DE 2250

Poczytaj jak słaby i dziurawy jest dany pomysł na armię, zanim nie przyniesie on wygranej na następnym masterze.

Moderatorzy: Yudokuno, PAWLAK

ODPOWIEDZ
SexRocket
Piszczałka
Posty: 2984
Lokalizacja: KGB "Rogaty Szczur" Gorzów
Kontakt:

DE 2250

Post autor: SexRocket »

co myslicie o takim czyms?

Dreadlord 255
General; Great Weapon; Sea Dragon Cloak; Shield
Pendant of Khaeleth [35]
Blood Armour [15]
Dethmask [50]

Sorceress [185]
Magic Level 2;
Dispel Scroll [25]
Dispel Scroll [25]

Sorceress [175]
Magic Level 2;
Tome of Furion [15]
Sacrifical Dagger [25]

Death Hag [225]
Battle Standard;
Cauldron of Blood
Assassin [166]
2ndWeapon;
Manbane [25]
Rune of Khaine [25]
Cloak of Twilight [20]

Assassin [146]
2ndWeapon;
Manbane [25]
Rune of Khaine [25]

Crossbowmen [110]
Shield


5 Dark Riders [117]
Repeating Crossbow; Musician;

24 Warriors [190]
Shield; Standard; Musician;
1 Lordling

5 Harpies 55

5 Harpies 55

13 Black Guard [277]
Standard; Musician;
Standard of Hag Graef [35]
1 Master
Cloak of Hag Graef [25] (albo MR1)

13 Witch Elves [168]
Standard; Musician;
1 Hag

1 War Hydra 175
Ostatnio zmieniony 20 sie 2008, o 09:57 przez SexRocket, łącznie zmieniany 1 raz.
ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Kosa
Pan Spamu
Posty: 8708
Lokalizacja: krk czyli Ulthuan

Post autor: Kosa »

lorda na konika bym dal
"Człowiek jest czemś, co pokonanem być winno"
F.N.

Moja Galeria Pomalowanych Ludków

Awatar użytkownika
KreoL
Mudżahedin
Posty: 264
Lokalizacja: BWT Klika - Gdynia

Post autor: KreoL »

chyba bardziej chodzi o idee wteleportowywania lorda w niektóre rzeczy typu blodzio, nabijania sobie jakiegoś armora przyjmowania wszystkiego na klatę głównie z warda i w razie przegrania o przewagę by nie było przewaga-strach.

Jak dla mnie dużo za dużo punktów w miękich herosach, ale jak kto lubi. magią nie poczarujesz zabardzo, gdyż nielegalnego masz maga z książką i sztyletem, a nie wiem czy dopuszczą Tobie 2 arkany;) assasynowi zamiast manbane dał bym KB mimo iż kociołkie możesz to podpakować, zamiast bolców dałeś na duże rzeczy manbane ale musiał byś 2 naraz wteleportować na jakąś świerzynkę 6T, ale w razie czego przynajmniej jeden assasin IMO powinien mieć KB by wyskoczyć na takiego wrajt bsb z regenką ;) niekalkuluje mi sie wymiana mały Ass i champion z BG za 2RTB, IMO repety przynajmniej troche odstraszą jakieś duże rzeczy skuteczniej niż assasyn z manbane, bo on ginie odrazu z ataków zwrotnych jeśli się coś nie uda.

pozatym nie widze sensu dawać championowi BGtego SDC skoro to na unit nie działa, jeśli już go bierzesz to MR
Ostatnio zmieniony 19 sie 2008, o 23:25 przez KreoL, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
Kosa
Pan Spamu
Posty: 8708
Lokalizacja: krk czyli Ulthuan

Post autor: Kosa »

raczej nie liczylbym na latajke na lordzie, watpie aby weszla, lepszy konik, 18 cali no i sluży doslownie do tego co napsialeś, a steed of shadow zawsze można na assasina rzucić.
"Człowiek jest czemś, co pokonanem być winno"
F.N.

Moja Galeria Pomalowanych Ludków

Awatar użytkownika
KreoL
Mudżahedin
Posty: 264
Lokalizacja: BWT Klika - Gdynia

Post autor: KreoL »

konik nie służy tak do konca temu bo nie ma 6S o ile nie dasz lancy a potem zwykłe 4 którym możesz co najwyżej połaskotać a S5 to też nie to samo. chyba żę jego celem jest szarża w pieski khorna, to je może przetrzymać

Bo jak już bym brał lorda w celu niszczenia wszystkiego lub stania z ASF i rozwalania tego co zaszarżowało <w co zresztą wątpie by się zdarzyło> to nie bał bym się tego terroru tak bardzo i chciał bym mieć przynajmniej pewnosc że jestem w 1 turze w stanie to ubić, czyli exe-axe i można latać ubić szarżujacego smoka, rozwalać jednym strzałem rydwany,

Awatar użytkownika
GarG
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3946
Lokalizacja: Przy 7 szkielecie skręć w prawo

Post autor: GarG »

Jeśli ten Lord ma byc w BG to po co Death Mask? Tak czy Tak ma ITP. Dałbym zamiast zwykłego GW soulrender-a i moze Ring Of Darkness. Mozna 2 razy dawac Rune of Khine? Pozatym 1 assasina bym wywalił bo masz jendnak za mało jednostek. Masz czym przyjąć na klate ale nie masz czym zkontrowac moze 5 cok z myzykiem za tego assasina? I poszukaj ptk. na jeszcze jedne harpie przydza sie ;)
kangur022 pisze: Ze niby czarodziejki są szpetne ? :)
dzikki pisze:Wypadki z kotłem się zdarzają ;] , nożem rytualnym można się skaleczyć jak się ofiara poruszy. Tudzież jakieś obmierzłe praktyki seksualne.
Kacpi 1998 pisze:te praktyki to chyba z użyciem cegły...

Awatar użytkownika
Jankiel
Sol Invictus
Posty: 8228
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Jankiel »

Jeśli ten Lord ma byc w BG to po co Death Mask?
chyba bardziej chodzi o idee wteleportowywania lorda w niektóre rzeczy typu blodzio,
:roll:
Warhammer Pro-Tip #2: If Purple Sun isn't winning the game for you, consider using it more.

Awatar użytkownika
zaf
Masakrator
Posty: 2653
Lokalizacja: bedzin/k-ce

Post autor: zaf »

Kosa pisze:raczej nie liczylbym na latajke na lordzie, watpie aby weszla, lepszy konik, 18 cali no i sluży doslownie do tego co napsialeś, a steed of shadow zawsze można na assasina rzucić.
Na dłuższa mete nie jesteś w stanie zatrzymać steed of shadow
chyba ze masz 7+DD i 3-4 scrolle

zmieniłbym na:


Soreceress:
1) 2x scroll
2) darkstar cloak(ewentualnie dagger), scroll

Dzieki temu masz duzo kostk na rzucanie dodatkowych kosci a potem z tego co wyczarujesz lub z tego co zostało - rzucasz steed of shadow

JEsli wylosujesz 6 lub 5 to przeciwnik zacznie sie pocić

SexRocket
Piszczałka
Posty: 2984
Lokalizacja: KGB "Rogaty Szczur" Gorzów
Kontakt:

Post autor: SexRocket »

lord musi byc na pieszo bo majac dwie czrodziejki w koncu wyjdzie ifka jesli sie rzuca na 3/4 kosciach czar a jak powiedzial zafael jesli przez przypadek wylosuje 5 albo 6 to juz moze byc bardzo wesolo. Szkoda ze nie mozna dac +1 zaklecie i daggera na jedna sorcke przyznam sie ze tak pogralem troche ale to jest wlasnie brak booka pod reka i sugerowanie sie AB w takim razie jednej czrce skrola i dagger drugiej skrola i +1 kosc albo skrola i +1 zaklecie
Assassin z KB jakos mnie tak nie kreci testowalem jedna i druga opcje i ten z manbane jest duzo bardziej uniwersalny a KB zawsze mozna z kotla dac jesli jest szansa ubicia czegos konkretnego
ObrazekObrazek

ODPOWIEDZ