Śródziemnomorski wyścig zbrojeń

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Dziad
Chuck Norris
Posty: 662
Lokalizacja: Warszawa

Re: Śródziemnomorski wyścig zbrojeń

Post autor: Dziad »

Już dołączyłem , @Gervaz Jeszcze trochę popracuje nad nimi przejrzałem też kilka poradników. Chyba wyśle zdjęcia jak wszystko skończę.

Pyrrus
Warzywo
Posty: 18

Post autor: Pyrrus »

Witajcie. Dawno się nie odzywałem.
Przedstawiam zdjęcia welitów Victrixa. Dodam, że będę ich jeszcze wykańczał aby prezentowali się lepiej.
Pozdrawiam
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Nijlor
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6663
Lokalizacja: KGS "Fenix" Włocławek/ Kłodawa

Post autor: Nijlor »

=D> zacni☺
Obrazek

Chłopska Bretka ;) : W/R/P: 4/2/4

Awatar użytkownika
gervaz
Kretozord
Posty: 1517

Post autor: gervaz »

Mi też się podobają. Już bym ich nie poprawiał - właśnie tak będą wyglądać na stole. Lepiej dorób więcej oddziałów :)

Pyrrus
Warzywo
Posty: 18

Post autor: Pyrrus »

Dziękuję
Przedstawiam 2 sprzymierzeńców rzymskich z Italii.
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
gervaz
Kretozord
Posty: 1517

Post autor: gervaz »

Podobno armia baranów dowodzona przez lwa jest groźniejsza od armii lwów dowodzonej przez barana. Mam nadzieję, że to prawda, i lew na barkach dowódcy spełni pokładane w nim nadzieje. Przed wami prezentacji korpusu oficerskiego. Co prawda na grupę dowodzenia czekałem niczym Hannibal na posiłku w Italii - ale w końcu do mnie dotarła. Ramka hoplitów jest materiałem na konwersje - gwardii przybocznej, sztandarowców i innych oficerów.

Obrazekpost a picture

Awatar użytkownika
Nijlor
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6663
Lokalizacja: KGS "Fenix" Włocławek/ Kłodawa

Post autor: Nijlor »

Bardzo fajny ten komand, widziałem pomalowany w necie - czempion bardzo srogi :)
Obrazek

Chłopska Bretka ;) : W/R/P: 4/2/4

Awatar użytkownika
gervaz
Kretozord
Posty: 1517

Post autor: gervaz »

Pora na update:
Gallijscy najemnicy, walczący pod światłym dowództwem Hannibala o basen morza śródziemnego wolny od rzymskiej tyranii, korupcji i romanizacji.

Obrazekimage hosting free no registration

Obrazekimage hosting free no registration

Obrazekimage hosting free no registration

Obrazekimage hosting free no registration

Obrazekfree image uploading

Wiem, że stawanie przez wodza do walki na tarczy niesionej przez dwóch podkomendnych to szczyt kretynizmu. Ale źródła, z których korzystałem, wyraźnie pokazują taki sposób walki.

dumny puchacz
Mudżahedin
Posty: 222

Post autor: dumny puchacz »

Są super! Tym lepsi, że pomalowani bez farbek, zaledwie kilkoma mieszanymi kolorami -gratulacje!

Awatar użytkownika
gervaz
Kretozord
Posty: 1517

Post autor: gervaz »

No nie tak do końca bez farbek. Mam kolory podstawowe, biały, czarny, metaliki, washe i cielisty. Z tym da się zrobić wszystko. Niby zajmuje to trochę więcej czasu, ale jak widać, dałem radę. Teraz na warsztat lakierniczy wjechała dragonia szwedzka.
ps. dumny puchaczu - wyrób sobie nawyk korzystania z facebooka. Oprócz super wyścigu zbrojeń na grupie hail caesar dziś np pojawił się news, że figurki victrixa będą w sklepie FGB (tam, gdzie się spotkaliśmy ostatnio). I to w przyszłym tygodniu.

Awatar użytkownika
Nijlor
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6663
Lokalizacja: KGS "Fenix" Włocławek/ Kłodawa

Post autor: Nijlor »

=D> Dodatkowy plus za Asparanoiksa, Asteriksa, Obeliksa, i Idefiksa :D Brakuje Panoramiksa, Dlugowieczniksa, Tenautomatiksa i Ahigieniksa :D Puchaczu - podłączam się do żądania Gervaza :)
Obrazek

Chłopska Bretka ;) : W/R/P: 4/2/4

Awatar użytkownika
ismael
Wodzirej
Posty: 670
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: ismael »

Witam,
Temat trochę słabo pasujący (za co przepraszam), ale lepszego chyba nie ma na tym forum.
Poszukuję, pomalowanych na przyzwoitym poziomie, figurek w klimacie Starożytnej Grecji w skali Warhammera.
Najlepiej całe oddziały (wszystkie typy: ciężka/lekka piechota, kawaleria), ale jakieś pojedyncze sztuki też mogą się przydać.
Gdyby komuś z Was coś zalegało (przykładowo zmieniliście armię albo macie nadwyżki), uprzejmie proszę o kontakt przez PM.

pzdr
-ism

Awatar użytkownika
gervaz
Kretozord
Posty: 1517

Post autor: gervaz »

Kolejny nabytek do armii Hannibala. Oddział, który uczynił większe spustoszenie, niż słonie:

Obrazekhow to capture screen

Awatar użytkownika
Martin von Carstein
Kradziej
Posty: 947

Post autor: Martin von Carstein »

Pyrrus - dobrze Ci idzie, czekam w końcu na jakieś oddziały. ;)

Gervaz - brawo dla Niezłomnych Galów. :)

Ja w tym tygodniu powinienem skończyć thorakitai z oficerem.

Widziałem w internecie, że ktoś w Polsce również tworzy armie Kartaginy. Niestety nie po awarii dysku nie mogę znaleźć linku. :(
Grunt, że gromada się powiększa. Z innych wieści może też spróbuje z kolegą stworzyć mini-grupkę w Krakowie, chyba skupimy chwilowo na co najmniej I p.n.e. :wink:

Awatar użytkownika
Nijlor
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6663
Lokalizacja: KGS "Fenix" Włocławek/ Kłodawa

Post autor: Nijlor »

=D> Nowi dowódcy rzymscy sprzyjają takiej decyzji.... :mrgreen:
Obrazek

Chłopska Bretka ;) : W/R/P: 4/2/4

Awatar użytkownika
Martin von Carstein
Kradziej
Posty: 947

Post autor: Martin von Carstein »

Kolega lubi Germanów. ;)
Ja pewnie złożę rzymski legion (3 "regimenty" legionistów, 1 iberyjskiej kawalerii, oddział kreteńskich łuczników) i pomaluję na TT+. Docelowo i tak chcę Etrusków.

Awatar użytkownika
Nijlor
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6663
Lokalizacja: KGS "Fenix" Włocławek/ Kłodawa

Post autor: Nijlor »

=D>
Obrazek

Chłopska Bretka ;) : W/R/P: 4/2/4

Awatar użytkownika
Martin von Carstein
Kradziej
Posty: 947

Post autor: Martin von Carstein »

Tylko jedna rzecz mnie boli - 20 funtów za 24 legionistów vs 25 funtów za 43 Germanów. :?

Awatar użytkownika
Nijlor
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6663
Lokalizacja: KGS "Fenix" Włocławek/ Kłodawa

Post autor: Nijlor »

Warlord jest dziwny... Niedawno na CDP byli po 49 zł... ale już nie ma :( Poczekaj do Czarnego Piątku - wszystkie ramki Warlorda idą wtedy pół ceny w dół ;) Swego czasu kupiłem w ten sposób sporo cezariańskich i macedońskich ramek ...
Obrazek

Chłopska Bretka ;) : W/R/P: 4/2/4

Awatar użytkownika
Pan Janek
Czasowstrzymywacz
Posty: 3458
Lokalizacja: Janusze Wargamingu

Post autor: Pan Janek »

Martin von Carstein pisze: Widziałem w internecie, że ktoś w Polsce również tworzy armie Kartaginy. Niestety nie po awarii dysku nie mogę znaleźć linku. :(
Ja robię. Zapraszam na https://czasowstrzymywanie.blogspot.com/ ;-)
Nijlor pisze:Warlord jest dziwny... Niedawno na CDP byli po 49 zł... ale już nie ma :(
CDP przez jakiś czas był oficjalnym dystrybutorem WG, ale ten status stracił i wyprzedawali stany magazynowe po niższych cenach, bo części zestawów nie ma już w ofercie WG (np występują pod innymi nazwami, w innych pudełkach innej liczbie itp.).

J.

ODPOWIEDZ