EEGT- info i pogaduszki

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Piotr P.
Falubaz
Posty: 1389
Lokalizacja: Bastion

EEGT- info i pogaduszki

Post autor: Piotr P. »

Oficjalna strona turnieju:


Obrazek
Ostatnio zmieniony 3 maja 2008, o 20:50 przez Piotr P., łącznie zmieniany 4 razy.
Skupuje 5 edycyjne modele Bretończyków.

Awatar użytkownika
Murmandamus
Niszczyciel Światów
Posty: 4837
Lokalizacja: Radom

Post autor: Murmandamus »

No właśnie jak z tym zamawianiem biletów. Może jednak normalna dystrybucja posla a nie wysyłanie mozolnie do anglii. Ciekawe jak będzie z ograniczeniami i czy w ogóle, czy szeroko rozumiany "ser" będzie promowany czy nałoży się mu jakiś kaganiec.
zapraszam na Polskie Forum Kings of War

https://kow.fora.pl/

Awatar użytkownika
Reyki
Masakrator
Posty: 2438
Lokalizacja: ReyCast Event Team

Post autor: Reyki »

Przydało by się jakies info.Na ostatnim GT bardzo mi się podobało.

Jeśli będzie kolejna edycja EEGT to na 100% się pojawię.
Gra w warzywniaku uświadomiła mi że zawsze chciałem zostać ogrodnikiem. Taki spokój, można się wyciszyć i bez napinki poturlać kostkami.

KFC-Karl Franz Chicken

Awatar użytkownika
Piotr P.
Falubaz
Posty: 1389
Lokalizacja: Bastion

Post autor: Piotr P. »

EEGT odbędzie się napewno. Tylko jeszcze gdzie?? Fajnie by było gdyby gdzieś indziej niż w Warszawie tym razem. Bardziej by mnie zmotywowało do wybrania się.

Choć jak będzie w Wawce to też postaram się wpać zielonoskórą bandą wariatów.
Skupuje 5 edycyjne modele Bretończyków.

Awatar użytkownika
Motor
Chuck Norris
Posty: 500
Lokalizacja: Lublin [Moria]
Kontakt:

Post autor: Motor »

Może Lublin? Wtedy na bank wpadnę:wink:
Obrazek

Karol J
Chuck Norris
Posty: 492

Post autor: Karol J »

Warszawa jest najlepszym miejscem. Leży mniej więcej w centrum kraju więc z nikąd nie powinno być jakoś niesamowicie daleko, a poza tym to stolica :D

Awatar użytkownika
Piotr P.
Falubaz
Posty: 1389
Lokalizacja: Bastion

Post autor: Piotr P. »

Myślałem bardziej o zagranicznych miasteczkach.

Czechosłowacja lub coś w tym rodzaju.
Skupuje 5 edycyjne modele Bretończyków.

Awatar użytkownika
Motor
Chuck Norris
Posty: 500
Lokalizacja: Lublin [Moria]
Kontakt:

Post autor: Motor »

Niemce :shock: Też blisko bym miał, jakieś 20 km od Lublina :wink:
Obrazek

Awatar użytkownika
Reyki
Masakrator
Posty: 2438
Lokalizacja: ReyCast Event Team

Post autor: Reyki »

Łódź lub Poznań.Dobre miejsca targowe.
Gra w warzywniaku uświadomiła mi że zawsze chciałem zostać ogrodnikiem. Taki spokój, można się wyciszyć i bez napinki poturlać kostkami.

KFC-Karl Franz Chicken

Awatar użytkownika
Ezekiel
Wałkarz
Posty: 67

Post autor: Ezekiel »

Tylko nie zapominajcie, że cała baza terenowo-stołowa "made for GT" znajduje się w Warszawie i wątpię, żeby komuś się chciało targać z tym po kraju albo załatwiać coś gdzieś indziej, skoro ma się wszystko na miejscu. Sądzę, że mimo wszystko z perspektywy GW Warszawa jest najlepszym obecnie miejscem, zważywszy, że chciałoby się więcej zagranicznych gości niż ostatnio.

Awatar użytkownika
Młody
Niszczyciel Światów
Posty: 4074
Lokalizacja: SNOT- Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Młody »

Po pierwsze przydałoby się więcej graczy z Polski ;).
W stosunku do ostatniego GT, co wg. mnie należy zmienić.
- Tańsza wejsciówka, 50 zeta to za duzo jak na to co dostajemy, no chyba że załatwią jakies posiłki albo nocleg w ramach tego.
- Nocleg na sali bądz w ramach wejsciowki, a nie szukanie kumpli w warszawie ;).
- Rozprowadzanie wejsciowek normalnie, zapisy wczesniej płacę w dniu turnieju, a nie wpłata na konto wczesniej,

Ja postaram się wpaśc bronic miejsca, ale mam nadzieje ze bedzie mi się grało lepiej niz rok temu,
Pozdro
Młody

Snot Fanpage

Awatar użytkownika
Kotlet
Wodzirej
Posty: 763
Lokalizacja: Nemezis P.P.S.

Post autor: Kotlet »

Moim zdaniem konwencja powinna zostac nie zmieniona.Dopuszczenie special charakterow i placenie w metropolii(mail order) to bardzo dobre pomysly.Nie rozumiem narzekan na brak noclegu na sali.Jak ktos sie wybiera na EEGT to powinien miec srodki na hotel,a nie na jakies spanie na podlodze.Przeciez kazdy woli po pierwszym dniu udac sie do zacisza hotelowego,a nie uzerac sie z jakimis hultajami na sali.
Zreszta o tym,ze turniej jest wciaz najwiekszym hitem w roku swiadczy frekwencja.Niech tak zostanie.

Awatar użytkownika
Młody
Niszczyciel Światów
Posty: 4074
Lokalizacja: SNOT- Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Młody »

Kotlet pisze: Zreszta o tym,ze turniej jest wciaz najwiekszym hitem w roku swiadczy frekwencja.Niech tak zostanie.
Póki co frekwencja oscylowała nastepująco:
150-->100--->38 ;)

Trzeba cos z tym zrobić ;]
Pozdro
Młody

Snot Fanpage

Awatar użytkownika
Jankiel
Sol Invictus
Posty: 8228
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Jankiel »

Zrobić z tego normalny turniej, a nie udawać, że to jakieś megazajebiście ważne wydarzenie, na którym trzeba być w garniturze, pod krawatem, z cała pomalowaną i skonwertowaną armią a do tego opłacić sobie hotel.
Warhammer Pro-Tip #2: If Purple Sun isn't winning the game for you, consider using it more.

Awatar użytkownika
Jedy Knight
Forma Skrótowa
Posty: 3439

Post autor: Jedy Knight »

Młody pisze: Póki co frekwencja oscylowała nastepująco:
150-->100--->38 ;)
Dawno, dawno temu, wracając pociągiem z jakiegoś turnieju, rzuciłem Szamanowi Przepowiednię - Klątwę, w oparciu o burzliwy rozwój Wojennego Młotka i parę innych wskazówek,

"Jak tak dalej pójdzie, to GT czeka "trójskok" - 150-100-50

Myślę, że wszyscy poza Centralą GW wiedzą co trzeba zrobić.

"It's not rocket science, you know"
Obywatelu, zrób sobie dobrze sam.

Tadeusz
Wałkarz
Posty: 61
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Tadeusz »

Pewnie kiedys doczekamy sie na odpowiedź :(

Awatar użytkownika
Ypsilanti
Mudżahedin
Posty: 249
Lokalizacja: Łódź/Mannheim

Post autor: Ypsilanti »

A ja jeśli będę wtedy w Polsce to wpadnę :) Ale fakt faktem - przydałoby się mniej udziwnień z tym GT i lepsza atmosfera wokół turnieju. Osobiście chętnie bym sobie zagrał na dużym turnieju ze specialami :)

Awatar użytkownika
Jasiuuu
Undead, Flying, Lucky Git
Posty: 5574

Post autor: Jasiuuu »

też chodzi za mną od miesiąca duży singiel ze specjalami

Awatar użytkownika
Szaman
Wyzwoleniec
Posty: 8026
Lokalizacja: Janusze Wargamingu

Post autor: Szaman »

planowany termin tegorocznego EEGT to 26-27 kwietnia. chcialbym go zorganizowac w troche lepszych warunkach niz szkola, jednoczesnie nie podnoszac kosztow. o obnizce nie ma mowy, ale funt jest teraz tani :wink: .

platnosci na pewno beda inaczej rozwiazane - pewnie opcja MO zostanie, ale bedzie mozna wplacac tez pieniadze na polskie konto. jesli sie dogadamy ze sklepami, to mozliwe, ze bedzie tez odbior osobisty. sprzedaz w dniu imprezy to dla mnie ostatecznosc, ktorej chce uniknac.

zasady raczej bym zostawil takie, jak w zeszlym roku. milo, ze chcecie specow, ale w zeszlym roku za ten pomysl omalo nie zostalem zlinczowany, dlatego jestem dosc sceptyczny.

pod koniec stycznia jestem w jukeju, gdzie bede przekonywal szefa, jak wazna to impreza :mrgreen:

BTW jest szansa, ze sie wreszcie do nas Grecy wybiora :D
"I fart in your general direction" :mrgreen:

Awatar użytkownika
Jedy Knight
Forma Skrótowa
Posty: 3439

Post autor: Jedy Knight »

Szaman pisze: BTW jest szansa, ze sie wreszcie do nas Grecy wybiora :D

Zrób 2250 Euro-format. Nie dość, że polska czołówka potrenuje na zakończenie ligi (wyniki będą wskazówką przy wyborze Teamu), to i jeszcze pewnie ktoś poza Grekami się pojawi, żeby potrenować.
Obywatelu, zrób sobie dobrze sam.

ODPOWIEDZ