Odwieczni Wrogowie: TK vs. VC

Niekulawy język oraz zdjęcia mile widziane!

Moderator: RedScorpion

ODPOWIEDZ
Tomash
Spaministrator
Posty: 7890
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

Blisko było. Po porównaniu rozpisek czułem, że będzie wymagająco - pod warunkiem, że Brat Miscast nie będzie rzucał czarów z więcej niż dwóch kości :mrgreen:
Ogólnie w paru momentach bitwy czułem, że przegrywam. Na szczęście udało się zagryźć Black Knightów, a swarm dopadł generała-nekromantę schowanego w klocku, i w tym momencie już było pozamiatane.
Ogólnie bitwa była super, bo nie było jednego megakotła, tylko dziesiątka potyczek w przeróżnych miejscach stołu i chwilami dość diametralnie zmieniająca się sytuacja na stole. Z Brata Tomasza robi się mocny battlowiec, tę bitwę przegrał przez może dwa-trzy błędy (nekromanta z tego boku klocka, na który to bok czyhały swarmy, kiepskie podejście do klocka TG, bezrobotny thrall). Czuję, że będzie jak z WElfami Brata Miscasta - dwa-trzy zwycięstwa, a potem koncertowe zebranie po tyłku :)
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

ODPOWIEDZ