Galeria Byrski91

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

InkubPendragon
Oszukista
Posty: 825

Re: Galeria Byrski91

Post autor: InkubPendragon »

Bardzo fajne malowania, w ładnym, czystym, bardzo schludnym stylu. Miejscami może odrobinę ciut bardziej rozjaśnień by się przydało, ale to już raczej kwestia gustu. Generalnie, bardzo mi się podoba. A Wysokie Elfy jedne z najfajniejszych jakie widziałem, w niestandardowym, a jednocześnie pasującym malowaniu.

Dobra robota.
http://www.miniwojna.blogspot.com - gry bitewne i malowanie figurek

http://polskiefigurki.blogspot.com/ - wiadomości o polskich grach bitewnych, figurkach i akcesoriach do nich

Ushi
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 144

Post autor: Ushi »

Śliczna ta Alarielle.

Awatar użytkownika
Corunn
Chuck Norris
Posty: 547
Lokalizacja: W-wa

Post autor: Corunn »

Jeśli to ma być na szybko, to też tak chcę :) Świetne!







(co nie umniejsza faktu, że te umięśnione nogi i skrzydła a la Kerrigan w zaroślach... fffuuuu dla koncepcji samego modelu)
...But I, being poor, have only my dreams;
I have spread my dreams under your feet;
Tread softly because you tread on my dreams.

Awatar użytkownika
Kazz
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 193
Lokalizacja: Kraków - Well of Eternity
Kontakt:

Post autor: Kazz »

No i super! Przymierzam się do tego modelu i właśnie jego wielkość nieco mnie hamuje.
Jedyne co to podstawka - trochę za monotonna jak na centerpiece armii - ale to może tylko moje odczucie.

dante91
Warzywo
Posty: 10
Kontakt:

Post autor: dante91 »

Oj tak, rozmiar jest dużym wyzwaniem, jednakże po skończeniu wygląda zacnie wśród innych mniejszych modeli :)
Nogi wyrzeźbione jak u jakiejś gwiazdy fitnessu, co nie każdemu się podoba :)
Podstawka jest rzeczywiście zbyt monotonna, myślałem nad zrobieniem jakiegoś uschniętego drzewa oraz krzewów ale w tym momencie mam inne zadanie :)

ODPOWIEDZ