cos pograc.

Awatar użytkownika
Afro
Postownik Niepospolity
Posty: 5678

Post autor: Afro »

Ja w sobotę wracam z konferencji, wtedy zagramy ;)
"You either die a cyka or live long enough to become a blyat"

Andrzej
Pan Spamu
Posty: 8217
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Andrzej »

Lidder pisze:- Co się dzieje, gdy kawaleria normalnym ruchem, nie marszem, przechodzi przez murek?
- To samo co wtedy, gdy idziesz na imprezę poderwać jakąś dziewczynę.

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Tak tez mnie to cieszy, bo to chyba jedyny obecny deck w Hsie, ktory nie ma porzadnej kontry.

Awatar użytkownika
Necromanter
Falubaz
Posty: 1003
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Post autor: Necromanter »

Rozumiem, że przy zmianie i nerfie tego decku osoby mające go będą mogły zmienić jeden deck w trakcie trwania turnieju ?
PiotrB pisze:Oczami wyobraźni widzę te tłumy i uśmiechniętego Sola podającego kiełbaskę ...eh ...bezcenne :)

Lucid
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 128
Lokalizacja: Poznań/Słupsk

Post autor: Lucid »

nie, to kara za bezkarne cheesowanie honorowych graczy. :D
Obrazek
WoC W9 D1 L6

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Lucid pisze:nie, to kara za bezkarne cheesowanie honorowych graczy. :D

Zgadzam sie :) 8) 8) 8)

Awatar użytkownika
Necromanter
Falubaz
Posty: 1003
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Post autor: Necromanter »

Ziemko pisze:
Lucid pisze:nie, to kara za bezkarne cheesowanie honorowych graczy. :D

Zgadzam sie :) 8) 8) 8)

To samo można powiedzieć o secret paladynie kwestia gustu....
PiotrB pisze:Oczami wyobraźni widzę te tłumy i uśmiechniętego Sola podającego kiełbaskę ...eh ...bezcenne :)

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9482
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

ja licze ze zdaze z andrzejem i gokishem zagrac przed nerfem :D
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Lucid
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 128
Lokalizacja: Poznań/Słupsk

Post autor: Lucid »

Necromanter pisze:
Ziemko pisze:
Lucid pisze:nie, to kara za bezkarne cheesowanie honorowych graczy. :D

Zgadzam sie :) 8) 8) 8)

To samo można powiedzieć o secret paladynie kwestia gustu....
ale ja sie jak najbardziej zgadzam, dołóż jeszcze face hunta i masz 3 decki za które należy karać :D :D :D :D
Obrazek
WoC W9 D1 L6

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

@Necromancer

powiem tak jak QC'owi życie będziecie się męczyć jednym deckiem durnym :)
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

ODPOWIEDZ