Skaveny Szarego

Skaven

Moderator: Hoax

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Szary
Chuck Norris
Posty: 477
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Skaveny Szarego

Post autor: Szary »

Ponieważ docelowo ma tego tutaj być więcej, pomyślałem, że własny temat i tak w skromnym dziale skaveńskim nie zawadzi ;)
Malowanie armijne, więc bez rewelacji. O konwersje się pokuszę, jak już będę miał czym grać.

Zapraszam do komentowania.

Obrazek
Warplightning Cannon

Obrazek
Grey Seer on Screaming Bell

Obrazek
Plague Priest

Obrazek
Skaven Slaves #1

Obrazek
Poison Wind Globadiers

Obrazek
Skaven Slaves #2

Obrazek
Plague Censer Bearers

Obrazek
Grey Seer

Obrazek
Plague Monks

Obrazek
Warlock Engineer #1

Obrazek
converted Chieftain

Obrazek
Warlock Engineer #2

Obrazek
Ratling guns


Wszystkie zdjęcia w dużych rozmiarach można znaleźć w mojej galerii na CofC.

Awatar użytkownika
Motyl
Oszukista
Posty: 788
Lokalizacja: krk

Post autor: Motyl »

Zmieniłeś podstawki, czy tylko przemalowałeś? W każdym razie wyszło im to na korzyść ;)

Awatar użytkownika
Szary
Chuck Norris
Posty: 477
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Szary »

A i owszem, zmieniłem błękitną szarość na brudny zwykły szary, a brzegi omalowalem na brąz. Przy okazji zmieniłem też technikę, uzyskując lepszą realistyzność i oszczędzając czas pracy o ok. 80% w stosunku do poprzedniej techniki. I też myślę, że na plus wyszło :)

Awatar użytkownika
gervaz
Kretozord
Posty: 1517

Post autor: gervaz »

figurki są piękne, i to widać gołym okiem. Podoba mi się, że plague monki sa z 5 edycji:)

jakbym umiał tak ładnie malować, to bym dał tylko ciemniejsze i brudniejsze kolory ubran.

Ale do grania to sie nie nadaje - nie ma clanratow, i kto daje muzyka do slavewow?

Awatar użytkownika
Szary
Chuck Norris
Posty: 477
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Szary »

gervaz pisze:figurki są piękne, i to widać gołym okiem. Podoba mi się, że plague monki sa z 5 edycji:)
A dziękuję. Tych starych mam z 50, ale nowe też nabyłem. Dla kolorytu.
gervaz pisze:jakbym umiał tak ładnie malować, to bym dał tylko ciemniejsze i brudniejsze kolory ubran.
Ciemniejsze ubrania na stole byłyby już całkiem niedostrzegalne. W ogóle cała armia na stole to jedna brązowa masa :)
gervaz pisze:Ale do grania to sie nie nadaje - nie ma clanratow, i kto daje muzyka do slavewow?
To tylko część modeli, które akurat skończyłem i sfotografowałem. Clanraci czekają na nowe tarcze.
A muzyka daję ja. I każdy, kogo spotkałem na turnieju ze szczurkami :)

Awatar użytkownika
gervaz
Kretozord
Posty: 1517

Post autor: gervaz »

No właśnie ja maluję ubrania skaveńskie na różne odcienie brązowego... naturalnie nie tak wspaniale jak Ty, ale na stole prezentują się ładnie (jako regimenty). Armia wyglada wlasnie tak jak piszesz - jedna wielka brązowa masa, i to właśnie mi się podoba:)

Awatar użytkownika
KrzysiekW
Wielki Śląski Ninja
Posty: 3848
Lokalizacja: Pilchowice, Klub "Schwarze Pferd"

Post autor: KrzysiekW »

Wodzu z siekierą rulez.
:)

Awatar użytkownika
Undead
Falubaz
Posty: 1241
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Undead »

Poison Wind Globadiers...bomby pierwsza klasa...
Naprawde ślicznie pomalowane figurki gratuluje talentu... :D

Awatar użytkownika
Temple Guard
Falubaz
Posty: 1231
Lokalizacja: Warszawa Bemowo

Post autor: Temple Guard »

Przewidujesz dodanie do tej galerii Stormverminów? To mój ulubiony oddział Skavenów, a pomalowany przez Ciebie mógłby wyglądać wyjątkowo fajnie :)
Gwardia umiera, ale się nie poddaje

www.robinofsherwood.fora.pl - forum o wspaniałym, klimatycznym serialu "Robin z Sherwood" - zapraszam serdecznie!

Awatar użytkownika
WhiteWolf
Mudżahedin
Posty: 252
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: WhiteWolf »

Dzięki, jak patrze na twoje figurki, to odrazu mam ochote wywalić swoje ;P Globadiersi i plague pirst poprostu piękni :) Może byś dodał rat ogry? :)

Awatar użytkownika
Szary
Chuck Norris
Posty: 477
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Szary »

Jak mi się uda pomalować wszystkie 12 to na pewno dodam. Na razie pracuje nad Giant Ratami :)

Awatar użytkownika
Rabin
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 124
Lokalizacja: danzig

Post autor: Rabin »

Dobra,rzekłbyś może coś na temat techniki jaką tutaj stosowałeś. Efekty bardziej niż zadowalajace. Świetna robota, jak się da, to pomałpuję trochu.


pozdro

Awatar użytkownika
Szary
Chuck Norris
Posty: 477
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Szary »

Ale co chcesz dokładnie wiedzieć Rabin? Proste techniki, od drybrushu, przez warstwy, trochę blendów na płaszczach i inkowania. Co konkretnie chciałbyś wiedzieć?

Awatar użytkownika
Młody
Niszczyciel Światów
Posty: 4074
Lokalizacja: SNOT- Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Młody »

Pewnie stopniowanie kolorów, techniki da się zauważyć, ale barwy ciezko takie same uzyskać.
Pozdro
Młody

Snot Fanpage

oczopek
Mudżahedin
Posty: 334

Post autor: oczopek »

a jak robiłeś podstawki??

Awatar użytkownika
Szary
Chuck Norris
Posty: 477
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Szary »

Podstawki składają się z ciętego kartonu odpowiedniej grubości oraz posypki piasku ze żwirkiem. Później malowanie drybrushami scorcheda, snakebita, khemrii i bleacheda a plyty to charadon, potem codex, inkowanie chestnutem i fortress na krawedziach.

Awatar użytkownika
Rabin
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 124
Lokalizacja: danzig

Post autor: Rabin »

no pytanie zadałem z rozpędu, bom pod wrażeniem był silnem. zdjęcia bardzo dobre i rzeczywiście widać bardzo dużo.




nie mogę się napatrzeć :)

pozdr

Awatar użytkownika
Szary
Chuck Norris
Posty: 477
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Szary »

Slabsze zdjecia, bez bicia przyznaje od razu. Ale chyba drugi raz mi sie nie bedzie chcialo, a modele nie sa az tak super-uber, zeby sie nad nimi fotograficznie rozwodzic.
Wieksze zdjecia po kliknieciu:

Obrazek
Lord Skrolk, Plaguelord of Clan Pestilens
Chcialem zrobic fajna ksiazke, ale utrzymanie klimatu dyskaligrafii skavenskiej jet blizsze turpizmowi niz wspolczesnym trendom. Ale i tak nie wyszlo tak jak chcialem, wiec moze nastepnym razem. Reszta stosunkowo uproszczona do schematu herosow w armii.

Obrazek
Skaven Warlord
Mialem dodac jeszcze jakies wstegi z runami na tym kiju z tylu, moze kiedys przy okazji. Rzezba porywajaca nie jest, ot klasyczny szczur.

Komentarze, uwagi, sugestie jak zwykle mile widziane.

Awatar użytkownika
Rakso_The_Slayer
Postownik Niepospolity
Posty: 5208
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: Rakso_The_Slayer »

jedna z najładniejszych skaveńskich armii jakie widziałem. Podoba mi się bardzo kolorystyka też. Kawał dobrej roboty :)
Obrazek

Awatar użytkownika
WhiteWolf
Mudżahedin
Posty: 252
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: WhiteWolf »

E tam, tylko jakieś 100 razy ładniejsze od moich :)
uwagi
Chyba jaja sobie robisz :P

ODPOWIEDZ