Jak z tymi dwarfami?

Wood Elves

Moderator: Gremlin

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Tiadem
Pseudoklimaciarz
Posty: 23

Post autor: Tiadem »

A kowadło nie pozbędzie się łatwo WW?

Awatar użytkownika
Qbas
Chuck Norris
Posty: 644
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Qbas »

Elfy porywają dzieci... A zębowa wróżka prznosi pieniądze za zęby, o 24 jest godzina duchów itd...
A mikołajowi to kto towarzyszy niby - elfy :D:D:D
Obrazek
Dyskusja na temat Euro 2009 pisze:
Ja się przewidziałem czy 23 - N.Ireland gra na ograch??
TIM GRONNEBERG - OGRES

Szkoci to klimaciarze :D

Awatar użytkownika
petronikus
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 116
Lokalizacja: cz-wa

Post autor: petronikus »

Kotlet pisze:Ktoras kolejna bitwa z dwarfami moim standardem(duzy mag,2 treemany,malo driad,generalnie kamperka)i zaczynam sie utwierdzac w przekonaniu,ze ciezko tototo pocisnac jakos wiecej.Nawet jak ten las dojedzie pod gorke i cala banda wyskakuje to generalnie i tak malo co sie przepchnie.Dobrze ustawione kraski nie ma jak pocisnac 1 pierdolncem...Na remis tylko jak sie nie gra opor ofensem?:PJak to widzi moje lesna brac?:D
ja to robie tak...przyklad za 1000. nie wystawiam drzewca , a jezeli juz to tylko z magiczką 2lvl która ma power stona i duszka bound spell co robi gupote. ale najczesciej mojego ulubienca biegacza z haill of doom i waywathers. odpalam strzaly3d6 w organki a lucznikami strzelam po maszynach w 3lub w 4 turze (po strzelaniu zza zasiegu 24'') szarzuje po maszynach i strzelcach- klocek wojowników po prostu olewam i jak mam czas i ochote to w 5 lub 6 turze szarzuje wojaków najczesciej z tanem. od frontu w klocek wchodzą ZAWSZE tancerze (PAMIETAJ WOJAKU MLODU NIE WYCHODZ Z DOMU BEZ TANCERZY:))) a od boku driady albo dzikusy, no chyba ze mam fart to wjade od tylu 8) najlepiej zeby zrobic fear outnumber i jest GIT :D

to tyle oczywiscie róznie to bywa ale jak zdejme organki to czesto szarzuje waywatchers na jakąś maszyne zeby ich czyms zająść...

PS.tez gram dwarfami i powiem szczeze ze ta armią wielu ma problemy.

Awatar użytkownika
Joke's
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 142

Post autor: Joke's »

EJ MAM EKSTRA KOMBO NA DWARFY

Bierzemy na np. 1500 noble wardancers teleport z lasu do lasu i przy dobrym terenie jesteśmy za przeciwnikiem który nie wie co robić czy się odwrócić czy olać i podczas tego zamieszania jedziemy Wildami na p@*ę
a w nastepnej rundzie szarzujemy wszystkim WR i WD z KB :D jest pomysł

ODPOWIEDZ