Tomb Guards

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

Awatar użytkownika
Chaoschild
Chuck Norris
Posty: 534
Lokalizacja: London Fa%^n City

Post autor: Chaoschild »

No Ryu kolejna swietna praca! Oddzial prezentuje sie jak na swoje wartosci bojowe przystalo genialnie. Movement tray, tarcze i bedzie z tego naprawde piekny oddzial.
Pzdr!
PARTY IN THE MOONLIGHT AND DANCE TO THE SUNRISE...

http://www.coolminiornot.com/artist/chaoschild

Awatar użytkownika
szczurek
Niszczyciel Światów
Posty: 4212
Lokalizacja: W-wa

Post autor: szczurek »

Normalnie mnie sie podobaja :D fajni ,klimatyczni ...........tylko te podstawki IMHO mnie sie nie podobaja ,cala reszta na twoim bardzo dobrym poziomie :)
Powiedz mi tylko jakich kolorow uzywasz do robienia tych czerwono bordowych elmentow ???
Bo kuna fajny kolor i moze w swojej armii cos podobnego bym zrobil (oczywiscie w polaczeniu z moim dziwnym ;) zielonym ) .
Malowanie figurek ---> szczurek1903@wp.pl
Coolminiornot ---> LINK

Awatar użytkownika
Ice-T
Kretozord
Posty: 1620
Lokalizacja: 8 Bila

Post autor: Ice-T »

mnie fligi się bardzo podobają trafiłeś w sedno klimaty TK naprawde cudne ja bym się zastanowł nad zmianą podkładek bo naprawde odstają od świetnych figurek może jakieś elemnty bydowli wyłaniające się spod piachu czy coś dało by świetny efekt

ale ogólnie cudne ;)

Awatar użytkownika
High Elf
Mudżahedin
Posty: 233
Lokalizacja: Klub Kult Wwa

Post autor: High Elf »

Nie będę się powtarzał, są naprawdę dobrzy tylko te podstawki do zmiany drobnej. Wokół kamieni posyp piaskiem z polskich plaż (drobnizna) i wymieszaj z grubszym. Potem jak wyschnie pojedź drajbuszem. Oczywiście już to wiesz, ale wolę zaznaczyc ;)
Działam w imieniu Zakonu Rycerskiego Świętego Jana Chrzciciela Szpitala Jerozolimskiego. Nie polecam wchodzić mi w drogę ;)

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Ryu
Chuck Norris
Posty: 411
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: Ryu »

szczurek pisze: Powiedz mi tylko jakich kolorow uzywasz do robienia tych czerwono bordowych elmentow ???
Czarny + scrab red, po sam scrab red i scrab red + white skull - żadna filozofia...
Ice-T pisze:jakieś elemnty bydowli wyłaniające się spod piachu
Skąd wiedziałeś?? :P Takie podstawki będą pod 2-gi oddział rydwanów (ten którego jeszcze nawet nie zacząłem). Pod TG ciężko bo to małe i wydaje mi się, że dodając tam jeszcze coś otrzymamy "przerost formy nad treścią" ;) Ale to ino moje skromne zdanie ;)

@High Elf - właśnie tak są zrobione :) Tj. piasek o różnym uziarnieniu i potem suchy pędzel 8)

Awatar użytkownika
Troyan
Mudżahedin
Posty: 251
Lokalizacja: Bytom, Katowice, Londyn

Post autor: Troyan »

Jak zwykle Twoje szkielety są boskie ;)

Teraz muszę się widocznie wziąść za ekwiwalent Twoich strazników w swojej armii. Men-at-armsi już stoją w linii do malowania 8)

Luknij na PM.
Obrazek

Chłopi-przy-broni. A Bronia bez kiecki.

Awatar użytkownika
KrzysiekW
Wielki Śląski Ninja
Posty: 3848
Lokalizacja: Pilchowice, Klub "Schwarze Pferd"

Post autor: KrzysiekW »

Podstawki po prostu obłęd, zwróciłem już uwagę przy okazji katapulty. Tomb Guardy niczego sobie (bardzo niczego sobie :) ). Ten co chwilowo u mnie mieszka (w wiadomym pudełku po lodach) powiedział, że trochę mu przykro że nie jest z kumplami na zdjęciu. Ale zaczeka. ;)
Pozdrawiam,
Krzysiek

Awatar użytkownika
Balduran
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 35

Post autor: Balduran »

:shock: Ryu, brak mi słów... są po prostu cudowne, boskie ! IMO najlepszy oddział(mimo, że jeszcze nie skończony) jaki do tej pory widzialem :roll: Pozdro i bije pokłony :D

Awatar użytkownika
Ryu
Chuck Norris
Posty: 411
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: Ryu »

@Balduran - dzięki

@Krzysiek - niech pomieszka... Tylko, że choroby sierocej nie dostał ;) Kiedyś się spotkamy... Może zagramy... To go zgarnę do malowania 8)
Pozdro. Ryu

Awatar użytkownika
KrzysiekW
Wielki Śląski Ninja
Posty: 3848
Lokalizacja: Pilchowice, Klub "Schwarze Pferd"

Post autor: KrzysiekW »

Choroby nie dostanie, mieszka z kilkuset szczurami i małą hordą Chaosu. Chyba że mu, zgodnie z fluffem, wąpierze przeszkadzają, bo te ma półkę wyżej. ;) A co do grania, to jak się uporam z moją praca, to będziemy coś mysleć o jakiejś bitewce większej tutaj. A po Świętach - kolejny Bibliothecarius. Czuj się zaproszony. :) (koniec OT, pszaszam)

Ogólnie jakoś nie mogłem się przekonać to TK jako armii i figurek, ale widzę że jak je pomalować, to mają potencjał. :)

Awatar użytkownika
Siemek
Chuck Norris
Posty: 479
Lokalizacja: :P

Post autor: Siemek »

figsy zajebiozo jedni z najlepiej pomalowanych TG jakich widzialem
pzdr oby tak dalej

Awatar użytkownika
gaara
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 183

Post autor: gaara »

Fajne podobaja mi sie kolorystyka dobrana i plz wsadz foty jak beda z tarczami :D

Awatar użytkownika
Ryu
Chuck Norris
Posty: 411
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: Ryu »

Dzięki :)
Oczywiście jak tylko dostaną tarcze to wrzucę foty. Tarcze będą mniej więcej tego pokroju: http://coolminiornot.com/87668

Ale zanim to nastąpi jeszcze kupa czasu upłynie... Teraz na tapecie king 8)

Awatar użytkownika
Raptor
Masakrator
Posty: 2018
Lokalizacja: True Legion Kraków!!!

Post autor: Raptor »

zajebiści, widac ze elita :)

ODPOWIEDZ