Stare Wood Elves

Wood Elves

Moderator: Gremlin

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Ritchie
Wodzirej
Posty: 710
Lokalizacja: Provinz Posen

Stare Wood Elves

Post autor: Ritchie »

yo. Niedawno robiłem porządki w pokoju i wynalazłem kilka starożytnych WE-ludzików sprzed około 11-12 lat (ech ta podstawówka :D ) no i pomyślałem sobie, że można by było mieć kolejną elfią armię - na początek jakieś 1000 pts było by całkiem ok. Z tym, że jestem konserwatystą i preferuje ludziki z poprzedniej edycji. No i tu pojawia się problem. Nie mam starego podręcznika ani żadnych zdjęć we z minionej edycji, a chciałbym wiedzieć co kupuję i co tak w sumie chciałbym dokładnie mieć, a czego nie. No i w tym miejscu pojawiacie się wy. Szukam kogoś kto:

a) ma stary podręcznik i byłby skłonny go sprzedać.
b) ma stary podręcznik i byłby skłonny zeskanować tudzież sfotografować zdjęcia figurek.
c) ma stary podręcznik na kompie.
d) dysponuje jakimiś linkami gdzie można stare we znaleźć. Interesuje mnie zwłaszcza stara piechota i jazda. Treemeny i driady mnie zbytnio nie interesują z tego względu, że w tym miejscu jestem postępowy ;)

Awatar użytkownika
Qbas
Chuck Norris
Posty: 644
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Qbas »

Ritchie pisze:yo. Niedawno robiłem porządki w pokoju i wynalazłem kilka starożytnych WE-ludzików sprzed około 11-12 lat (ech ta podstawówka :D ) no i pomyślałem sobie, że można by było mieć kolejną elfią armię - na początek jakieś 1000 pts było by całkiem ok. Z tym, że jestem konserwatystą i preferuje ludziki z poprzedniej edycji. No i tu pojawia się problem. Nie mam starego podręcznika ani żadnych zdjęć we z minionej edycji, a chciałbym wiedzieć co kupuję i co tak w sumie chciałbym dokładnie mieć, a czego nie. No i w tym miejscu pojawiacie się wy. Szukam kogoś kto:

a) ma stary podręcznik i byłby skłonny go sprzedać.
b) ma stary podręcznik i byłby skłonny zeskanować tudzież sfotografować zdjęcia figurek.
c) ma stary podręcznik na kompie.
d) dysponuje jakimiś linkami gdzie można stare we znaleźć. Interesuje mnie zwłaszcza stara piechota i jazda. Treemeny i driady mnie zbytnio nie interesują z tego względu, że w tym miejscu jestem postępowy ;)
Czy dobrze rozumiem, że chcesz zbierać stare WE i grać zgodnie ze starymi zasadami? :? Bo jeśli tak to nie wiem co na to powiedzą twoi przeciwnicy?

Awatar użytkownika
Ritchie
Wodzirej
Posty: 710
Lokalizacja: Provinz Posen

Post autor: Ritchie »

co mają ludziki do zasad ? Przecież wyraźnie napisałem, ze chodzi mi o "we-ludziki"; "ludziki z poprzedniej edycji" - nie zasady. Jeśli wprowadziła Cię w błąd chęć posiadania starego podręcznika to wydawało mi się, że to iż potrzebny mi on dla zdjęć figurek - jest oczywiste. Chciałbym mieć po prostu materiały pozwalające zorientować się w starych wzorach np. czarodziejek, piechoty, kawalerii itd.

Awatar użytkownika
Qbas
Chuck Norris
Posty: 644
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Qbas »

Aha. Ok. W takim razie wszystko jasne. Przepraszam za niedopatrzenie i życzę powodzenia w poszukiwaniach zdjęć,

Qbas

Awatar użytkownika
Rakso_The_Slayer
Postownik Niepospolity
Posty: 5208
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: Rakso_The_Slayer »

ja mam stary podręcznik WE... uderzaj na priv lub gg:8058158

Awatar użytkownika
macmet
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 154
Lokalizacja: W-wa

Post autor: macmet »

Hej, miło znaleźć kogoś kto też preferuje starych rajtuźników od nowych leśnych nagusków :wink: Ja swoje WE zbieram głownie kolekcjonersko i poza plastikowymi core'ami opieram tylko na poprzedniej edycji. Stare figsy mają swój urok... Mam 5 ed. kodeks i chętnie się podzielę (znaczy zdjęcia mogę zrobić) no a poza tym mam sporo starych ludków i ich też mogę na życzenie obfotografować (wszystkie wzory driad, skautów, prawie wszystkie waywatcherów i tancerzy, sporo eternal guardów (a właściwie to glade guardów, bo sie nazwa zmieniła...) i jeszcze parę różnych fajnych figsów. Pisz śmiało na priva albo gg...
pozdr

Awatar użytkownika
M.T.
Kretozord
Posty: 1724
Lokalizacja: Brwinów

Post autor: M.T. »

Też mam stary podręcznik. I kilku starych, metalowych skautow. Napisz na priv, jakby co.

Awatar użytkownika
Tiger Brown
Kradziej
Posty: 953
Lokalizacja: Syrenogród

Post autor: Tiger Brown »

Jak potrzebujesz fotek staroci, to rozejrzyj się za Elven Collectors Guide, całkiem przydatny i fotki wygodniejsze niż w AB.
"Pomaluję wasze figsy" - w przypadku niektórych to brzmiałoby jak groźba.

Awatar użytkownika
Nijlor
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6663
Lokalizacja: KGS "Fenix" Włocławek/ Kłodawa

Post autor: Nijlor »

Mam mnóstwo starych we na sprzedaż, praktycznie cała armia prócz eternali, których zrobiłem z HE i nowych bitsów WE, zobacz w temacie sprzedam.

Awatar użytkownika
Ritchie
Wodzirej
Posty: 710
Lokalizacja: Provinz Posen

Post autor: Ritchie »

już nic :D
Ostatnio zmieniony 21 paź 2007, o 13:26 przez Ritchie, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Dastor
Masakrator
Posty: 2637
Lokalizacja: Warszawa- Cobra Kai

Post autor: Dastor »

No stary jak świat oddział Scarloca:) Kupiłbym to sobie ale już mam chyba wystarczającą ilość łuczników...

Awatar użytkownika
Nijlor
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6663
Lokalizacja: KGS "Fenix" Włocławek/ Kłodawa

Post autor: Nijlor »

Stary i drogi, ale fajne modele:)

Awatar użytkownika
Qbas
Chuck Norris
Posty: 644
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Qbas »

Tylko pytanie, gdzie to jeszcze znaleźć? :? Najprędzej to chyba w jakimś skupie figurek itp. :wink:
Obrazek
Dyskusja na temat Euro 2009 pisze:
Ja się przewidziałem czy 23 - N.Ireland gra na ograch??
TIM GRONNEBERG - OGRES

Szkoci to klimaciarze :D

Artemis
Chuck Norris
Posty: 495

Post autor: Artemis »

Allegro...

Hannibal
Plankton
Posty: 1

Post autor: Hannibal »

Czy ktoś ma może zdjęcie figurki (jeśli takowa była) tego gościa: Gruarth The Beastmaster?

ODPOWIEDZ