Pirates of the [...]

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
pingus
Oszukista
Posty: 878
Lokalizacja: W-wski Kult

Post autor: pingus »

Nowy dodatek. Moim zdaniem najciekawsza rzecz tutaj:
http://gaming.docbrown.net/?p=126#more-126
Dodatkowo sama sensowna zwykła załoga (Cpt, HMS, Explorer, Silver explorer - żadnych chainshotów i innych niepotrzebnych!) kilka fajnych statków (np. Hiszpański pięciomasztowiec S+S+L) sporo wykorzytania keywordów z poprzedniej edycji (Parley i Eternal), kilku mega ciekawych obsługantów.

No i dla mnie flotylle to must have. Piracka daje czystym piratom super możliwości jakich nigdy nie mogli mieć. Angielska też poprawia znacznie przyszłość królewskich kolonii. Hiszpańska daje się ładnie combować z niektórymi obsługantami. Amerykańska jest fajnym bonusem do statku Hannah np. tylko cursedowa średnia, bo nie ma kto jej ciągnąć.
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
pingus
Oszukista
Posty: 878
Lokalizacja: W-wski Kult

Post autor: pingus »

Z nowym FAQiem istotna zmiana zasada. Od teraz jedynym sposobem na to żeby statek był spinnowany jest taranowanie wykonane przez ten statek. Czyli nie można już pinnować wroga.

Dodatkowo wycofano zakaz tzw. "podwójnego dotknięcia" czyli teraz można dotykać na starcie flotylli i wyspa macierzystej. ;)

Troszkę to zmienia - IMO na lepsze.
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
pingus
Oszukista
Posty: 878
Lokalizacja: W-wski Kult

Post autor: pingus »

Turniej jutro (środa) od 10 w księgarni Faber i Faber. Serdecznie zapraszam.
Format: 40 pkt.
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
pingus
Oszukista
Posty: 878
Lokalizacja: W-wski Kult

Post autor: pingus »

Wyniki:
1. Pingus
2. Ezekiel
3. Kubek
4. Staszek
5. Łukasz
6. Mariusz

Fajnie wyszło. Dzięki wielkie.
Obrazek
Obrazek

Kosma
Pseudoklimaciarz
Posty: 29

Post autor: Kosma »

A jakiś turniej dla "starych dziadów" takich jak ja :wink: co to już na ferie liczyć nie mogą będzie?? w jakiś godzinach popołudniowo-wieczornych tudzież łykendowych :lol2: ?

Awatar użytkownika
pingus
Oszukista
Posty: 878
Lokalizacja: W-wski Kult

Post autor: pingus »

W przyszłości. Tj. jakoś po feriach. Myślę, że sobota 10-12 jakaś.
Obrazek
Obrazek

Kosma
Pseudoklimaciarz
Posty: 29

Post autor: Kosma »

I jakie wieści? odbędą się w najblizszym czasie jakieś starcia w Piratów czy umarło to wszystko razem z resztą warszawskich piratów?

ODPOWIEDZ