Seriale wszelakie

Dyskusje na dowolne tematy, niekoniecznie związane z tematyką forum. To tutaj można poćwiczyć prawy shiftowy.

Moderatorzy: Heretic, Grolshek, Albo_Albo

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Seriale wszelakie

Post autor: Gokish »

No ale wracając

Fox po przynajmniej dla mnie bardzo dobrym Legionie atakuje kolejnym serialem X-MEN'owym

https://www.youtube.com/watch?v=bvyJfspGN3E
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

Awatar użytkownika
Artein
Masakrator
Posty: 2285

Post autor: Artein »

Świetny odcinek Amerykańskich Bogów. W ogóle bardzo dobry serial. W poprzednim odcinku trochę zwolnił ale ostatnim nadrobił wystarczająco. Zaczynam się modlić do Ostary. =D>

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

Skończyłem Flasha.


The CW (czyli stacja która to tworzy) MA MEGA WIELKI PIERDOLONY PROBLEM. Robią dobry 1 sezon serialu. Trochę gorszy drugi. A trzeci to już tragedia. I mamy powtórkę z rozrywki. 3 sezon ssie i to mocno. A skakanie w czasie to już gruba przesada co się tam odpierdziela....
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

Aaaa :D

Skończyłem też wczoraj Gotham.

Dobre zakończenie sezonu. A byłoby jeszcze lepsze gdyby wątek Bruce'a nie był tak napchany. Ja rozumiem pomysł itd ale tu trochę za dużo dali. Jakieś treningi cuda na kiju potem jeszcze Ra's al Ghul (aktor grający chujowy jak się patrzy ten z arrowa już lepszy był ;D).

Pojawienie się Fish = WTF? :D. Ale król podziemia jest jeden i to najważniejsze :D
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Nie ogladalem teraz CW i chyab nie nadrobie :P Dobrze ze pingwin robi swoje :D
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

-Qc- pisze:Nie ogladalem teraz CW i chyab nie nadrobie :P Dobrze ze pingwin robi swoje :D

Nie warto :D.

A Pingwin zamiata i to ostro :D.
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

Awatar użytkownika
Artein
Masakrator
Posty: 2285

Post autor: Artein »

Gokish pisze:Skończyłem Flasha.


The CW (czyli stacja która to tworzy) MA MEGA WIELKI PIERDOLONY PROBLEM. Robią dobry 1 sezon serialu. Trochę gorszy drugi. A trzeci to już tragedia. I mamy powtórkę z rozrywki. 3 sezon ssie i to mocno. A skakanie w czasie to już gruba przesada co się tam odpierdziela....
Ale taki Arrow miał niezły pierwszy sezon i świetny drugi sezon. Dopiero trzeci był słaby, czwarty tragiczny a piąty słaby jak trzeci.

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

Artein pisze:
Gokish pisze:Skończyłem Flasha.


The CW (czyli stacja która to tworzy) MA MEGA WIELKI PIERDOLONY PROBLEM. Robią dobry 1 sezon serialu. Trochę gorszy drugi. A trzeci to już tragedia. I mamy powtórkę z rozrywki. 3 sezon ssie i to mocno. A skakanie w czasie to już gruba przesada co się tam odpierdziela....
Ale taki Arrow miał niezły pierwszy sezon i świetny drugi sezon. Dopiero trzeci był słaby, czwarty tragiczny a piąty słaby jak trzeci.

Wiele to się nie różni od tego co mówię :D 1/2 sezon ok. A potem lecimy w dół mocno.
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Preacher trzyma poziom ;P
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

KatarzynaKatar
Plankton
Posty: 1
Lokalizacja: zumba nowa huta
Kontakt:

Post autor: KatarzynaKatar »

Mi przypadł do gustu ten specyficzny humor :)

Bretonnian
Falubaz
Posty: 1152

Post autor: Bretonnian »

Dzisiaj miał swoją premierę kolejny serial Netflixa - Defenders -> O ile ani Jessicy Jones, ani Luke'a Cage'a wcześniej nie oglądałem ->Widziałem Ironfista (średniawo-słaby) i Daredevila (Bardzo dobry), to po 2 odcinkach muszę przyznać, że całkiem fajnie się to ogląda.

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Ozark polecam ;) a ty zobacmcz jj swietna seria
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

Siadać i oglądać :) dobrze zrobione jest.


Ninja Edit

Skończyłem. 8 odcinków tylko. Poziom całości DD1 imo. Bardzo fajna praca kolorami (co widać było w każdej serii tu jest tak samo). Zakończyli pierwszy serialowy etap świata.

i HAAAAAAAAAAJP PUNISHER !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

Awatar użytkownika
Artein
Masakrator
Posty: 2285

Post autor: Artein »

Defenders są słabi. :|

Awatar użytkownika
salix
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 123

Post autor: salix »

Shingeki no Kyojin ATAK TYTANÓW w wersji kreskówkowej- oglądał ktoś?
Kloc orków wbija się w 3 obslugantów i krasiowego master inżyniera- fartem wbija ino 1 rane, krasie oddają 5 ran i orkowie czmychają...po kilku nieudanych szarżach- kloc orków znika bezpowrotnie a inżynier spokojnie wraca do maszyny...

Awatar użytkownika
Ciara
Kretozord
Posty: 1505
Lokalizacja: Animosity Szczecin
Kontakt:

Post autor: Ciara »

Tak.

Całkiem spoko. Tylko czasem wszystko długo trwa i w czasie odcinka wydarzy się jedna ciekawa rzecz i wszystko się ciągnie.
Obrazek

Awatar użytkownika
salix
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 123

Post autor: salix »

no jak to tego typu serial. film też oglądałem- też jest spoko no i dzieje się zdecydowanie więcej.
Kloc orków wbija się w 3 obslugantów i krasiowego master inżyniera- fartem wbija ino 1 rane, krasie oddają 5 ran i orkowie czmychają...po kilku nieudanych szarżach- kloc orków znika bezpowrotnie a inżynier spokojnie wraca do maszyny...

Awatar użytkownika
wind_sower
Masakrator
Posty: 2294

Post autor: wind_sower »

Narcos sezon 3. Daję okejkę!


Awatar użytkownika
Artein
Masakrator
Posty: 2285

Post autor: Artein »

Dlaczego nikt nie rozmawia o zwyczajowych serialach?
Wróciły już Gotham, Arrow, Flash, Legends i Supergirl.

Gotham póki co jest bardzo ok. Bruce stał się naprawdę dobrą postacią. To jak zagrał na aukcji (chyba w 3 odcinku) było świetne, bardzo w stylu, w jakim Bruce Wayne powinien się zachowywać publicznie.

Seriale CW po dwóch odcinkach szału nie robią ale to tylko dwa odcinki, więc może się rozkręcą.

Mamy też, moim zdaniem, całkiem udany serial Gifted, czyli X-Men ale bez tych naprawdę dużych imion. Mamy natomiast Polaris, Blink czy Thunderbirda. Całkiem niezła obsada jak na taki serial. Do tego jednym z reżyserów jest Bryan Singer.

ODPOWIEDZ