KULTOWO OLDSCHOOLOWO

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14639
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: swieta_barbara »

Mi tez sie podobalo, jak zwykle zreszta. Z Przasnyskiej robi sie coraz fajniejsze miejsce. Jedynym duzym zonkiem byl fakt, ze w korytarzu nie bylo swiatla, wszystkie bitwy rozgrywalem po omacku. Respekt dla Kultu i przeciwnikow a takze wielkie dzieki dla moich super teammates: Gabrysia i Kolaty.

Awatar użytkownika
SlanesH
Falubaz
Posty: 1296
Lokalizacja: Warszawa KulT

Post autor: SlanesH »

Przez ten klucz mozliwe ze juz tam nie zagramy :roll:
Moja galeria - klik!
Maluje za kasę - klik!

lith
Oszukista
Posty: 872

Post autor: lith »

Miejsce Drużyna
1 Earthshaker (Bartek Trętowski, Zbyszek Łobocki, Dominik Nakrętski)
2 Bastion Pcioty (Adam Ledwański, Kuba Kotela, Patryk Niedbalski)
3 Ordin Hooligans (Bartek Cywiński, Stachu Scheiner, Maciek Dziopak)
4 Bastion (Karol Jagiełło, Krzysztof Panufnik, Władysław Kasicki)
5 Moria (Michał Rusinek, Maciek Moryc, Julia Żurawiecka)
6 Jedzcy Hardcoru (Michal Kołakowski, Gabriel Białecki, Kacper Bucki)
7 Banany Chiquita (Marcin Sommer, Michal Zywczyk, Bartek Lewandowski)
8 Bastion Pany (Darek Olczak, Michal Matejuk, Dariusz Smoleński)
9 Kult1 (Konrad Jabłoński, Jan Leszczyński, Daniel Gronowski)
10 NBK (Maciej Rączka, Janek Piasecki, Wichowski Dawid)
11 NASA Team (Piotr Dębkowski, Jan Jaworski, Krzysztof Cisłak)
12 Kult2 (Mateusz Midura, Jakub Maciążek, Jacek Kaczmarski)
13 Chimera 2 (Łukasz Kamiński, Kamil Rożnowski, Tomek Jantos)
14 Chimerion (Czarek Lasocki, Szymon Talaga, Kuba Kochańczyk)
15 Raszynska (Marek Ballaun, Michal Zawadowski, Pawel Linek)
16 Blues Brothers (Marcin Mieteń, Łukasz Mieteń, Damian Szymoniak)
17 Kult3 (Marian Fąfara, Franek Georgiew, Karol Pieróg)
18 Legion 10 (Maciej Kubera, Bartek Kubera, Ryszard Wimer)
Wyniki. A zonk jest niekiepski ogolnie. No niewazne, zobaczymy.

mormac
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 44

Post autor: mormac »

Kawał dobrej roboty! Bardzo fajny turniej! Świetne i przyjemne bitwy! Szkoda, jakbyśmy więcej nie dali rady tam zagrać:(

Podziękowania dla Czarka, Duke'a (przy okazji i dla reszty Bastionu;)) i dla moich współgraczy!

mormac
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 44

Post autor: mormac »

BTW - dorzućcie jeszcze punktację...

Awatar użytkownika
syrius
Chuck Norris
Posty: 572
Lokalizacja: Bastion

Post autor: syrius »

Dzieki za turniej!

Ech nawet nie wiedzialem, jak to wyglada dla nas ( Bastion team ). Przez dluga przerwe stalem sie plewa :? . Pierwsza bitwe pocisnalem jako tako ;/, druga mialem pecha od poczatku i stracilem lance przez panki od kowadla potem juz sie bawilem i ugralem tylko na 9-11, moze remis juz nie pamietam, a ostatnia juz wogle odpuscilem sobie ;/. Gdybym wiedzial, gralbym bitwe na koncu na remisik... i pewnie dostalibyscmy sie bez problemu do pierwszej 3 ;/

Gupio mi ;/

Pzdr.!

Nehan
Masakrator
Posty: 2299

Post autor: Nehan »

No i pojechałem do oporu! :D
Zdobyłem 49 punktów z bitew.
Wystawiłem coś takiego:
Princ standardowy
Herald na daemonic mouncie z warbannerem i breakerem
Herald z breakerem
13 horrorów z fcg
4 screamy
4 bringery
rydwan

Najpierw ze Slaneszem. Śmieszna bitwa. Najpierw uciekł za stół oddział skinek z biegaczem lordem (pod wpływem ostrego ostrzału magicznego). Princem znokautowałem kawalerię, a potem bsb. Bohaterami gry zostali zmiennicy, tłukąc dwa oddziały salek i terki. Szkoda tylko, że w ostatniej turze skinki zapluły demona (5 poisonów na 10 strzałów! I jeszcze 3 wardy nie zdane :( . Gdyby został choć na jednej ranie, zdobyłbym jeszcze punkty za 2 sztandary, co sobie wziął. Straciłem oprócz niego jeszcze pół skrimerów, furie i pół bringerów. Slaneszowi zostały jedne skinki. 15-5

Potem jeźdźcy hardkoru. Wood elfy i znowu śmieszna bitwa. Głównie dlatego, że się nic w niej nie działo. Pole bitwy było przesrane maksymalnie - dwa wielkie i jeden mniejszy (łudelficki) lasy blokowały 3/4 środka stołu. Skutkiem tego ja wystawiłem się po tej otwartej stronie wszystkim, a mój przeciwnik głównie w lasach. W czasie bitwy doszło do tylko jednej (!!) walki wręcz: furie dostały od otaczających je driad. Poza tym, anihilowałem co mogłem z magii: pół WR, pół driad, pół wardancerów, dwa oddziały łuczników, waywatcherzy. Od ostrzału przeciwnika zeszło pół screamerów. HoDA nie zadał ani jednej rany! Pod koniec bitwy wywiązał się ciekawy strzelecki pojedynek: rydwan cińcia kontra treeman. Walkę wygrał ten pierwszy, spalając biedne drzewko. Astronomiczny wynik 700-200 i 13:7

Na koniec chimera2. Skaveny i ciężki przypadek anemii. Przeciwnik nie znał nawet zasad własnej armii, nie mówiąc już o zasadach ogólnych :? Właściwie w drugiej turze było pozamiatane - princ terrorysta wleciał za oddział clanratów i clanratów z grey serem. Oba uciekły od terroru! Potem systematycznie zjadałem wszystko. W 4 tury pozamiatane (jakaś godzina chyba). Straciłem heralda (poison z samobójczych gutter runerów, mać) i pół screamerów od jezzaili, które twardo z nimi w hth walczyły. 21:0

Mi bitwy poszły świetnie, szkoda tylko, że reszta teamu tak dobrze się nie sprawowała :p

lith
Oszukista
Posty: 872

Post autor: lith »

mormac pisze:BTW - dorzućcie jeszcze punktację...
Ja z tego arkusza niewiele rozumiem i nawet nie wiem co przekopiowac :P

Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13990
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Shino »

w dniu turnieju mielismy jeszcze 4 miejsce.. teraz spadlismy do 5.. co sie tak dokladnie zmienilo?

lith
Oszukista
Posty: 872

Post autor: lith »

Malowanie + test.

mormac
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 44

Post autor: mormac »

Malowanie i test mieliśmy całkiem ok;)

Awatar użytkownika
High Elf
Mudżahedin
Posty: 233
Lokalizacja: Klub Kult Wwa

Post autor: High Elf »

Podczas czytania wyników lith czy tam Jasiuuu wyraźnie zaznaczali, że to wstępne wyniki i wieczorem na forum będą podane. Był problem, więc trochę się spóźniły ale ogólnie to jest ostateczna wersja, tamte były wstępne i bez testu bodajże i malowania.
Działam w imieniu Zakonu Rycerskiego Świętego Jana Chrzciciela Szpitala Jerozolimskiego. Nie polecam wchodzić mi w drogę ;)

Obrazek
Obrazek
Obrazek

H@lfing
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 189

Post autor: H@lfing »

Shino pisze:w dniu turnieju mielismy jeszcze 4 miejsce.. teraz spadlismy do 5.. co sie tak dokladnie zmienilo?

plewy eeee, Shino to plewa

ODPOWIEDZ