Jaki lord?

High Elves

Moderatorzy: Albo_Albo, Asassello

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
F.E.A.R.
Wałkarz
Posty: 71
Lokalizacja: Piekło czyli Biała Podlaska

Jaki lord?

Post autor: F.E.A.R. »

Na 2000pkt możemy wystawić lorda... No właśnie. Lepiej wziąć prince czy arcymagą?

Chmuruś
Chuck Norris
Posty: 464

Post autor: Chmuruś »

Cóż opcji jest wiele, i jednego i drugiego można złożyć na wiele sposobów. Ja osobiście preferuje grę na magii z Arcymagiem z Book of Hoeth, i do tego 2 małych magów. Ale również zdarza mi się grać na Princie na Stardragonie z Armour of Caledor i Vembrances of Defence. Oczywiście opcji jest wiele wiele więcej.

Awatar użytkownika
Asassello
Pan Spamu
Posty: 8176
Lokalizacja: Warszawka - Kult
Kontakt:

Post autor: Asassello »

temat juz był poruszany w kilku miejscach. opcji jest wiele.. w zależności od stylu gry jaki sie preferuje/lubi.

proponuje wykorzystać opcje "szukaj" :)

pozdrawiam
Obrazek

Awatar użytkownika
F.E.A.R.
Wałkarz
Posty: 71
Lokalizacja: Piekło czyli Biała Podlaska

Post autor: F.E.A.R. »

Chodzi mi o pomysły dobrych graczy co mają jakieś doświadczenie. Ja HE gram od niedawna i jeszcze nie wiem co jest dobre... Pytam się ludzi o ich pomysły bo wiem że są bardziej doświadczeni niż ja. Wiec czy mógłbyś sypnąć jakimś pomysłem na zrobienie dobrego lorda tudzież bohatera? :)

Awatar użytkownika
Jasiuuu
Undead, Flying, Lucky Git
Posty: 5574

Post autor: Jasiuuu »

magia jest dla słabych , weź kup se smoka.

Awatar użytkownika
Asassello
Pan Spamu
Posty: 8176
Lokalizacja: Warszawka - Kult
Kontakt:

Post autor: Asassello »

F.E.A.R. pisze:Chodzi mi o pomysły dobrych graczy co mają jakieś doświadczenie. Ja HE gram od niedawna i jeszcze nie wiem co jest dobre... Pytam się ludzi o ich pomysły bo wiem że są bardziej doświadczeni niż ja. Wiec czy mógłbyś sypnąć jakimś pomysłem na zrobienie dobrego lorda tudzież bohatera? :)
nie :) zadnych gotowych schematów.. sam troche pomysl na bohaterami, pograj z rok.. sam dojdziesz do tego co jest dobre a co złe.. granie na czyis pomysłach to kiepski poczatek zabawy w zolnierzyki :)


pozdrawiam
Obrazek

Awatar użytkownika
warkseer
Wodzirej
Posty: 741
Lokalizacja: żyrardowskie kanały

Post autor: warkseer »

A który lord byłby lepszy na skavy?

Lord Yeurl
Wałkarz
Posty: 51

Post autor: Lord Yeurl »

jak dla mnie arcymag :wink:

Awatar użytkownika
Adamdo
Chuck Norris
Posty: 477
Lokalizacja: Szybki Szpil Tychy filia Kraków

Post autor: Adamdo »

arcymag, smokozord łatwiutko schodzi z jezzaili tudzież dwóch canonnów lub innych piorunów
Obrazek

ODPOWIEDZ