Hearthstone

Moderator: Zaklinacz Kostek

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Infernal Puppet
Masakrator
Posty: 2937
Lokalizacja: Koszalin

Re: Hearthstone

Post autor: Infernal Puppet »

W 2018 rotują Old Gods/ Karazhan/ Gadgetzan
A uściślając jeszcze - rotacja odbędzie się przy pierwszy dodatku w 2018. Każda ekspansja i przygoda będą w standardzie przez 2 lata, potem lecą do dziczy 8) .
Mad Mike pisze:
kwaku pisze:nawet gdyby miał tam wjechać tort z Cezarym w środku.
To nie wypali. Zanim wjedzie, to sytuacja ulegnie odwróceniu i tort będzie w środku Cezara
Ach te uroki bycia ciągle głodnym ;) .

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Zrobilbym na pewno nzotha. Jesli lubisz golemy to aya tez pewniak. No i tyrion bo kazdy dek paladyna go ma.

Qc ty juz wszystki porobiles? Ja chce jeszcze zrobic elizke, laseczke do deathrattle, quest murlokow i legende paladyna.

Do tego jeszcze nadal mam backlog z ragnarosem lightlordem, edwinem i leeroyem.

Awatar użytkownika
Żaba
Masakrator
Posty: 2957

Post autor: Żaba »

Przede wszystkim Zdecyduj się które deki/typy/klasy najbardziej Cię kręcą :)
generalnie lepiej zacząć od neutralnych legend (najlepiej z podstawki), klasowe rób jeśli będziesz grindować tą klasą

Krótka :
- fandral - kluczowy dla druida, must have, nie gra go token zoo
- Antonidas - do pominięcia - kluczowy we freeaze magu (nie w każdej części) i exodia magu (quest)
- Tyrion - must have dla pallego - można śmiało wrzucić go każdego deku pallego
- Ragnaros lightlord - też bardzo dobry, występuje w większości deków pallego
- Shaku - absolutne opcjonalny, losowy karta to losowa karta, grywalny choć bez szału
- Kazakus tylko do wilda w parze z reno wtedy must have
- Aya - must have dla jadów
- N'zoth - pierwszy na liście, mnóstwo deków go używa, oczywiście jest to kontrola :)

Długa :
- Rhonin - śmiało można olać
- White eyes - b dobry do prawie każdego typu szamana, ja np. grałem go w aggro przed ostatnią rotacją.
- Mal'ganis - w wildzie zajebiaszczy - używa go demon zoo i handlok i reno - obok jarka najlepsza leg. dla warloka
- Gromok - do olania - w wildzie lepsze jest domon zoo, a zwykłe też bez bólu go zastąpi, szkoda dustu
- Carine - standard duże value, do nozrotha jak znalazł
- Malygos - do OTK deków - druid - rogue - mag - tylko jeśli chcesz grać takimi dekami.

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Nie ziemas zrobilem te co chcialem ^^ czyli obie priesta elizke umbre. Raczej nie podchodza mi te pozostałe. Rozkminialem tylko legendy pod discradlocka ale na teraz to nie gra. A shamana quest akurat wydropilem chociaz elementale coraz bardziej mnie sie podobajo. Na szczescie graja bez tej legendy tez
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

Patrzę co tam w legendach się dzieje i no Panowie chyba zonk. Freeze Mage w normalnej formie bez wielkich zmian :D a nie wierzyliście, że będzie grane ;D
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

Awatar użytkownika
Albo_Albo
Masakrator
Posty: 2825
Lokalizacja: Krakow Legion
Kontakt:

Post autor: Albo_Albo »

jak tak patrzę to poza tym quest rogalem to całkiem niezłe decki to pirate warrior midrange hunter i freeze mag :)

Awatar użytkownika
Żaba
Masakrator
Posty: 2957

Post autor: Żaba »

E tam to jest tech dek do kontrowania spamu roguea, taunt warriora i token druida. Btw dobrze radzi sobie jeszcze z Szamanem :-O drugą najpopularniejszą klasą od końca ;-)
Mnie najbardziej zdziwił mega sukces mid pallka to jest fenomen i meta brejker :-O

P.S. w legendzie ludzie grają j.w. plus mirakle rogue (więcej niź questów) + taunt warr + token druid + murlok mid pally/mid pally + agroo burn mage to jest top tier deków - BTW niezła meta

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

ciekawa :)
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

_reszka
Chuck Norris
Posty: 556

Post autor: _reszka »

zastanawiam się, czy można zrobić sensowny deck na quescie bez siłowego robienia questa? Na razie to przypomina wyścig - kto skończy pierwszy questa. Np quest rogala czy huntera ale bez aggro pieprznięcia tylko na spokojnym midrangu albo kontroli z założeniem, że przykładowo w turze 10 wrzucasz questa i leci onyxia albo N'Zoth. Lub quest maga w bardzo kontrolnym decku na zasadzie - kiedyś te czary wyjdą.

Nagroda za questy jest zacna jak na 1 turę, gdy kontrolne decki i tak nie mają co robić.

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

_reszka pisze:zastanawiam się, czy można zrobić sensowny deck na quescie bez siłowego robienia questa? Na razie to przypomina wyścig - kto skończy pierwszy questa. Np quest rogala czy huntera ale bez aggro pieprznięcia tylko na spokojnym midrangu albo kontroli z założeniem, że przykładowo w turze 10 wrzucasz questa i leci onyxia albo N'Zoth. Lub quest maga w bardzo kontrolnym decku na zasadzie - kiedyś te czary wyjdą.

Nagroda za questy jest zacna jak na 1 turę, gdy kontrolne decki i tak nie mają co robić.

Wojownik może zrobić bez problemu często nawet to wyglada tak, że odrzucają quest bo i tak później zrobią a potrzebne są karty na early
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

emiel_regis
Oszukista
Posty: 837

Post autor: emiel_regis »

Mnie niedawno pocisnął shaman na queście z... jade golemami. Miał niesamowitego farta do ręki - do 6 tury włącznie wrzucał non stop jade golemy, a jak skończył (i wyciągnął mi aoe) błyskawicznie zrobił quest murlocami, 8/8 już nie miałem czym zabić...

Awatar użytkownika
Żaba
Masakrator
Posty: 2957

Post autor: Żaba »

Nozroth priest może olać quest :-) i to tyle reszta quest deków raczej woli go zrobić jak najszybciej.

Awatar użytkownika
Matis
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3749
Lokalizacja: Puławy/Wrocław

Post autor: Matis »

Są gdzieś rozpisane decki z aktualnej karczemnej bójki?
M&M Factory - Up. 14.01.2017 Ostatnia trójka pegazów

minority
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 102

Post autor: minority »

To nowe szablony z każdej klasy masz je jak tworzysz deck

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

Matis pisze:Są gdzieś rozpisane decki z aktualnej karczemnej bójki?
http://www.hearthpwn.com/news/2791-an-a ... eeks-brawl
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

Awatar użytkownika
Semi
Niszczyciel Światów
Posty: 4745
Lokalizacja: Warszawa - Drobne Wałeczki
Kontakt:

Post autor: Semi »

Bardzo przyjemnie mi sie gra palladynem. A rogal jak dobrze podejdzie to konczy zabawe w 4 tury...
Obrazek
Highborn Elves Only!

Awatar użytkownika
Afro
Postownik Niepospolity
Posty: 5678

Post autor: Afro »

Jak działają te questy? Jakoś z automatu wpadają w łapę, czy trzeba mulliganować, żeby jak najwcześniej do dostać na rękę?
"You either die a cyka or live long enough to become a blyat"

Awatar użytkownika
Żaba
Masakrator
Posty: 2957

Post autor: Żaba »

Quest z automatu startuje w ręce ale możesz go odrzucić podczas dobierania kart.

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Jakos fatalnie leca mi legendy - ponad 60 pakow otworzonych i tylko 2 wypadly... :/
Wkurzylem sie i zpylowalem sporo niepotrzebnych legend elizke i umbre zrobilem i chyba sobie odpuszcze reszte, choc ciagnie mnie do quest murlocowego bo na standardzie jest mocny, a na wildzie turbo op...

Elizka wydaje mi sie najlepsza legenda z dodatku - ta jej paczka wygrala juz mi 3xrazy gre...

_reszka
Chuck Norris
Posty: 556

Post autor: _reszka »

Mi na ~105 paczek wypadło aż 6 legend. Złota elyska, zwykła elyska, 12/12 druida, 12/12 druida, koleżanka kapłana dająca mu czary i Hemet. Czyli de facto 4. Potem zagrałem kilka aren bo czułem że kolejna legenda jest tuż tuż - i po 5-6 arenach wypadła ta bufująca agonie.

Więc nie jest źle, można było tylko lepiej trafić, ale tragedii nie było.

Dorobiłem sobie quest łotra ale jest nudny w cholerę i strasznie zawodny. Grając magiem na sekretach (bez tauntów) mam z nimi bilans około 10-2, jak przeciwnik zaczyna agresywnie i bije po mordzie łotra to łotr się składa.

Chodzi mi po głowie talia łotra na queście (gdzie jak przeciwnik widzi to zaczyna bardzo agresywnie grać) na żywiołakach które zrobią kiedyś questa same bez cofajek ale generalnie opartego na leczeniu, agonii i N'Zoghu. Tura 10 -12 zrobić quest, tura 10-15 rzucić N'zogha i cofnąć go do ręki.

ODPOWIEDZ